برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1127 , پاسخ ها : 1
موضوع: مشکل عجیب با gtx 1060

مشکل عجیب با gtx 1060

با سلام خدمت همه اعضای محترم
    آقا من در این زمینه با یه مشکل فوق عجیب مواجه شدم
    سعی کردم بیشتر راه حل ها رو بخونم و اجرا کنم ولی تا حالا نتیجه ای نگرفتم
    ماجرا از این قراره که من این لپ تاپ رو اخیرا خریدم:
    https://www.digikala.com/Product/DKP-280275
    Lenovo Legion Y 720
    CPU Corei7 7700
    Ram 16Gb DDR4
    Geforce GTX 1060 6GB

با عجیب ترین مشکل رایانه ای از اول عمرم تا حالا باهاش برخورد کردم
    قبلش عرض کنم که خیال می کردم مشکل از نرم افزار های Adobe باشه پس خواستم اول رو بازی امتحان کنم بعد برم رو افتر و پریمیر و غیره
    نسخه های مختلف درایور انویدیا رو روش نصب کردم از قدیمی و جدید
    از خود سایت انویدیا دانلود کردم یه بار هم از خود سایت لنوو دانلود کردم
    رو ویندوز 10 64 بیت با اینکه توی تنظیمات کنترل پنل ، تنظیمات رو روی انویدیا میذاشتم که از این کارت گرافیک استفاده کنه ولی این کارو نمی کرد و هر بازی که میخواستم اجرا کنم حتی کلیک راست کردم و Run with High Performance Graphic رو زدم ولی اجرا نشد
    توی تنظیمات PES 13 نگاه می کردم که جلوی VGA نوشته Geforce GTX 1060 ولی VRAM رو زده بود 128 MB! جلوی جفتشم نوشته بود BAD
    اینو نشون میده که کارت گرافیکو نشناخته چون اینا اطلاعات کارت گرافیک آنبورد هستش
    اولش خیال کردم کارت گرافیک خرابه ولی تست FURMARK و 3Dmark رو اجرا کردم از GTX 1060 استفاده کرد عملکرد خیلی خوبیم نشون داد امتیاز بالایی هم گرفت
    اینا نشون میده که کارت گرافیک سویچ نشده و همچنان ویندوز داره از آنبورد استفاده می کنه ولی این برنامه های تست تونستن ازش کار بکشن

ویندوز عوض کردم 8.1 زدم
    همون تنظیماتو انجام دادم ایندفعه تو تنظیمات PES 13 نگاه کردم همه چیز درست بود و ویندوز انگاری میتونه از کارت گرافیک کار بکشه و بازی ها اجرا میشن ولی این بار مشکل جدیدی مطرح شده!!
    اونم اینه که وقتی میخوای مثلا بازی اجرا کنی با دو مشکل زیر مواجه میشم:
    http://s6.uplod.ir/i/00908/5ax7bqe7lyt9.jpg
    http://s6.uplod.ir/i/00907/d8xjyrdvsy1v.jpg

وقتی افتر یا پریمیر رو باز می کنی هم همین مشکل هست و ارور صفحه آبی میده

روش رجیستری رو اجرا کردم به نتیجه ای نرسیدم
    روش تنظیمات Power Option رو اجرا کردم به نتیجه ای نرسیدم
    روش تنظیمات Nvidia Control Panel که میذاری رو High Performance رو هم اجرا کردم به نتیجه ای نرسیدم
    یه جا خوندم گفته بود برو تو کنترل پنل انویدیا Phsycs رو بذار رو Auto Select ولی خب این پاک کردن صورت مساله است چون دیگه از اون کارت گرافیک انویدیا کار نمی کشه

یه لپ تاپ قدیمی Fujitso AH532 دارم که چند ساله باهاش کار می کنم به طرزی عجیب اونم دقیقا همین مشکلو داره!!
    اون کارت گرافیکش Geforce GT 620M هست
    البته چون اطلاعات زیادی روش دارم ویندوزشو عوض نکردم

دوستان اگه راه حلی به ذهنشون میرسه ممنون میشم

سلام خدمت همه اعضای محترم
    من دوماه سر این قضیه به مشکل برخوردم و کلی گشتم و گشتم تا اینکه بصورت اتفاقی دیروز حلش کردم
    این جوابو تو نت فارسی پیدا نمی کنید و منم با بدبختی پیداش کردم اینجا مینویسم که کسی اگه با این مشکل مواجه شد دیگه مثل من به دردسر نیفته

به ارور صفحه آبی دقت کنید اون کلمه آخر نوشته nvkflt.sys
    اوناییکه این ارور رو دارن باید با قندشکن تشریف ببرن سایت اینتل و درایور اصلی کارت گرافیک آنبورد رو دانلود و نصب کنن
    تو لیست پایین هر صفحه ، سی پی یو هایی که با اون کارت گرافیک سازگار هست رو نوشته و بالا هم نوشته که واسه کدوم ویندوز ها هستش
    مثلا برای سیستم من فقط ویندوز 10 64بیت میتونه باشه و با ویندوزهای پایینتر سازگار نیست

شاید به نظر عجیب برسه که درایور کارت گرافیک آنبورد به انویدیا چه ربطی داره ولی خب مشکل من اینطوری حل شد!

پ.ن: درایور کارت گرافیک آنبورد رو قبلا از سایت لنوو دانلود کرده بودم بازم جواب نداد پس لطفا هر دو درایور رو از سایت اصلی دانلودش کنید