برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

مشاهده : 8831 , پاسخ ها : 25
موضوع: سوال در مورد کیفیت hd

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    باب اسفنجی وکتور هست و براش در ساختش استفاده نشده. در همان تصاویری که الصاق کردید، پشت صحنه ها پیکسلی هستند و براش در ساختشون استفاده شده.

انیمیشن های استودیویی معمولاً یک گروه طراح و یک گروه ریگ بندی در حال کار دارند که نسبت به سناریو، امکانات جدید به کاراکتر اضافه میکنند، برای یه شات خاص ممکنه یک کاملاً کاراکتر رو از ابتدا و متفاوت طراحی کنند، وقتی هم که تغییری در کار نیاز نباشه، معمولاً روی بهتر کردن ریگ برای انیماتورها کار میکنند.

پیشنهاد میکنم دو ویدیوی زیر رو تماشا کنید، اولی تشریح کلی و کوتاه هست، دومی یک وبینار طولانی هست که بهتون کمک میکنه با نحوه کارکرد یک گروه انیمیشن سازی رو در پروژه های بزرگ و سریالی بیشتر آشنا بشید:
    Cartoon Saloon - Anime Studio Pro workflow
    Cartoon Saloon - Puffin Roc in the making - Anime Studio webinar

pejii عزیز تشکر از شما بابت زحمتی که کشیدید
    فقط یه زحمتی بکشید توضیحی در مورد سوال من و ali1990 در مورد اندازه پیسکلهای براش ها برای انیمشن در موهو در اندازه HD و full HD توضیح بدید که به طور کلی چرایی اینکه براشها در اندازه های مختلفی هستند حتی براش های دایره ای ساده که میتوان با پیکسل 2500 ساخت و هر کس که نیاز به سایز کوچکترداشت کوچیکش کنه
    خواهش میکنم مثل قبل این دوسوال کامل و با حوصله همیشگی شما جواب دهید
    باتشکر از شما و جناب هادیپور گرامی

وقتی تو پراجکت ستینگ کیفیت پروژه رو تغییر میدیم میکنیم، لازمه که اندازه ایمیج ها و وکتور ها رو نسبت بهش تغییر بدیم؟
    این نسبت و چطور رعایت کنیم که بهینه باشه؟

باسلام خدمت دوستان
    از بزرگواران اگر کسی هست که سوال بنده رو که دو پست بالاتر عرض کردم جواب بده ممنون میشم

Illustrator

pejii خان یا استاد هادی پور میشه یه زحمت میکشید یه تحقیقی بکنید و یا اگه مطلع هستید این سوال آخر رو جواب بدین مثل اینکه به غیر از شما دوستان در جریان پاسخ دادن نیستند باتشکر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع