برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

معادل افکت ton controller ادیوس در ادوبی پریمیر چیست

سلام دوستان من قبلا با ادیوس کار می کردم یه افکتی داشت به اسم ton controller که با اون افکت میشد gain چپ یا راست صدای دوربین رو کاهش داد و نویز و صدای پس زمینه صدا رو خیلی عالی کاهش میداد بدون حتی یه ذره تداخل در صدای مکالمه ها صداهای پس زمینه از بین میبرد میخواستم ببینم معادل این افکت در ادوبی پریمیر کسی میدونه چیه؟
    نکته: انواع روش های نویز گیری با پریمیر و ادوبی ادیشن رو هم میدونم و امتحان کردم چیزی که مد نظر من افکتی معادل اون افکت ادیوس که بشه گین صدای چپ و راست که دوربین یا دستگاه صدا ضبط کرده رو کاهش داد... ممنونم اگه کسی بلد همینجا بگه یا اینکه بهم پیام بده تلگرام خیلی مهم و ضروری konjed1364@

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    تو ورژن جدید پریمیر پرو پنجره ای اضافه شده به نام essential sound که میتوانید این کارهارو انجام بدید
    آموزش : www.video-effects.ir/?p=62478
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

بسیار ممنون رئیس ... بازم خودت

سلام به دوستان معادلش رو خودم با ساعت ها کلنجار رفتن پیدا کردم همون کاری افکت ton controller می کنه و با بستن یا باز کردن gain های چپ و راست صدای ضبط شده توسط دوربین یا دستگاه صدابرداری در پریمیر معادل این افکت (( lowpass)) هستش که بعد از اعمال روی راش صوتی تصویری یا صدای خالی با رفتن به سربرگ effect control آن صدا با بالا پایین کردن cutoff به تنظیم دلخواه می توان رسید... ولی پیرم در هت تا کردم دی