برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2344 , پاسخ ها : 3
موضوع: نحوه حرکت نقطه به صورت دایره ای شکل

نحوه حرکت نقطه به صورت دایره ای شکل

سلام
    من میخوام یه نقطه رو بصورت دایره ای حرکت بدم.
    مثل عکس

برای خودِ دایره از Trim استفاده میکنم اما برای اون نقطه باید چکار کنم ؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    لایه ای که نقطه در اون قرار داره رو انتخاب کنید، Anchor point آن را به مرکز چرخش منتقل کنید، حالا پس از rotate کردن، لایه به حول anchor خودش میچرخه و فاصله اش رو با اون حفظ میکنه و به نظر میاد که حرکت دوار داره.

راهِ دیگه ای نداره؟
    چون اینطور باید anchor point رو نقطه نقطه بالا و پایین کرد که رویِ اون مداری که میخوام بره

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    لایه ای که نقطه در اون قرار داره رو انتخاب کنید، Anchor point آن را به مرکز چرخش منتقل کنید، حالا پس از rotate کردن، لایه به حول anchor خودش میچرخه و فاصله اش رو با اون حفظ میکنه و به نظر میاد که حرکت دوار داره.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط af94 نمایش پست ها
    راهِ دیگه ای نداره؟
    چون اینطور باید anchor point رو نقطه نقطه بالا و پایین کرد که رویِ اون مداری که میخوام بره
    اگر شیء/طرسیمی که دارید دایره کامل باشه، نیاز به بالا و پایین کردن anchor ندارید، در مرکز اون دایره بگزارید باید کافی باشه.

اگر شیء شما دایره کامل نیست، میتونید یک ماسک بسازید و نقطه را روی آن ماسک به حرکت در بیارید. برای این کار ماسک را با یکی از ابزارهای ساخت ماسک برای مثال pen tool میسازید، بعد این ماسک را در لایه ای که ساخته اید پیدا میکنید و کات میکنید و به جای Position لایه نقطه paste میکنید.