برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

مشاهده : 2635 , پاسخ ها : 17
موضوع: کیس با بودجه 6 میلیون برای تدوین

کیس با بودجه 6 میلیون برای تدوین

سلام.

یک سیستم میخواستم بخرم تا آخر این هفته نیاز دارم تا راهنماییم کنید برای همین عضو شدم.

میخواستم مادربوردش ایسوس باشه و رمش هم g.skill و یا geill باشه .

فقط یه سوال، این پرازنده های سری رایزن و اینتل چه تفاوتی با هم دارن؟

دمتون گرم ممنونم خیلی زیاد

بالا

سلام
    بفرمایید :

http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post168685

فقط لیست نرم افزارهاتون هم بنویسید
    دوم اینکه بجای پردازنده اش ، پردازنده ی 1800X با قیمت 1.830 و اس اس دی Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 250GB با قیمت 619 و گرافیکی که هزینه تون جواب بده را بگیرید (احتمالا 1060 میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    بفرمایید :

http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post168685

فقط لیست نرم افزارهاتون هم بنویسید
    دوم اینکه بجای پردازنده اش ، پردازنده ی 1800X با قیمت 1.830 و اس اس دی Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 250GB با قیمت 619 و گرافیکی که هزینه تون جواب بده را بگیرید (احتمالا 1060 میشه)
    سلام خیلی خیلی ممنون.

من نرم افزار پریمیر کار میکنم و نرم افزار های اصاح رنگ و نرم افزار صدای پریمیر. همین. برای رندر و در آینده 4کا کار کردن.

راستش من خودم همین سیستم ها رو جمع میکنم و تنها نگرانیم گلوگاه شدن و این ماجراهاست.

فقط یه سوال، مادر برد با برند ایسوس و یا پردازنده اینتل نمیشد بست؟ از نظر کارایی و ... بهتر نیستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mchmoh نمایش پست ها
    سلام خیلی خیلی ممنون.

من نرم افزار پریمیر کار میکنم و نرم افزار های اصاح رنگ و نرم افزار صدای پریمیر. همین. برای رندر و در آینده 4کا کار کردن.

راستش من خودم همین سیستم ها رو جمع میکنم و تنها نگرانیم گلوگاه شدن و این ماجراهاست.

فقط یه سوال، مادر برد با برند ایسوس و یا پردازنده اینتل نمیشد بست؟ از نظر کارایی و ... بهتر نیستند؟

سلام
    این سیستم ، گلوگاه نمیشه
    البته اگه میخواین ارزش خرید داشته باشه و زیاد ، هزینه ی اضافی ندین ، پردازنده ی 1700X را با قیمت 1.460 بگیرین
    قبل اش درباره ی cpu یا gpu بیس بودن پریمیر ، تحقیق کامل کنید تا هزینه ی اضافی برای پردازنده یا گرافیک پرداخت نکنید
    برند مادربرد رو هر جور دوست دارین میتونین انتخاب کنین ولی اون مدل خوبی هه . کارایی ، ربطی به پردازنده ی اینتل و ... نداره جز در بازی
    درباره ی اینکه گرافیک های سری 1000 ، مشکلی نداشته باشن با پریمیر هم در انجمن بیشتر تحقیق کنید
    پردازنده ی اینتل ای که در حد 1800X باشه ، پردازنده ی i7 8700 هه که همون قیمت رو داره ولی مادربردش گرونتره

ممنون از شما.

اگر براتون مقدور هست مادر بورد متناسب با اینتل هم معرفی کنید.

فقط چند سوال کوتاه دارم:

این سوکت هایی که مطرح هست am4 ، 2011 و...، آیا بازدهی این ها متفاوت هست ؟ یعنی مثلا سیستمی با سوکت am4 بازدهی بهتری برای تدوین دارند؟

سوال بعدی این هست که تو پردازنده اینتل، جایی نوشته بود گرافیک داخلی. و خیلی ها هم کامنت های مثبتی داده بودن در این مورد، این مثلا مهمی هست؟ کاربردش چی هست ؟

این رو هم در یک فروم معتبر، یک متخصص گفته :

تمام نرم افزار های adobe از cpu و ram برای رندر ( خروجی ) استفاده میکنند . کارت گرافیک فقط در بخش کار کردن با تایم لاین و افکتها و اینتر فیس آنها کاربرد دارد .

ممنون از شما.

اگر براتون مقدور هست مادر بورد متناسب با اینتل هم معرفی کنید.

فقط چند سوال کوتاه دارم:

این سوکت هایی که مطرح هست am4 ، 2011 و...، آیا بازدهی این ها متفاوت هست ؟ یعنی مثلا سیستمی با سوکت am4 بازدهی بهتری برای تدوین دارند؟

سوال بعدی این هست که تو پردازنده اینتل، جایی نوشته بود گرافیک داخلی. و خیلی ها هم کامنت های مثبتی داده بودن در این مورد، این مثلا مهمی هست؟ کاربردش چی هست ؟

سلام
    خواهش میکنم
    برای پردازنده ی i7 8700 ، کمترین مادربرد ، فعلا مادربرد MSI Z370 TOMAHAWK LGA1151 با قیمت 739 تومن هست
    البته برای این سوکت ، پردازنده ی i7 8700K هست که قویتر هه با قیمت 2.100 (و خردی) اما ارزش خریدش کمتره
    نه سوکت ربطی به قدرت نداره . فقط سطح ارتقاء یک سیستم (مخصوصا سطح ارتقاء پردازنده) را مشخص میکنه
    سوکت های این سیستم ها (am4 و 1151) حداکثر تا پردازنده ی 2 تومنی رو ساپورت میکنه . در لینک زیر میتونین حداکثر ساپورت در یک سوکت و همینطور امتیاز پردازنده ها را ببینین :

http://forum.video-effects.ir/thread24772.html

پردازنده ی اینتل ، گرافیک داخلی داره ولی فعلا AMD نداره . برای کسی که گرافیک مجزا تهیه میکنه ، فرقی نداره داشته باشه یا نه

این رو هم در یک فروم معتبر، یک متخصص گفته :

تمام نرم افزار های adobe از cpu و ram برای رندر ( خروجی ) استفاده میکنند . کارت گرافیک فقط در بخش کار کردن با تایم لاین و افکتها و اینتر فیس آنها کاربرد دارد .

من دقیق نمیدونم . با این توضیحات ، پریمیر بیشتر cpu بیس هست و باید روی پردازنده بیشتر سرمایه گذاری بشه تا گرافیک
    میتونین به بچه های انجمن بسپارین تا هم در محیط تایم لاین و هم موقع رندر ، یه بار با گرافیک و یه بار هم بدون گرافیک پروژه ای با افکت های مختلف را تست کنن و نتیجه ی تاثیر گرافیک در سرعت را بگن
    ولی منم که تحقیق کرده بودم ، بیشتر انگار cpu بیس بود

خیلی ممنون.

در مورد کارت گرافیک هم 1060ti بگیرم؟

و اینکه نظرتون در مورد مادر برد : msi x370 pro gaming carbon و یا MSI X370 GAMING PLUS چی هست ؟

یک سوال دیگه، رم دو کاناله بهتر از یک رم 16 هست؟

مثلا این دو سری رم :

رم گیل EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3000Mhz CL15
    رم گیل EVO X ROG-CERTIFIED 16GB 8GBx2 3000Mhz CL15

قیمت ها هم حدود 850
    ویرایش توسط mchmoh : 12-16-17 در ساعت 17:46

خیلی ممنون.

در مورد کارت گرافیک هم 1060ti بگیرم؟

و اینکه نظرتون در مورد مادر برد : msi x370 pro gaming carbon و یا MSI X370 GAMING PLUS چی هست ؟

1060 نسخه ی ti نداره
    چیپست x370 به دردتون نمیخوره . بیشتر برای اورکلاکرهاست . برای شما فقط هزینه ی اضافی هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین