برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1429 , پاسخ ها : 4
موضوع: راهنمایی جهت خرید سیتم

Question راهنمایی جهت خرید سیتم

درود دوستان بنده قصد خرید سیستم برای کار با نرم افزار های فتوشاپ و پریمایر و افنر و ریل فلو و سینما فوردی رو دارم و.موتور رندر مورد استفادم آرنولد هست که سی پیو بیس هست ولی قصد دارم موتور رندرهای جی پی یو بیس مثل اکتان و رد شیفت رو هم تجربه کنم.خودم فصد بستن سیستم بر مبنای پردازنده ای ام دی Ryzen 7 1800X رو دارم ممنون میشم بررای انتخاب سایر قطعات راهنماییم کنید و یا اگه پیشنهاد سیستم بر مبنای پردازنده دیگه ای دارید بیان کنید.
    یه نکته دیگه هم اینکه چندان عجله ندارم برا خرید سیستم به نطرتون الان موقع خوبی برا خرید سیستم هست یا صبر کنم؟
    بودجه ای هم که در نطر گرفتم بین 8 تا 10 میلیون برا کیس هست.
    پیشنهادتون برا مانیتور تا سقف 2 تومن چیه؟
    پیشاپیش سپاسگزارم.

سلام
    اگه عجله ندارید ، صبر کنید
    چند روزی هست که خبر رایزن 2 اومد و قراره پردازنده ی 2800x با 12 هسته با همون قیمت 1800x (که هشت هسته هست و 1.8 برابر بهتر از 1800x هست) ساخته بشه . البته کِی قراره ساخته بشه رو نمیدونم . تازه نقشه ی کاری شون اومد بیرون . حداقل شاید 3 ماه (یا شاید هم بیشتر طول بکشه) . بعد از ساخته شدن و ارائه در بازارهای جهانی هم بین 1 تا 2 ماهِ بعدش طول میکشه بیاد ایران
    البته از وضع اقتصاد ایران تا اون مدت خبری ندارم و اینکه دلار گرون میشه یا ارزون تر

ممنون از پاسخ گوییتون.
    حقیقتش نمیتونم تا 7 ماه صبر کنم.اگه میشه لطف کنید یه سیستم بر مبنای پردازنده 1800x تا سقف 10 تومن معرفی کنید.بازم ممنون

نمیدونم تا چه حد میتونین صبر کنین
    من هم نمیدونم دقیقا Ryzen 7 2800X کِی تولید میشه (من حدس خودم را گفتم) چون اخبارش تازه چند روزی در اومد
    اول برای بررسی اینکه چه زمانی تولید میشه ، بیاین در انجمن زیر اطلاعات بیشتری کسب کنین (یه تاپیک بزنین و بپرسین) :

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/forum.php

بعد اگه 6 یا 7 ماه طول میکشه که سیستم جدید گفته شه
    چون واقعا ارزش داره این پردازنده و قابل قیاس با 1800X نیست

املا درست میفرمایید ویزگی های این پردازنده رو بررسی کردم واقعا حق دارید ارزش صبر کردن رو داره.مثله این که بهمن ماه جاری رو نمایی میشه حالا این موضوع رو تو انجمن شهر سخت افزار بیان میکنم.سپاس فراوان