برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

Smile خواااهش میکنم نظرتون رو در مورد این انیمیشن بگید!!!

سلام به همگی و مخصوصا آقای هادی پور
    من یک انیمیشن دوبعدی (اگه بشه روش اسم انیمیشن گذاشت!! )بسیار ساده ای رو در افترافکت ساختم که شدیدا نیازمند نظرات اساتید بزرگواراین انجمن هستم!
    من این کاررو از روی آموزش هایی که در همین سایت دیدم ساختم و دوست دارم اشکالات و ایرادات اون رو درهمین سایت مطرح کنم تا باکمک شما دوستان بهترش کنم!
    البته من زیاد دنبال انیمیشن نیستم چون برای این کار خودم میدونم که بهتر برم سراغ موهو!
    حالا واقعا ازتون خواهش میکنم که نظرتون رو صادقانه در مورد این کار که اولین کارم حساب میشه بگید!
    اگرم کارم افتضاحه بازم بگید اصلا ناراحت نمیشم فقط از هرجهتی چه فنی چه داستانی خلاصه هر چیزی که به ذهنتون میرسه بگید که بتونم کارم رو بهترش کنم!
    پیشاپیش از نظرات خوب و کمک کنندتون بی نهایت سپاس گزارم
    لینک فیلم :
    https://www.aparat.com/v/Q2SsZ

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست عزیز
    دیدم انیمیشن رو، برای اولین کار، بسیار خوب بود. اگه اصول رو یاد بگیرید حتماً پیشرفت می کنید.
    شما نیازی نیست حتماً روی موهو (انیمه استدیو) مانور بدید برای انیمیشن های زیر 5 دقیقه همین افترافکت و اسکریپت Duik خیلی کاربردی هستش.چه بسا انیمیشن های کوتاهی رو دیدم که با همین افترافکت ساخته و پرداخته شده بودند و بسیار زیبا بودند.
    فلش (ادوب انیمیت)- افترافکتز-موهو-فلیپا کلیپ و ... اینها همه ابزارن مهم خوده شمایید که چطوری اون هارو پیاده سازی کنید.

خوب در مورد انیمیشن :

بکگراند با کارکترها همخوانی نداشت (یعنی کارکتر ها و ماشین ها ساده طراحی شده بودند اما بکگراند به شکل دیگری بود) سعی کنید طراحیتونو و.. قویتر کنید تا خودتون صحنه سازی کنید و محیط رو از پایه بسازید.

درباره سناریو یا همون موضوع انیمیشن هم نظری ندارم(صدای گوینده و موضوع از رادیو قرمز فکر کنم بود.)

موفق پیروز باشید

یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دیدم انیمیشن رو، برای اولین کار، بسیار خوب بود. اگه اصول رو یاد بگیرید حتماً پیشرفت می کنید.
    شما نیازی نیست حتماً روی موهو (انیمه استدیو) مانور بدید برای انیمیشن های زیر 5 دقیقه همین افترافکت و اسکریپت Duik خیلی کاربردی هستش.چه بسا انیمیشن های کوتاهی رو دیدم که با همین افترافکت ساخته و پرداخته شده بودند و بسیار زیبا بودند.
    فلش (ادوب انیمیت)- افترافکتز-موهو-فلیپا کلیپ و ... اینها همه ابزارن مهم خوده شمایید که چطوری اون هارو پیاده سازی کنید.

خوب در مورد انیمیشن :

بکگراند با کارکترها همخوانی نداشت (یعنی کارکتر ها و ماشین ها ساده طراحی شده بودند اما بکگراند به شکل دیگری بود) سعی کنید طراحیتونو و.. قویتر کنید تا خودتون صحنه سازی کنید و محیط رو از پایه بسازید.

درباره سناریو یا همون موضوع انیمیشن هم نظری ندارم(صدای گوینده و موضوع از رادیو قرمز فکر کنم بود.)

موفق پیروز باشید

یا حق
    تشکرازوقتی که گذاشتید
    بله دقیقا حق با شماست من کاراکتر و ماشین هارو نقاشی کردم وبعد از لایه بندی کردن درفتوشاپ بردمشون تو افتر اما زمینه چون طراحیش سخت بود از وکتور آماده استفاده کردم بخاطر همین هم خوانی نداشتن!
    در مورد صدا هم اولش خوب ضبط کردم ولی بی تجربگی کردم و یک افکت بد تو آدیشن بهش دادم اینجوری شد(افکت tony)
    فقط میشه در مورد صدای گوینده و موضوعش یکم بیشتر توضیح بدید؟
    با سپاس فراوان

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام مجدد
    خواهش می کنم عزیز
    در مورد صدا، نمی دونم صدای خودتون بود یا فرد دیگری اما نوع و سبکش شبیه کلیپ های مجموعه رادیو قرمز بود (یک کانال تو شبکه اینستاگرام هستش به نام رادیو قرمز و درباره همین مسايل اجتماعی و جامعه صحبت میکنه)
    آدرس اینستاگرام: radio.ghermez
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام مجدد
    خواهش می کنم عزیز
    در مورد صدا، نمی دونم صدای خودتون بود یا فرد دیگری اما نوع و سبکش شبیه کلیپ های مجموعه رادیو قرمز بود (یک کانال تو شبکه اینستاگرام هستش به نام رادیو قرمز و درباره همین مسايل اجتماعی و جامعه صحبت میکنه)
    آدرس اینستاگرام: radio.ghermez
    موفق باشید
    بله صدای خودم بود!
    بازهم ممنون

کلمات کلیدی این موضوع