برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

مشاهده : 3373 , پاسخ ها : 12
موضوع: مشکل سیاه شدن در FX Particle Builder

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    البته که هست، کمی جست و جو کنید همه چیز پیدا میشه.

اول بیایید مشکل رو مرحله به مرحله بررسی کنید:

افترافکت شما که داره کار میکنه، نسخه 2015 رو توی آموزش هم استفاده کردند، پس به احتمال زیاد مشکل از اونجا نیست.

پلاگینی که نصب کردید، همان نسخه ای هست که در آموزش استفاده کردند؟ کامل و صحیح هم کرکش کردید دیگه؟

حالا تنها چیزی که مشکوکه، نسخه Trapcode ای است که نصب کردید، اگه این پلاگین برای مثال با نسخه Trapcode Suite 13 طراحی شده باشه، طبیعتاً میتونه با نسخه جدیدتر مشکل دار بشه.

پیشنهاد: نسخه فعلی Trapcode Suite خود را پاک کنید، یکی دو نسخه قدیمیتر از Trapcode Suite را نصب کنید و امتحان کنید (توی جست و جوی زیر، از نسخه 11 تا 14 این پلاگین در دو صفحه اول پیدا میشه، داخل تاپیک نسخه 13.1.0 یکی از دوستان با FX Builder هم تستش کرده روی 2015 و کار کرده):
    جست و جو در فروم: دانلود Trapcode Suite
    2014 هم دیشب دانلود کردم و امروز تست کردم کار نکرد!
    بله ، درست کرک میکنم
    Trapcode Suite هم این نسخه ها رو گرفتم و همه رو نصب کردم
    http://forum.video-effects.ir/thread20465.html
    http://forum.video-effects.ir/thread14808.html
    ولی بازم ارور میده و صفحه سیاه میشه

ویرایش:
    مشکل میدونین چیه، تو همه تاپیک ها لینک دانلود ورژن های مختلف رو برداشتن از یه سایت گذاشتن و اون سایت هم همون لینک ها رو به ورژن 14 تغییر داده که حجمش 700 مگابایت هست
    یعنی عملا هیچ کدوم از این تاپیک ها مثلا نسخه 13.1 رو ندارن و به اشتباه همه 14 دانلود میکنن!
    الان من نسخه 13.1 که اون دوستمون تو اون تاپیک گرفته بود رو از کجا بیارم؟

ویرایش2:
    الان این قدیمی ها رو ، رو افترافکت 2014 نصب کردم و اجرا شد ، ولی من الان چجوری بخشی از یه کلیپی که تو پریمیر 2015 ساختم رو بیارم تو افترافکت 2014 و اونجا این افکت رو بدم و دوباره بدشم تو پریمیر؟! ورژن ها همخونی ندارن

ویرایش توسط iiraniangamei : 01-17-18 در ساعت 16:00

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط iiraniangamei نمایش پست ها
    2014 هم دیشب دانلود کردم و امروز تست کردم کار نکرد!
    بله ، درست کرک میکنم
    Trapcode Suite هم این نسخه ها رو گرفتم و همه رو نصب کردم
    http://forum.video-effects.ir/thread20465.html
    http://forum.video-effects.ir/thread14808.html
    ولی بازم ارور میده و صفحه سیاه میشه

ویرایش:
    مشکل میدونین چیه، تو همه تاپیک ها لینک دانلود ورژن های مختلف رو برداشتن از یه سایت گذاشتن و اون سایت هم همون لینک ها رو به ورژن 14 تغییر داده که حجمش 700 مگابایت هست
    یعنی عملا هیچ کدوم از این تاپیک ها مثلا نسخه 13.1 رو ندارن و به اشتباه همه 14 دانلود میکنن!
    الان من نسخه 13.1 که اون دوستمون تو اون تاپیک گرفته بود رو از کجا بیارم؟

ویرایش2:
    الان این قدیمی ها رو ، رو افترافکت 2014 نصب کردم و اجرا شد ، ولی من الان چجوری بخشی از یه کلیپی که تو پریمیر 2015 ساختم رو بیارم تو افترافکت 2014 و اونجا این افکت رو بدم و دوباره بدشم تو پریمیر؟! ورژن ها همخونی ندارن

نسخه 13.1 رو از لینک زیر دانلود کنید و تست کنید ببینید روی افترافکت 2015 جواب میده؟

Red_Giant_Trapcode_Suite_13_1_0_CC_2015_3_2016_.zi p

در مورد دینامیک لینک بین افترافکت 2014 و پریمیر 2015 هیچ راهی نیست، برای اینکه dynamic link کار بکنه، باید تمام نسخه های مجوعه نرم افزار adobe شما یکی و هم سری باشند.

اگه پلاگینی که بالا لینک کردم هم جواب نداد، برای اینکه بین پریمیر 2015 و افترافکت 2014 پروژه جابجا کنید، تنها راه رندر گرفتن و انتقال فایل ویدیویی است. و یا اینکه باید پریمیر 2014 را نیز نصب کنید و کل پروژه را از اول در پریمیر 2014 بازسازی کنید که بتونید بین پریمیر 2014 و افترافکت 2014 دینامیک لینک بسازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    نسخه 13.1 رو از لینک زیر دانلود کنید و تست کنید ببینید روی افترافکت 2015 جواب میده؟

Red_Giant_Trapcode_Suite_13_1_0_CC_2015_3_2016_.zi p

در مورد دینامیک لینک بین افترافکت 2014 و پریمیر 2015 هیچ راهی نیست، برای اینکه dynamic link کار بکنه، باید تمام نسخه های مجوعه نرم افزار adobe شما یکی و هم سری باشند.

اگه پلاگینی که بالا لینک کردم هم جواب نداد، برای اینکه بین پریمیر 2015 و افترافکت 2014 پروژه جابجا کنید، تنها راه رندر گرفتن و انتقال فایل ویدیویی است. و یا اینکه باید پریمیر 2014 را نیز نصب کنید و کل پروژه را از اول در پریمیر 2014 بازسازی کنید که بتونید بین پریمیر 2014 و افترافکت 2014 دینامیک لینک بسازید.
    خیلی ممنون استاد ، کمک بزرگی کردید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12