برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

مشاهده : 5260 , پاسخ ها : 19
موضوع: مشکل در استفاده از ترانزیشن در نرم افزار magix

شما مي توني پريمير و اديوس رو تست بزني ، البته اديوس آسون تر هست ...

اگر اشتباه نكنم اين نرم افزار Magix واسه ساخت موزيك هست ...

اگر مي خواي كارت حرفه اي تر بشه با پريمير و يا اديوس كار كن دوست عزيز و اونجا با يك تغيير Mode به خواسته خودت مي رسي ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نه برای ساخت موزیک نیست اسمش MAGIX.Movie.Edit.Pro.2013.Premium.12.0.3.4 خیلی هم نرم افزار خوبی با ادیوس مقایسه کردم از اون که خیلی بهتر و ساده تر بود میگم حتما یک نگاهی بکنید...

شما این فوتیج را بزار روی اون عکس یا تصویری

نقل قول نوشته اصلی توسط m.abdollahi نمایش پست ها
    نه برای ساخت موزیک نیست اسمش MAGIX.Movie.Edit.Pro.2013.Premium.12.0.3.4 خیلی هم نرم افزار خوبی با ادیوس مقایسه کردم از اون که خیلی بهتر و ساده تر بود میگم حتما یک نگاهی بکنید...
    يك نرم افزار با نام MAGIX بود كه واسه ساخت موزيك بود ...
    خب دوست عزيز متاسفانه من با اين نرم افزار كار نكردم تا بتونم بگم چيكار كني تا بتوني تغيير Mode بدي ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ariana نمایش پست ها
    شما این فوتیج را بزار روی اون عکس یا تصویری
    قرار دادم باز هم نشد!!! میاد تصویر را با این قاطی میکنه....
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    يك نرم افزار با نام magix بود كه واسه ساخت موزيك بود ...
    خب دوست عزيز متاسفانه من با اين نرم افزار كار نكردم تا بتونم بگم چيكار كني تا بتوني تغيير mode بدي ...
    نرم افزارش خیلی عالیه پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنید البته آپدیت هم میشه اگر آپدیتش کنید خیلی به امکاناتش افزوده میشه
    در مورد mode که من باید تغییر بدم میشه اسم mode را بنویسید بگردم ببینم اصلا همچین چیزی داره یا نه خیلی ممنون میشم...

قرار دادم باز هم نشد!!! میاد تصویر را با این قاطی میکنه....

نرم افزارش خیلی عالیه پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنید البته آپدیت هم میشه اگر آپدیتش کنید خیلی به امکاناتش افزوده میشه
    در مورد mode که من باید تغییر بدم میشه اسم mode را بنویسید بگردم ببینم اصلا همچین چیزی داره یا نه خیلی ممنون میشم...
    اسمش mode هست دوست عزيز ...
    شما مي توني به حالتهاي مختلفي تغييرش بدي : Add , Screen , ......

سلام مجدد نرم افزار pinnacle را هم امتحان کردم این یکی که متاسفانه اصلا نمیشناسه فایل .mov را ... ادیوس را قبلا نصب کردم ولی پاکش کردم چون اصلا به خوبی و آسونی مجیکس نبود

سلام مجدد نرم افزار pinnacle را هم امتحان کردم این یکی که متاسفانه اصلا نمیشناسه فایل .mov را ... ادیوس را قبلا نصب کردم ولی پاکش کردم چون اصلا به خوبی و آسونی مجیکس نبود
    دوست عزیز شما پریمیر رو نصب کن، کار با این برنامه اونقدر ها که فکر میکنی سخت نیست و قابلیتهای زیادی هم داره شما هر سوالی هم که داشته باشید اینجا میتونید پاسختونو بگرید

خیلی ممنونم corel را نصب کردم جواب داد ولی مجیکس یک نرم افزار دیگست حتما نصبش کنید هیچکدام از این نرم افزارها مثل مجیکس نمیشه من که هرچی گشتم هنوز نتونستم این قابلیت را تو مجیکس پیدا کنم...

mmr080 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    46008
    خیلی ممنونم corel را نصب کردم جواب داد ولی مجیکس یک نرم افزار دیگست حتما نصبش کنید هیچکدام از این نرم افزارها مثل مجیکس نمیشه من که هرچی گشتم هنوز نتونستم این قابلیت را تو مجیکس پیدا کنم...
    کاملا درسته که مجیکس نرم افزار ادیتی بهتر از ادیوسه ...من چند ساله مونتاژای خوبیم باهاش زدم ..فقط نمیدونم چرا بعضیا میرند فقط میزنند مجیکس گوگلم بخشه صداشو میاره مثل این میمونه بزنی ادوب بخش ادیت صداش بیاد بعد بگی نرم افزار خوبی نیست....مجیکس عالیه فقط چون جا نیفتاده مثل ادیوس و پزیمیر و سونی و اوید پلاگینها و ترنزیشنهای مخصوصش کمتره....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12