برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نحوه ثابت نگه داشتن لایه انتخابی موقع کار روی آنها

سلام. موقع کار روی لایه وقتی یک لایه رو انتخاب می کنم و مثلا میخوام حرکت بدم می بینم که لایه دیگه ای داره حرکت می کنه در واقع در پنل لایه ها لایه انتخابی من ثابت نمیمونه و نمیدونم چرا مثلا یک لایه بالاتر یا پایین تر یا حتی با فاصله از آنها لایه دیگه ای خودبخود انتخاب میشه و مجبور میشم لایه های دیگه رو قفل کنم تا لایه مورد نظرو حرکت بدم که این کار وقت گیره. قبلا که ورژن پایین تر فتوشاپو داشتم این مشکل نبود ولی روی 2017 و 2016 این مشکلو داشتم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

درود. برای رفع این مشکل وقتی ابزار Move فعال هست در زیر نوار منوها یک گزینه وجود داره به نام Auto Select تیک این گزینه رو بردارین مشکلتون حل میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arta13 نمایش پست ها
    درود. برای رفع این مشکل وقتی ابزار Move فعال هست در زیر نوار منوها یک گزینه وجود داره به نام Auto Select تیک این گزینه رو بردارین مشکلتون حل میشه.
    درود بر شما و ممنون. ببخشید همه منوهارو گشتم Auto Selectپیدا نکردم. میشه لطفا راهنمایی کنید

درود دوباره.این گزینه در زیر منو ها در یک تب جدا وجود داره نه در خود منوها.نام: AS.jpg نمایش: 62 اندازه: 45.2 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط arta13 نمایش پست ها
    درود دوباره.این گزینه در زیر منو ها در یک تب جدا وجود داره نه در خود منوها.نام: AS.jpg نمایش: 62 اندازه: 45.2 کیلو بایت
    سلام و درود. خیلی ممنون از کمکتون. مشکلم برطرف شد. ولی فقط در مورد لایه های تکس هنوز این مشکل وجود داره و موقع ویرایش به لایه های ناخواسته ای پرش میکنه و برای ساخت تکس جدید هم مشکل داره یعنی باید یا همه لایه هارو خاموش کنم یا بیرون صفحه کلیک کنم و بنویسم و بعد درگ کنم بیارم داخل صفحه ! در این مورد هم تنظیم خاصی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط butterfly : 03-12-18 در ساعت 19:08