برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 3370 , پاسخ ها : 12
موضوع: مشکل سیاه شدن در FX Particle Builder

مشکل سیاه شدن در FX Particle Builder

سلام دوستان ، یه کمک فوری میخوام ،
    اسکریپت FX Particle Builder رو نصب کردم و طبق آموزشی که تو سایت بود پیش رفتم ، ولی وقتای برای بار دوم براش رو زدم به جای این که اسکریپت کار کنه ، صفحه مثل زیر سیاه میشه و یه اروری هم زیر براش میزنه:

مشکل از کجا هست؟ خیلی فوریه ، کمک کنید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

کسی نیست کمک کنه ؟ بدجور گیر کردم
    الان یه ورژن قدیمی تر گرفتم ، همون سیاه میشه ، ولی قبلش ارور میده
    ویرایش توسط iiraniangamei : 01-15-18 در ساعت 19:05

سلام
    احتمالا trapcode particular نصب نیست فکر کنم پیش نیازش باشه

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    پلاگین Particular رو نصب کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread24655.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    پلاگین Particular رو نصب کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread24655.html
    نصب کردم ، ولی مثل آموزشی که تو سایت گذاشتین و مثل مراحل بالا کار رو انجام دادم ، ولی هیچ افتکی ایجاد نشد و دو تا ارور ، یکی زیر پلاگین و یکی زیر عکسم افتاد

لطفا کمک کنید ، بدجور لنگ این پلاگین هستم

کسی نیست کمک کنه؟
    خیلی گیر این اسکریپت هستم

بابا یکی جواب بده دیگه ، خدایی خیلی گشتم کسی همچین موردی نداشت وگرنه وقتتون رو نمیگرفتم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط iiraniangamei نمایش پست ها
    بابا یکی جواب بده دیگه ، خدایی خیلی گشتم کسی همچین موردی نداشت وگرنه وقتتون رو نمیگرفتم
    تا زمانیکه دوستان بتونند برای مشکل شما راه حلی پیدا کنند، یک پیشنهاد دارم (البته این پیشنهاد رو جداً به تمام کاربران سایت میکنم که عملی کنند، مخصوصاً اونهایی که با addon ها مشکلات زیادی دارند):

در کنار افترافکت خودتون، نسخه after effect CC 2014 را هم نصب کنید.
    اگر مشکلات شما با پلاگین های کرک شده در نسخه های جدید افترافکت ادامه پیدا کرد و یا قابل حل نبود، با خیال راحت میتونید نسخه های قدیمی تر از پلاگین رو که سالها است کرک و تست شده اند استفاده کنید و برای مشکلات احتمالی بوجود آمده هم راه حل های بسیاری هم توی فروم و هم سر تا سر اینترنت پیدا میشه.

فقط هم افترافکت رو نمیگم، تمام نرم افزارهایی که برای کار استفاده میکنید، اگر کرک شده هستند و پلاگین و addon میخورند، همیشه یک نسخه قدیمی رو نگه دارید و نسخه جدید رو در کنارش نصب کنید که با مشکل عدم یافتن پلاگین ها یا باگ های جدید که هنوز حل نشده اند و مشکلاتی که براشون راه حلی وجود نداره دست و پنجه نرم نکنید (کارهاتون هم لنگ نمونه).

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    تا زمانیکه دوستان بتونند برای مشکل شما راه حلی پیدا کنند، یک پیشنهاد دارم (البته این پیشنهاد رو جداً به تمام کاربران سایت میکنم که عملی کنند، مخصوصاً اونهایی که با addon ها مشکلات زیادی دارند):

در کنار افترافکت خودتون، نسخه after effect CC 2014 را هم نصب کنید.
    اگر مشکلات شما با پلاگین های کرک شده در نسخه های جدید افترافکت ادامه پیدا کرد و یا قابل حل نبود، با خیال راحت میتونید نسخه های قدیمی تر از پلاگین رو که سالها است کرک و تست شده اند استفاده کنید و برای مشکلات احتمالی بوجود آمده هم راه حل های بسیاری هم توی فروم و هم سر تا سر اینترنت پیدا میشه.

فقط هم افترافکت رو نمیگم، تمام نرم افزارهایی که برای کار استفاده میکنید، اگر کرک شده هستند و پلاگین و addon میخورند، همیشه یک نسخه قدیمی رو نگه دارید و نسخه جدید رو در کنارش نصب کنید که با مشکل عدم یافتن پلاگین ها یا باگ های جدید که هنوز حل نشده اند و مشکلاتی که براشون راه حلی وجود نداره دست و پنجه نرم نکنید (کارهاتون هم لنگ نمونه).
    ممنون، ولی توی آموزشی که از طرف خود سایت هم گذاشته شده، با افترافکت 2015 همین پلاگین رو اجرا کردن و مشکلی براشون پیش نیومد
    بعدش ، من نسخه های قدیمی رو از کجا گیر بیارم ؟ تو همین سایت نسخه قدیمی اسکریپت هست؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط iiraniangamei نمایش پست ها
    ممنون، ولی توی آموزشی که از طرف خود سایت هم گذاشته شده، با افترافکت 2015 همین پلاگین رو اجرا کردن و مشکلی براشون پیش نیومد
    بعدش ، من نسخه های قدیمی رو از کجا گیر بیارم ؟ تو همین سایت نسخه قدیمی اسکریپت هست؟
    البته که هست، کمی جست و جو کنید همه چیز پیدا میشه.

اول بیایید مشکل رو مرحله به مرحله بررسی کنید:

افترافکت شما که داره کار میکنه، نسخه 2015 رو توی آموزش هم استفاده کردند، پس به احتمال زیاد مشکل از اونجا نیست.

پلاگینی که نصب کردید، همان نسخه ای هست که در آموزش استفاده کردند؟ کامل و صحیح هم کرکش کردید دیگه؟

حالا تنها چیزی که مشکوکه، نسخه Trapcode ای است که نصب کردید، اگه این پلاگین برای مثال با نسخه Trapcode Suite 13 طراحی شده باشه، طبیعتاً میتونه با نسخه جدیدتر مشکل دار بشه.

پیشنهاد: نسخه فعلی Trapcode Suite خود را پاک کنید، یکی دو نسخه قدیمیتر از Trapcode Suite را نصب کنید و امتحان کنید (توی جست و جوی زیر، از نسخه 11 تا 14 این پلاگین در دو صفحه اول پیدا میشه، داخل تاپیک نسخه 13.1.0 یکی از دوستان با FX Builder هم تستش کرده روی 2015 و کار کرده):
    جست و جو در فروم: دانلود Trapcode Suite

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین