برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2172 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل دایره نشده شیپ دی افتر افکت

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381

مشکل دایره نشده شیپ دی افتر افکت

سلام دوستان- خسته نباشید- یه مشکلی چن روزه برام پیش اومده-تو افتر شیپ دایره میخوام بکشم حتی با نگه داشتن ctrl+alt همش لوزی میشه و هر شکل دیگه ای که وارد افتر می کنم به سمت بالا و پایین کشیده میشه مثلا یه نقشه جهان وارد می کنم و پلاگین sphere رو روش اجرا می کنم ولی انگار لوزی میشه و با دست باید اندازشو درست کنم--کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

سلام زمانی که دارید شیپ رو میسازید دکمه های ctrl+shift رو باهم بگیرید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل شما از نسبت اندازه پیکسلی در پروژه اتان است، پروژه شما در ابعاد و تناسب 1440x1080 (1/33) ساخته شده، اگر این ابعاد و تناسب را برای خروجی/دستگاه خاصی میخواهید که مشکلی نیست، فقط کافی است به نمایشگر افترافکت بگویید که در کامپیوتر شما (که نسبت 1.0 دارد) تصویر را کشیده نمایش دهد تا آنچه که در دستگاه خروجی و کاربر نهایی خواهد دید را مشاهده کنید:

نام: AEViewerAspect.jpg نمایش: 68 اندازه: 32.8 کیلو بایت

اگر به اشتباه در هنگام ساخت کامپوزیشن این نسبت را بهم زده اید کافی است از منوی Composition به Composition settings بروید و یا در هنگام ساخت کامپوزیشن جدید بعدی، نسبت نقاط را Square Pixel برگزینید:

نام: AESquareProject.jpg نمایش: 65 اندازه: 30.7 کیلو بایت

habibian آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    54928

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل شما از نسبت اندازه پیکسلی در پروژه اتان است، پروژه شما در ابعاد و تناسب 1440x1080 (1/33) ساخته شده، اگر این ابعاد و تناسب را برای خروجی/دستگاه خاصی میخواهید که مشکلی نیست، فقط کافی است به نمایشگر افترافکت بگویید که در کامپیوتر شما (که نسبت 1.0 دارد) تصویر را کشیده نمایش دهد تا آنچه که در دستگاه خروجی و کاربر نهایی خواهد دید را مشاهده کنید:

نام: AEViewerAspect.jpg نمایش: 68 اندازه: 32.8 کیلو بایت

اگر به اشتباه در هنگام ساخت کامپوزیشن این نسبت را بهم زده اید کافی است از منوی Composition به Composition settings بروید و یا در هنگام ساخت کامپوزیشن جدید بعدی، نسبت نقاط را Square Pixel برگزینید:

نام: AESquareProject.jpg نمایش: 65 اندازه: 30.7 کیلو بایت
    خیلی ممنون از راهنماییتون.