برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1390 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل ارور ویندوز در اجرای پریمیر

مشکل ارور ویندوز در اجرای پریمیر

با سلام
    من سیستممو عوض کردم و ویندوز عوض کردم بعد از نصب برنامه ها بعد اینکه وارد پریمیر میشم اینجوری میکنه همشنام: 1.jpg نمایش: 55 اندازه: 30.2 کیلو بایت

ویندوز 8.1 با پریمیر 2017 قبلا با همینا داشتم کار میکردم
    لطفا سریع کمک کنید خیلی لنگم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    - بعد از تعویض ویندوز، آپدیت هاش رو هم نصب کنید.

- بعد درایور کارت گرافیکی اتان را با استفاده از مجموعه درایور کامل (و نه آپدیت های آنلاین و نه توسط خود ویندوز) به روز رسانی کنید. (یا حد اقل از روی دیسک هراه کارت گرافیک، درایور ارائه شده را نصب کنید و از درایورهای اتوماتیک ای که ویندوز براتون نصب کرده استفاده نکنید).

- سپس بسته های گسترشی visual c++ runtime libraries را نیز نصب کنید.

- و فراموش نکنید که برنامه Quicktime Player را هم برای استفاده از برنامه های adobe لازم دارید، پس آن را هم نصب کنید.

سلام....مشکل اساسی بنده در مورد بیش از حد استفاده پریمیر در export از رم و CPU است تاحدی که CPU داغ شده و سیستم ری استارت میکنه...ولی در مورد افتر این مشکل رو ندارم...در ضمن از فعال بودن CUDA هم مطئمن هستم....از دوستان اگر کسی ره حلی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید...سپاس

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamahmadi2016 نمایش پست ها
    سلام....مشکل اساسی بنده در مورد بیش از حد استفاده پریمیر در export از رم و CPU است تاحدی که CPU داغ شده و سیستم ری استارت میکنه...ولی در مورد افتر این مشکل رو ندارم...در ضمن از فعال بودن CUDA هم مطئمن هستم....از دوستان اگر کسی ره حلی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید...سپاس
    سلام. لطفاً از این به بعد برای درخواست های خودتون تاپیک جدید بسازید، سر وقت یک نگاهی هم به قوانین فروم بندازید.

این که CPU داره کامل استفاده میشه اتفاقاً خیلی خوبه. اگه سیستم شما تهویه مناسبی داشته باشه، کارکرد شبانه روزی CPU در حالت کامل حتی به صورت مداوم و در چندین ماه یا سال به صورت مکرر هم نباید مشکل ریست شدن آن را بوجود بیاره.

شما باید سخت افزارتون را بررسی کنید، به احتمال زیاد به یکی (یا چندی) از دلایل زیر، CPU شما نمیتونه به خوبی حرارت خودش رو دفع کنه.

1- گرفتگی شیارهای گزر هوا روی هیت سینک (گرد و غبار و خاک در طول زمان میتونند به قدری این شیارها رو گر کنند که هوا دیگه از آنها عبور نمیکنه و حرارت دفع نمیشه).
    2- جدا شدن هیت سینک (بخشی از آن) از روی CPU که در اثر نصب بد یا خوردگی اتصالات میتونه بوجود بیاد.
    3- استفاده از مخلوط خمیر رسانای حرارتی بد (خمیر سیلیکن رسانای حرارتی) و یا حتی فراموشی در استفاده از آن بین اتصال CPU و هیت سینک.
    4- استحلاک fan خنک کننده هیت سینک و عدم کارکرد مناسب آن.
    5- تهویه نادرست هوای داخل case و عدم تخلیه هوای گرم داخل کیس.
    6- کوچک بودن کیس و عدم وجود شیارهای کافی و یا فن جهت انتقال هوای داخل به خارج و بالعکس.

ibaltazar آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    31930
    من دیروزهمین مشکلو داشتم اون از کرک بود با کرک Adobe.AMT.Emulator.0.9.2 درست شد قبلش با کرک r3 زده بودمش انگار بعضی نرم افزارا فرق کرده کرکر ها نفهمیدن