برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

مشاهده : 2982 , پاسخ ها : 15
موضوع: کمک برای ارتقا سیستم

خواهش میکنم دوست خوبم ، با عرض پوزش امکان sli کردن دو کارت گرافیک اونهم از نوع 1050 وجود ندارد چون سوکت بریج این کارت گرافیک ندارد و چیپ پشتیبانی نمیکند !
    البته 1070 آن این قابلیت را دارد! اینهم لینک ساپورتهای کارت گرافیکهای nvidia
    https://www.geforce.com/hardware/tec...supported-gpus

پیشنهادم اینه :

مادربرد: MSI B350 TOMAHAWK
    469

پردازنده : Ryzen 7 1700X
    1.460

رم : Crucial Ballistix Elite 16GB 16GBx2 3000Mhz CL15 DDR4
    1.658

پاور : GREEN GP700B-HP Plus 80Plus Gold
    385

جمع کل : ۳.۹۶۴

----------------------------------------------------------

1) گرافیک فعلی تون در حد GTX 1050 هست .

2) گرافیک تون ، توی افترافکت احتمالا فقط با موتور رندر ray trace مشکل داره وگرنه با پلاگین هایی مثل element3d و ... مشکلی نباید داشته باشه (تست کنین . توی تنظیمات افترافکت) . یعنی با تعویض کارت گرافیک ، احتمالا فقط تاثیر بسیار زیادشو فقط در موتور رندر ری تریس میبینین . اگه با این موتور کار نمیکنین ، تعویض گرافیک پیشنهاد نمیشه وگرنه اگه بخواین گرافیک را هم تعویض کنین ، پیشنهادم قطعات زیر هه :

469

پردازنده : Ryzen 7 1600X
    945

1.658

گرافیک : GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 Gaming WF2X 4GB GDDR5
    925

جمع کل : ۳.۹۹۷

سیستم دومی ، نیاز به تعویض پاور نداره
    ولی با این تعویض حدود 20 تا 30 درصد به قدرت گرافیک تون اضافه میشه که به نظرم اگه مشکلی با گرافیک ندارین ، سیستم اولی را تهیه کنین چون افزایش قدرت گرافیک را چندان حس نمیکنین
    درباره ی ساپورت گرافیک های سری 1000 با افترافکت ، تحقیق کنید و بعد از اطمینان ، خرید کنید (دوستی در انجمن گفته بود سازگار نیست ولی تست هایی که گفتیم را خیلی پیگیری نکرد تا به جواب کامل برسه)

ashkanftp آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13143
    من واقعا نمی دونم چه جوری ارتون تشکر کنم که اینهمه وقت میزارید برااینکار
    دست گلت درد نکنه
    ????? ?????????? ?? ?????? ???? ????????? ???? ??? ?????? ????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط dfalireza نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگر تخصص ندارید و سن وسال و تجربتون هم کافی نیست مجبور نیستید به همچین بنده خدایی جواب بدین تنها کمک شما اینه کمک نکنید و مشورت ندین!
    تا دوستان دیگر جواب بدند!(بنده خدا رو سر در گم نکنید.)
    +++++++++++++++++++++++
    نکته راجعبه خودم : با عنایت خدا بیش از 8 سال سابقه کار در شرکتهای کامپیوتری و مسثول واحد سخت افزار و تعمیرات بودم.
    ++++++++++++++++++++++
    راجعبه سخت افزار باید بگم که :
    1- cpu= Core i7-4790K (4.0Ghz, 8M, 88W)
    2-graphic=Gigabyte-GeForce® GTX 1050 Ti OC 4G
    3-ram=G.SKILL-F3-2600CL11Q-32GB-32GB(8GBX4)
    4-power= GREEN GP850B-OC

سلام
    خوشحالم افراد با تجربه بیشتر میشن
    باری از دوش من کم میکنین که بابت این کار تشکر میکنم

-----------------------------

بجای این هزینه برای قطعات کمیاب و بدون قابلیت ارتقاء ، میشه روی نسل جدید ، با همون قیمت و با جزئیات و قدرت و کیفیت بیشتر و قابلیت ارتقاء ، هزینه کرد

469

1.460

1.658

دوست عزیز تخصص به ارزان خریدن و احساساتی بودن نیست من مشورتم را به دوست عزیزم دادم که از اون سخت افزار تهیه بکنند !
    این سخت افزاری که دوستمون لیست کردند و همچنین قطعاتی که بنده معرفی کردم را به افراد باتجربه نشان بدهید آنوقت متوجه خواهید شد هر گردی گردو نیست !

تمام این سه قطعه ای که شما معرفی کردین زودتر از زمان گارانتی مشکل دار میشوند دوست عزیز!بنده تجربه داشتم راهنمایی کردم بازم خواهشا تجربه ندارید حداقل سردر گم نکنید دوستمون رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط dfalireza نمایش پست ها
    469

1.460

1.658

دوست عزیز تخصص به ارزان خریدن و احساساتی بودن نیست من مشورتم را به دوست عزیزم دادم که از اون سخت افزار تهیه بکنند !
    این سخت افزاری که دوستمون لیست کردند و همچنین قطعاتی که بنده معرفی کردم را به افراد باتجربه نشان بدهید آنوقت متوجه خواهید شد هر گردی گردو نیست !

تمام این سه قطعه ای که شما معرفی کردین زودتر از زمان گارانتی مشکل دار میشوند دوست عزیز!بنده تجربه داشتم راهنمایی کردم بازم خواهشا تجربه ندارید حداقل سردر گم نکنید دوستمون رو.

دوست عزیز ، من که گفتم ، وجود شما نعمتی برای من هه
    ---------------
    در مورد نشون دادن قطعات به افراد با تجربه ، کاملا موافقم . میونید دو سری از قطعات را در انجمن شهر سخت افزار یا هر جایی که افراد خبره هستند ، ارائه بدین و نظر اونها را با دلیل بدونین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12