برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1387 , پاسخ ها : 4
موضوع: حرکت جسم یا نوشته با دوربین

Unhappy حرکت جسم یا نوشته با دوربین

سلام دوستان عزیز سوالی داشتم از خدمتتون
    مثل تمام فیلم های سینمایی و ... که ب فیلم بعدا جسمی اضافه میکنن مثلا دوربین در حال حرکته جسم هم طوری حرکت میکنه ک ما فک میکنیم جسم واقعا در فیلم بوده... نمیدونم تونستم حرفمو واضح بگم یا نه ... مثلا در حالت عادی ما به یک فیلم حرکتی مثلا یه جاده اگه روی جاده ی متن بنویسیم همون جا ثابت خواهد موند ولی من میخوام همونجا ک گذاشتم بمونه با حرکت دوربین....؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، اصول کار افکت مورد نظرتان شامل ترکینگ ویدیئو و اضافه کردن شیئ یا تکست مورد نظرتان است اما ابزار و پلاگینهای قابل استفاده مختلف هستند که یکی از بهترینهای آنها برای این منظور را میتوانید در لینک زیر دانلود و از آموزش مربوطه استفاده کنید . موفق باشید .

http://forum.video-effects.ir/thread20921.html

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، اصول کار افکت مورد نظرتان شامل ترکینگ ویدیئو و اضافه کردن شیئ یا تکست مورد نظرتان است اما ابزار و پلاگینهای قابل استفاده مختلف هستند که یکی از بهترینهای آنها برای این منظور را میتوانید در لینک زیر دانلود و از آموزش مربوطه استفاده کنید . موفق باشید .

http://forum.video-effects.ir/thread20921.html
    ممنون دوست من از پاسختون ببخشید راه های دیگه ای هم داره میشه بگین

سلام راه دیگه این کار این هست که ویدئویی که تز صحنه میگیرید با همون سرعت زاویه و....
    بعد یک جسم رو در واقعیت مدل سازی کنید و در کروماک دقیقا با همون حالت تصویر برداری انجام بدید و بعد با هم ترکیب کنید
    این کار هم میشه
    اما بهتره کار ترکینگ کنید و با بهترین کیفیت و به راحتی به هدفتون برسید
    ????? ????? ????? ????? ?? ?? ????? ???? ????? ??? ??? ??? ???? ?? ????? ?????

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط norolhossain نمایش پست ها
    ممنون دوست من از پاسختون ببخشید راه های دیگه ای هم داره میشه بگین
    با سلام ؛
    دوست من روش کار در همه ی آنها یکسان و ترتیب آن یکی است و فقط ابزارها متفاوت هستند . بعضی هاشان دقیقتر و بعضی شان نیاز به توانمندی و تبحر و دقت بیشتر و البته آشنایی کامل با ابزارها ( پلاگینها یا نرم افزارهای ) مورد استفاده دارد که تسلط بر آنها خودش یک هنر و تخصص خاص است و این بستگی به عزم دانشجو و هدف مورد نظر او در برنامه ریزی اش برای آینده دارد . لذا برای کسانی که فقط قصد سرگرمی یا کار در حد آماتوری دارند نه زمان و نه نیازی به شناخت همه ی این ابزارها هست . بهرحال ساده ترینشان یک همان بود که قبلا عرض شد و دومی روشی است که در لینک ذیل توسط استاد هادی پور به سادگی به آن پرداخته شده است . موفق باشید .

http://forum.video-effects.ir/thread10952.html

کلمات کلیدی این موضوع