برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

حرکت دوربین بر روی نقشه و نشان دادن مسیر روی جاده

سلام و عرض ادب خدمت مدیر محترم وبسایت و تمام دوستان

من میخوام روی نقشه گوگل مپ، مسیر رو نشون بدم بطوری که روی منطقه مورد نظرم زوم کنم بعد دوربین حرکت کنه و در طول یک جاده پیش برم تا به مقصد برسم. میخوام پیش روی، روی مسیر جاده رو با یک نوار رنگی پیش رونده نشون بدم.
    چند تا سوال دارم.
    اول اینکه نقشه ای بهتر از گوگل مپ هست که بتونه جاده ها رو نشون بده با جزییات؟
    دوم اینکه چطور حرکت دوربین روی نقشه رو خوب دربیارم؟
    سوم مسیر روی جاده رو چجوری نشون بدم؟ نمیخوام با کمان (مثل مسیرهای هوایی) نشون بدم . میخوام در جاده روی زمین حرکت کنم.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست من

سوال اول: نه، گوگل مپ بهترین هستش (مگر اینکه خودتون اون مسیرها رو با هلی شات عکس بگیرین که کار سخت و هزینه برداری هستش)

سوال دوم: حرکت دوربین هم بستگی به خودتون داره باید براش کیفریم ایجاد کنید سپس توسط محیط گراف ادیتور اونارو نرم کنید تا حرکت زیباتری داشته باشین یا از اسکریپت هایی نظیر Flow برای تغییر در محیط گراف ادیتور کیفریم ها، استفاده کنید.

سوال سوم: یه سالید به ابعاد کامپوزیشن می سازید سپس با ابزار Pen Tool اون مسیر بین جاده رو رسم کنید(روی سالید یه ماسک ایجاد کردید) سپس توسط پلاگین Stroke از قسمت Start و End اونو متحرک می کنید.

موفق باشین

خیلی ممنونم دوست عزیز.
    شک داشتم که پلاگین های مپ که روی افتر افکت نصب میشن بهتره یا گوگل مپ. حالا از خود گوگل مپ استفاده میکنم.
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید.