برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 3655 , پاسخ ها : 5
موضوع: راهنمایی کی فریم در برنامه ( پریمیر )

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971

راهنمایی کی فریم در برنامه ( پریمیر )

با سلام به دوستان و استاد عزیز
    خسته نباشید
    سوالی داشتم در باره کی فریم. آیا امکان این هست که در تایم لاین در یک ویدیو با کی فریم کار کنیم و عملیاتی رو انجام بدیم و همون عملیات رو کپی کنیم در ویدیو دیگر ؟؟؟
    در برنامه ادیوس این قابیلت هست وقتی عملیات کی فریم در یک فایل انجام داده میشه کی فریم های داده شده را می توان با درگ کردن به فایل دیگر انتقال داد .

ممنونم میشم راهنمایی کنید.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    در پریمیر و افترافکت هم میتونید کی فریم ها را بین دو ویدیو/دو لایه منتقل کنید.

ابتدا کی فریم های مورد نظر رو انتخاب کنید بعد به جای درگ کردن باید عمل copy یا cut و سپس paste را انجام بدید.

از منوی edit میتونید کپی و پیست رو انتخاب کنید، با راست کلیک کردن روی کی فریم های انتخاب شده هم میتونید این کار رو بکنید و یا با زدن کلید های ترکیبی ctrl+c کپی، ctrl + x کات رو انجام میدید، بعد لایه یا ویدیوی جدید رو انتخاب میکنید (و یا اگر خواستید در همین ویدیو تکرار کنید این کی فریم ها رو، در خط زمان به محل دلخواه میرید) و با کلید ctrl+v عمل الصاق (paste) رو انجام میدید.

ویرایش. جواب رو برای افترافکت نوشته بودم که امروز صبح متوجه شدم سوال شما در مور پریمیر بوده، تصحیح کردم. معذرت خواهی میکنم البته اکثر مراحل کار در هر دو برنامه یکی هست.
    ویرایش توسط pejii : 01-19-18 در ساعت 11:34

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    سلام دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم از شما. مشکلم حل شد فقط یک سوال دیگه که البته یک بار در انجمن مطرح کردم و یک بزرگواری هم راهنمایی کردن ولی می خواستم مطمئن بشم. ترانزیشن Handy Seamless Transitions 3.3 آیا در برنامه پریمیر اجرا نمیشه ؟ بصورت مستقیم نصب بشه ؟؟

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    سلام دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم از شما. مشکلم حل شد فقط یک سوال دیگه که البته یک بار در انجمن مطرح کردم و یک بزرگواری هم راهنمایی کردن ولی می خواستم مطمئن بشم. ترانزیشن Handy Seamless Transitions 3.3 آیا در برنامه پریمیر اجرا نمیشه ؟ بصورت مستقیم نصب بشه ؟؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz نمایش پست ها

قابلی نداشت، خیر متاسفانه HandySeamless از یک سری دستورات و تواناهای افترافکت استفاده میکنه که متاسفانه در پریمیر وجود نداره. باید حتماً در افترافکت نصب و اجرا بشه.

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz نمایش پست ها
    کاری نداره که داینامیک لینک رو برای اینجور وقتها گذاشتند دیگه از پریمیر برو تو افتر داینامیک لیک ترانزیشن رو اجرا کن و دوباره برگزرد به پریمیر به همین راحتی
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????