برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1261 , پاسخ ها : 4
موضوع: کار با کامپیوتر بدون کارت گرافیک؟!

Question کار با کامپیوتر بدون کارت گرافیک؟!

سلام
    میدونم که اینجا جای مطرح کردن این موضوع نیست ولی خب هرچی تلاش کردم تو قسمت سوالات کامپیوتر بنویسم نشد.اونجا که میرم خودکار از حساب کاربری خارج میشه(چیز عجیبیه )

سوالم اینه که الآن کامپیوتر من بدون کارت گرافیکه و داره با یه چیپست خود مادربورد کار میکنه...کارت گرافیکم سوخته...تازه ویندوز عوض کردم می خواستم بدونم با این شرایط هم نرم افزار های گرافیکی مثل افتر و فتوشاپ میتونن کارکنن؟!
    اگه میتونن این تفاوت چقدر مشهوده؟!

از اونجایی که قیمت ها سر به فلک کشیده امکان تهیه کارت گرافیک هم ندارم.حالا اگه دوستان کارت گرافیک دست دوم سراغ دارن شخصی در خدمتیم.

باتشکر
    ویرایش توسط sajjad.che : 07-29-18 در ساعت 07:52

سلام
    مدل پردازنده تون چیه؟ اگه گرافیک مجتمع یا داخلی نداشته باشه که حتی جابجایی یه پنجره هم کار سختی میشه چه برسه کار کردن با نرم افزار.
    اگه گرافیک مجتمع داشته باشه ، بستگی داره . افترافکت ، جاهایی اش که به گرافیک نیاز داره ، به سختی کار خواهد کرد . مثل موتور ری تریس و پلاگین المنت 3 دی .

اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارین ، یه گرافیک دست دوم GTX 750Ti 2GB با قیمت تقریبی 550 تومن بگیرین .
    دست دوم هم جاهای مختلفی مثل انجمن لیون کامپیوتر و ایسام میفروشن (قضیه ی امنیت خرید را دقت کنید).
    دقت هم کنید پاورتون حداقل باید 430 وات واقعی باشه تا GTX 750Ti را جواب بده (البته بستگی به بقیه ی قطعات تون داره. اگه مصرف قطعات تون بالاست ، باید بیشتر باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    مدل پردازنده تون چیه؟ اگه گرافیک مجتمع یا داخلی نداشته باشه که حتی جابجایی یه پنجره هم کار سختی میشه چه برسه کار کردن با نرم افزار.
    اگه گرافیک مجتمع داشته باشه ، بستگی داره . افترافکت ، جاهایی اش که به گرافیک نیاز داره ، به سختی کار خواهد کرد . مثل موتور ری تریس و پلاگین المنت 3 دی .

اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارین ، یه گرافیک دست دوم GTX 750Ti 2GB با قیمت تقریبی 550 تومن بگیرین .
    دست دوم هم جاهای مختلفی مثل انجمن لیون کامپیوتر و ایسام میفروشن (قضیه ی امنیت خرید را دقت کنید).
    دقت هم کنید پاورتون حداقل باید 430 وات واقعی باشه تا GTX 750Ti را جواب بده (البته بستگی به بقیه ی قطعات تون داره. اگه مصرف قطعات تون بالاست ، باید بیشتر باشه)
    برنامه های گرافیکی نصب کردم تا حدودی جواب میدن

با بودجه کمتر نمیشه یه کارت گرافیک خوب دست دوم گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad.che نمایش پست ها
    برنامه های گرافیکی نصب کردم تا حدودی جواب میدن

با بودجه کمتر نمیشه یه کارت گرافیک خوب دست دوم گرفت؟

با 350 تومن میشه asus gtx 750 1gb formula گرفت

سلام
    اره داداش قیمتها سر به فلک کشیده... من یه موشن گراف میخاستم بسازم ولی رم کامپیوترم پایینه(رم ۸ دارم) برا ارتقاع رم حداقل به ۸۰۰ تومن احتیاج دارم.... یعنی رمی که چهار ما پیش بود ۴۰۰ تومن شده ۸۰۰ تومن....
    خدایا خودت نجاتمون بده بحق علی