برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 3705 , پاسخ ها : 6
موضوع: عدم نمایش براشها در پوشه براش

عدم نمایش براشها در پوشه براش

با عرض سلام وخسته نباشید
    من دیروز میخواستم یکسری براش رو توی پوشه براش فتوشاپ بریزم که بعد از ریختن براشها چیزی رو نمایش نمیده ولی اگر دوباره بخوام که همون براشها رو کپی،پست کنم ارور میده که این فایلها از قبل وجود دارد ولی اصلا نمایش نمیده حتی در فتوشاپ.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- اطمینان حاصل کنید که در آدرس صحیح کپی کردید:
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop *VersionNumber*\Presets\Brushes
    2- حتماً فتوشاپ را بعد از کپی کردن براش جدید ریستارت کنید.
    3- حالا از محل انتخاب/بارگزاری قلم ها مجدداً بررسی کنید که براش ها وجود دارند یا خیر:
    نام: ps_brush.jpg نمایش: 105 اندازه: 92.2 کیلو بایت

4- از گزینه Load Brushes استفاده کنید و فایل براش را بارگزاری نمایید تا در صورت وجود مشکلی در فایل، پیغام خطای فتوشاپ را دریافت کنید، آن را جهت راهنمایی بیشتر به اشتراک بگزارید.

این کار همیشگی من هستش تا الان به همچین مشکلی برنخورده بودم نشون میده عملیات کپی شدن رو توی مسیر براشها ولی بعد از کپی شدن هیچ چیزی توی پوشه وجود ندارد .نسخه برنامه رو هم تغییردادم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد

سلام دوست عزیز,من بجای کپی کردن براش , مستقیم براش هارو از این قسمت لود میکنم (براش ها داخل مجموعه براش و در درایو دیگری است)

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahman88 نمایش پست ها
    این کار همیشگی من هستش تا الان به همچین مشکلی برنخورده بودم نشون میده عملیات کپی شدن رو توی مسیر براشها ولی بعد از کپی شدن هیچ چیزی توی پوشه وجود ندارد .نسخه برنامه رو هم تغییردادم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد
    مطمئن هستید که براشهاتون برای فتوشاپ طراحی شده؟
    فایلها که طبیعتاً سر جاشون هستند و اگرنه هنگام کپی مجدد از سمت سیستم پیغام خطا دریافت نمیکردید، احتمال داره مشکلی از فایل براشها باشه یا فرمتشون. یکیشون رو میتونید آپلود کنید؟

بله.من که گفتم من چند سال کارم همینه تا حالا به این مشکل نخورده بودم.بله از قسمتی به غیر از پوشه خود براشها لود میشه.خودم حدس میزنم به خاطر نمایش یک سری فایلهای سیستمی ویندوز باشه.مثل پاک شدن یکسری فایلها توسط آنتی ویروس
    بازم ممنون از دوستای گلم که بنده رو راهنمایی کردن

دقت کنید که ممکنه فرمت براش های فتوشاپی که استفاده می کنین، shx باشه. br مطمئن ترین پسوند هست. یک بار امتحان کنین اگر نشد پیام بدین حتما کمکتون می کنم

کلمات کلیدی این موضوع