برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1542 , پاسخ ها : 4
موضوع: ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

سلام دوستان
    لطفا چند دقیقه وقت بزارید و به سوالم پاسخ بدید
    میخوام شروع کنم به ساخت موشن گرافیک اما قبلش درمورد چند تا نکته میخواستم باهاتون مشورت کنم
    بنظرتون اگر برای ساخت کارهام از پروژه های آماده استفاده نکنم دارم دیوونگی میکنم؟؟آخه همین چند روز پیش با آموزش هایی که از یوتیوب یاد گرفتم یک تیزرکوتاه 15ثانیه ای درست کردم که وقتی به یکی نشون دادم گفت کارت تمیزه ولی من عین همینو با پروژه آماده تو چند دیقه میزنم و داری اشتباه میکینی ازین حرفا!یکی دیگه هم گفت وقتی هواپیما اختراع شده که آدم نمیره دوباره اختراع کنه!
    من اعتقادم اینه که اگه همین کارهای به ظاهر راحت که پروژه های آمادشون ریخته رو آدم خودش بزنه براش تمرینی میشه که بعدا پروژه های بزرگتری رو به صورت حرفه ای تر کارکنه!من یک عالمه موشن گرافیک های ایرانی تو آپارات دیدم یک عالمه دیگه هم موشن گرافیک های خارجی رو تو یوتیوب دیدم واقعیتش نمیدونم چقد درسته ولی احساس کردم تو موشن گرافیک های ایرانی مدام چند تا کاراکتر و صحنه های تکراری که معلومه ازروی پروژه های آماده هست درحال تکرارشدن هستن و هیچ اثری از خلاقیت در کارشون نیست.حالا نه این که بگم موشن گرافیک های خارجی همشون خلاقیت و سراسر زیبایی بالاخره اوناهم از پروژه های آماده استفاده میکنن ولی احساس میکنم استفاده از پروژه های آماده یک جور درجازدن در زمینه موشن گرافیک هست و جای هیچ پیشرفتی نداره!
    نظر شما چیه؟
    بنظرتون با توجه به بازار ایران خودم تمرین کنم و پروژه بسازم کاراحمقانه ایه و باید برم سراغ پروژه های آماده یااین که به چیزی که خودم فکرمیکنم درسته عمل کنم؟؟

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    اصلا اصلا اصلا از پروژه های آماده استفاده نکنید
    در واقع مشتری هم نمیدونه که پروژه های آماده تاثیری تو کارش نداره
    موشن گرافیک باید کاملا خلاقانه باشه . باید براش کارگردانی بشه تا تاثیر گذار باشه
    به نظر من استفاده از پروژه های آماده احمقانه است
    وقتی شما از پروژه های آماده استفاده میکنید نمیتونید تو کارتون پیشرفت کنید ولی اگه خودتون حرفه ای بشید و بتونید موشن های خیلی خفن بسازید با یک پروژه موشن گرافیک میتونید درامدی معادل 100 ها برابر ویرایش پروژه آماده داشته باشید
    پروژه های آماده دارن بازار کار رو خراب میکنن و هر کسی نرم افزار رو نصب کرده و داره پروژه میزنه (و این کار درستی نیست)
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

بله منم دقیقا با شما موافقم ولی خب مشکل دقیقا همونایی هستن که دارن بازار خراب میکنن

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    من هم پیشنهاد میکنم که تمرین کنید و ساختن رو یاد بگیرید، ولی یه مساله رو هم باید در نظر بگیرید، اگه کارفرمایی ازتون بخواد کار سریع و ارزون براش بزنید، استفاده از پروژه آماده عیبی نداره ولی باهاش صحبت کنید و در مورد کارتون، هزینه و زیبایی کار خاص با کارفرما صحبت کنید، اگر خود کارفرما نظرش سرعت و هزینه پایین هست که براش پروژه آماده بزنید.

از اونطرف، کارفرماهایی هم هستند که کار خاص میخوان و توی پروژه های آماده نمیتونید پیدا کنید، اینجا اگه بلد نباشید و خلاقیت خودتون رو با پروژه های آماده کور کرده باشید مشکل دار میشید، ممکنه یک پروژه بزرگ و خوش درآمد رو از دست بدید.

توی بازار ایران در حال حاضر تعداد افرادی که کار سریع و ارزون میخوان بیشتر هست از افرادی که کار خاص و خلاقیت بالا میخوان، ولی ممکنه یکی از اونهایی که کار خاص و خلاقیت بالا میخواد ازتون یا یکی از تماشاچیانی که یکی از کارهای خاص شما رو ببینه براتون یک کار داعمی و پر درآمدی رو جور کنه.

در ضمن کارهای تمپلیتی و با استفاده از پروژه آماده واقعاً پروفایل و نمونه کارهای شما رو خراب میکنه، برای آینده اتان خوب نیست (نه اینکه انجام ندید، ولی توی نمونه کارهاتون نگزارید).

شما نمونه کارهای همین دوستمون Newsgraph رو توی تماشاخانه ببینید، ابتدای کارش به قدری ساده بود (ولی تمام توان و دانش اش رو روی همون پروژه ها میگزاشت) که بعضی از کاربرها بهش میگفتند ادامه نده و یا به جایی نمیرسه، الان واقعاً حرفه شده کارهاش (و هر روز هم داره بهتر میشه).
    ویرایش توسط pejii : 07-20-18 در ساعت 10:02

بله
    ممنونم از توضیح کاملتون