برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 2321 , پاسخ ها : 2
موضوع: اضافه کردن رم به لبتاب ؟

اضافه کردن رم به لبتاب ؟

با سلام به دوستان عزیز : لبتاب Dell - Cor I5 - 4 - 750 - دارم تا حالا مشکلی نداشتم و چند تا موزیک ویدیو هم ساختم ولی از موقعی که ورژن جدید افتر و پرمیر و 4D را نصب کردم سرعت کارم کم شده و حالا سوال من اینه که اگه رم اضافه کنم بهتر میشه یا نه؟ الا"ن رم 4 هست و قابلیت اضافه کردن تا 8 رو داره نمیدونم رم اضافه کنم یا برم یه لبتاب دیگه بخرم در ضمن روی سایت دیوار میگشتم به لبتابهایی برخورد کردم که نوشته بودند استوک آمریکایی مثلا" نوشته بودند لبتاب استوک آمریکا با رم 16 و 1 ترا و I7 - لطفا" مرا راهنمایی کنید متشکرم

Ramboo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19805
    سلام دوست من !
    من امسال لپ تابم رو افزایش رم دادم .
    با افزایش رم و داشتن یک هارد ssd تفاوت خیلی زیادی رو حس میکنید این رو مطمئن باشید !

من خودم رم رو از 4 به 8 رسوندم و زندگیم تغییر کرد

اما اگر قراره پیشرفت داشته باشید ( نه فقط از نظر آبدیت نرم افزار ها ) و جز کسایی هستید که دنبال یادگیری هستند و پول برای خرید لپ تاب های صنعتی دارید

من پیشنهاد میکنم یک لپ تاب صنعتی خریداری کنید !

( البته خرید یک سیستم همواره بهتر از خرید لپ تاب هست ولی اون بستگی به شرایط شما داره )

سوال بود در خدمتم

تلگرام Raminr77
    ae | RaminR77

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    با اطمینان بالا بگم که با افزودن 4 گیگ رم افزایش سرعت را خواهید داشت و هزینه آنچنانی هم نداره.

اگه خواستید هزینه کنید، به جای لپ تاپ حتماً PC بگیرید، برای کار شما یک PC از نظر قدرت پردازشی و گرافیکی بهتر از لپ تاپ هست.

اون تجهیزات استوک، قطعات/سیستم ها/لپ تاپ و تجهیزات قدیمی ای هست که شرکت ها و مصرف کننده به دلیل ارتقاء و آپگرید به دور می اندازند یا تحویل شرکت تولید کننده میدند و با هزینه ای کم سیستم جدیدتر رو تحویل میگیرند که به دلیل عدم وجود بازار مناسب در کشورهای پیشرفته، این تجهیزات به صورت مزایده ای به کشورهای عقب مانده فروخته میشند، بعد از خریداری آنها را کمی سرویس و تمیز میکنند و به عنوان استوک یا بازمصرف و یا بازسازی شده مجدداً برای فروش در بازار این کشورها پخش میشه.

تجربه شخصی ام این بوده که نسبت به هزینه ای که میکنید، این لوازم استوک برای شروع مناسب هستند ولی همیشه چند نسل قدیمی تر از محصولات آکبند بازار هستند، مثلاً همان i7 استوکی که میفروشند رو اگه خوب دقت کنید، نسل 3 یا 4 پردازنده های اینتل هست و در حال حاضر در بازار میتونید از نسل 7 همین سری پردازنده هم پیدا کنید که البته قدرت و سرعت و امکانات بیشتری هم بهتون میده و برای کارهای حرفه ای پیشنهاد میشه که سرمایه بیشتر بگزارید و از تجهیزات به روز استفاده کنید (مگر اینکه مشکلی با استفاده از نسخه های قدیمی تر از نرم افزارها هم نداشته باشید).

کلمات کلیدی این موضوع