برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306

قیمت هر دقیقه دوبله و صداگذاری انیمیشن دو بعدی

سلام دوستان .
    قیمت هر دقیقه صداگذاری و دوبله انیمیشن دو بعدی (کار خوب و حرفه ای ) چقدر هست ؟ (رفرنس رو دیرین دیرین در نظر بگیرید)
    ممنون
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

Ramboo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19805
    ساخت انیمیشن درین درین به همراه دوبله به صورت زیر محاسبه میشود .

هر دقیقه درین درین 27 ملیون تومان است که مبلغی حدود 5 تا 10 ملیون صرف دوبله آن میشود .

البته دقت داشته باشید که درین درین به صورت برند هست و صدا پیشه آن یعنی استاد بزرگ جناب آقای علیمردانی خودشون به تنهایی یک برند جدا هستند و دلیل مهم دیگر این قیمت نجومی ثبت شدن این انیمیشن در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر موسسات فرهنگی ، دانشگاهی ، رسانه ملی و ... هست .

این توضیحات رو بر حسب اینکه گفتید درین درین عرض کردم . ( اما )

اگر این کار در قالبی بجز درین درین باشد ! قیمت به صورت زیر خواهد بود .

• قیمت هر دقیقه ساخت انیمیشن دو بعدی ( وابسته به برند سازنده ) بین یک ملیون و نیم تا سه و نیم ملیون و به بالا خواهد بود ( حداکثر قیمتی که مشاهده شده 8 ملیون بوده ) البته اگر انیمیشن به صورت سریالی و قسمتی باشد قیمت آن به صورت تولید هر قسمت محاسبه میشود و به صورت دقیقه ای نخواهد بود .
    • که از این پول حدودا یک ملیون آن صرف ساخت خواهد شد ( وابسته به تعداد شخصیت ها و انیمیت ها این قیمت قابل افزایش خواهد بود )
    • و حدودا یک ملیون هزینه گویندگان انیمیشن می شود ( این عدد وابسته به تعداد شخصیت ، تعداد گوینده و ... متفاوت است )
    • و مابقی صرف طراحی کانسبت یا شخصیت ، زمینه و نوشتن سناریو انیمیشن میشود ( این قیمت نیز بر اساس تعداد طراحی افزایش و کاهش می یابد )

مثال : انیمیشن یک دقیقه ای با داشتن یک شخصیت فعال به صورت زیر محاسبه می شود .
      طراحی شخصیت : 160 هزار تومان
      طراحی زمینه و بکگراند : 80 هزار تومان
      صدا گزاری شخصیت + راوی داستان : 500 هزارتومان
      ریگ بندی شخصیت و ساخت انیمیشن : یک ملیون و سیصد هزار تومان

تلگرام من : RaminR77

دوستان عزیز توجه کنید !!!
      این متن رو که خوندید صرفااااا جهت کسانی بود که انیمیشن خلق میکنند و میسازند یعنی از صفر تا صد دست خودشونه !!! اگر کسی با پروژه آماده کار کنه و یا موشن گرافیک کار کنه این قیمت کلا متفاوت هست . این قیمت ها که عرض کردم مربوط به 25 مهر مرداد ماه 96 در اصفهان هست !

ae | RaminR77

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    ممنون دوست عزیز
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

سلام آقای ramboo.
    واقعا از اطلاعات کاملو جالبی که دادید تشکر میکنم خیلی باید گشت تا این اطلاعات رو بدست آورد ولی شما لطف کردید همه رو یه جا قرار دادید.
    میتونم بپرسم از کجا این قدر دقیق در جریان هستید؟
    میشه در مورد قیمت های انیمیشن های دوبعدی سریالی توضیح بدید؟ فقط لطف کنید مثل پست اولتون کامل توضیح بدین
    شما توضیحاتتون رو لطف بفرمایید بعد من کامل پروژه رو خدمتتون معرفی میکنم تا نظرتون رو بدونم

Ramboo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19805
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1990 نمایش پست ها
    سلام آقای ramboo.
    واقعا از اطلاعات کاملو جالبی که دادید تشکر میکنم خیلی باید گشت تا این اطلاعات رو بدست آورد ولی شما لطف کردید همه رو یه جا قرار دادید.
    میتونم بپرسم از کجا این قدر دقیق در جریان هستید؟
    میشه در مورد قیمت های انیمیشن های دوبعدی سریالی توضیح بدید؟ فقط لطف کنید مثل پست اولتون کامل توضیح بدین
    شما توضیحاتتون رو لطف بفرمایید بعد من کامل پروژه رو خدمتتون معرفی میکنم تا نظرتون رو بدونم
    سلام علی جان !
    خوشحالم که اطلاعاتم میتونه بهت کمک کنه !

دوست من ، بنده در سازمان صدا و سیما در حال فعالیت هستم و با شرکت های تبلیغاتی زیادی هم لینک هستم در کنار همه اینها بنده کار های موشن گرافیک و طراحی هایی خارج از کشور رو هم انجام میدم که خود این کار دلیلی میشه که سایر دوستان صداگزار و ... جهت همکاری با من در تماس باشند پس من همیشه انواع قیمت ها و انواع پروژه ها رو دارم میبینم و اگر هم کار نکنم دوستانم کار میکنند و یا شاگرد های کلاس های که دارم هم توی بازار کار میرند و من در جریانم خب مطمئنا خیلی خوب هم میتونم این آمار رو داشته باشم پس اطلاعاتم تجربی هست .

پروژه های دو بعدی رو در پست قبل توضیح دادم ولی حالا پروژه های سریالی ...

پروژه های سریالی از جمله ( سلامتیسم در آپارات ) شامل موارد زیر هستند :

اول از همه باید بدونید که وقتی کلمه سریالی به کار شما اضافه میشه شما باید همه قسمت ها رو در یک استایل و با یک طرح پیاده کنید مثلا انیمیشن درین درین همیشه باید شخصیت های ثابت خودش رو و محیط درین درین رو حفظ کنه ! پس شما باید یک پک کاملی رو واسه کل کار ها آماده کنید و در نظر بگیرید بخاطر همین موضوع اولین کار سریالی همیشه به صورت کامل حساب میشه یعنی قیمت اون یکم بالا تر هست مثلا اگر هر قسمت 500 هزارتومان هست قسمت اول کار یک ملیون تومان محاسبه میشه ! ( این افزایش قیمت صرفا برای تهیه متریال و انیمیت ها و آماده سازی پکی که عرض کردم و ... هست ).

نکته دوم که باید در نظر بگیرید تعداد فریم و کیفیت خروجی هر پروژه هست ! مثلا پروژه های 30 فریم و فول اچ دی همیشه جز بهترین و گرون ترین ها هستند و حداقل هم 15 فریم و اندازه اندروئید هست . که پیشنهاد من 25 فریم اچ دی هست .

نکته سوم مدت زمان ارائه کار هست ! هرچه این مدت زمان کمتر بشه قیمت بالا تر میره مثلا اگر مشتری شما هر هفته یک قسمت انیمیشن بخواهد قیمت بالا تر هست تا زمانی که دو هفته یکبار این انیمیشن را بخواهد ( دلیل این افزایش قیمت میزان وقت شما هست )

نکته بعدی که باید در نظر بگیرید ! اقا این نوع پروژه ها به صورت یک مجموعه کلی فروخته میشه مگر اینکه مشتری شما خلاف این رو خواهد و به صورت طولانی مدت قصد همکاری داشته باشه مثلا شما باید قبلش بدونید که کل این مجموعه مثلا 20 قسمت هست و نسبت به این تعداد کاهش قیمت داشته باشید .

نکته ای هم که الان یادم اومد اینه که شما یه نگاهی هم به کل کارتون بندازید و بعد تصمیم بگیرید که چطوری قیمت رو بین پروژه ها تقسیم کنید مثلا اگر مشتری شما چیز خاصی مد نظرش هست که حتما باید رسم و طراحی بشه و بعدش انیمیت جدا داره و .... قضیه خیلی فرق داره تا اینکه مشتری شما کارش با یه پروژه آماده هم راه بیوفته !!! یا مثلا گوینده و یا گویندگاااانی که قراره استفاده کنید رو مد نظر داشته باشید

دقت نکردن به این موارد باعث میشه یا خیلی گرون بگیرید و یا آخر کار ضرر بدی داشته باشید

الان در حال حاضر نکته دیگه ای توی ذهنم نمیاد !

ولی بحث شیرین قیمت گزاری !!!

انیمیشنی که شما تولید میکنید اگر دارای شخصیت کارتونی باشه کاهش قیمتتون باید کم باشه ! ولی اگر دارای شخصیت نیست میتونید تا حد بیشتری قیمت رو کاهش بدید و همینطور مدت زمان هر قسمت رو هم باید مد نظر داشته باشید .

مثال : یک پروژه سریالی موشن گرافیک 20 قسمتی ! هر قسمت یک دقیقه
    پروژه اول : یک ملیون تا دو ملیون
    پروژه های بعدی : 500 هزارتومان تا 800 هزارتومان
    دقت کنید که این دو تایی بودن قیمت ها و متغیر بودنشون نسبت به مطالبی که عرض کردم تغییر میکنه
    درضمن شما نباید به حدی قیمت رو کاهش بدید که پول گوینده ، طراح و .... نادیده گرفته بشه !!! وگرنه ضرر میدید آخر کار

من دقیقا نمیدونم چی رو باید توضیح بدم که به درد شما بخوره مثلا گوینده رو بگم و یا خود پروژه برای همین اگر سوالی هست حتما بپرسید

ae | RaminR77

ramboo گرامی اطلاعات شما عالیه و ممنون که به راحتی در اختیار همه میذارید و اینکه وقت میذارید و به این دقت و تفصیل تایپ میکنید تشکر.
    والا سوال اصلیه من در مورد پروژه خاصی هست که در حال انجامه و برای فروشش اطلاعات میخوام حالا شما هر جور صلاح میدونید اینکه اینجا مطرح کنم یا با توجه به اینکه آی دی تلگرام رو هم قرار دادید توی تلگرام خدمتتون عرض کنم.

Ramboo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19805
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1990 نمایش پست ها
    ramboo گرامی اطلاعات شما عالیه و ممنون که به راحتی در اختیار همه میذارید و اینکه وقت میذارید و به این دقت و تفصیل تایپ میکنید تشکر.
    والا سوال اصلیه من در مورد پروژه خاصی هست که در حال انجامه و برای فروشش اطلاعات میخوام حالا شما هر جور صلاح میدونید اینکه اینجا مطرح کنم یا با توجه به اینکه آی دی تلگرام رو هم قرار دادید توی تلگرام خدمتتون عرض کنم.
    تلگرام منتظرتون هستم !
    [MENTION=3027]ramin[/MENTION]R77
    ae | RaminR77

bahth آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22305
    خیلی از انیمیشن سازان وفیلم سازان حرفه ای کشور اینجا به گشت و گذار می پردازند و تنها فعالیتشون هم اینه که نسخه های جدید نرم افزار ها و پلاگین ها رو دانلود می کنند و زود از انجمن خارج می شوند و متاسفانه حاضر نیستند برخی اعضای آماتور و علاقه مند را راهنمایی کنند
    ???? ?? ????? ?? ???? ???(?) ????? ?????? ???? ???? ???:
    «?????? ?? ??? ???? ?? ? ???: ?? ???! ?? ????? ?????? ?? ?? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ??? ????? ????? ?? ??? ?? ?????? ? ???? ?? ??????. ??? ???: ?? ?? ??? ????? ???: ???? ???? ? ???. ??? ???: ??? ?? ???????? ?????? ?? ???? ? ??? ???: ??? ???????? ? ?? ?? ????????? ?? ?? ?????: ?? ??????! ?? ??????? ???? ?? ??? ???? ?? ?? ?????. ?????? ???: ??? ????? ? ???? ???».

Ramboo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19805
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahth نمایش پست ها
    خیلی از انیمیشن سازان وفیلم سازان حرفه ای کشور اینجا به گشت و گذار می پردازند و تنها فعالیتشون هم اینه که نسخه های جدید نرم افزار ها و پلاگین ها رو دانلود می کنند و زود از انجمن خارج می شوند و متاسفانه حاضر نیستند برخی اعضای آماتور و علاقه مند را راهنمایی کنند

ae | RaminR77

Unhappy سلام ببخشد میخواستم بدونم چجوری برای انیمیشنی که میسازم مشتری پیدا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramboo نمایش پست ها
    ساخت انیمیشن درین درین به همراه دوبله به صورت زیر محاسبه میشود .

هر دقیقه درین درین 27 ملیون تومان است که مبلغی حدود 5 تا 10 ملیون صرف دوبله آن میشود .

البته دقت داشته باشید که درین درین به صورت برند هست و صدا پیشه آن یعنی استاد بزرگ جناب آقای علیمردانی خودشون به تنهایی یک برند جدا هستند و دلیل مهم دیگر این قیمت نجومی ثبت شدن این انیمیشن در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر موسسات فرهنگی ، دانشگاهی ، رسانه ملی و ... هست .

این توضیحات رو بر حسب اینکه گفتید درین درین عرض کردم . ( اما )

اگر این کار در قالبی بجز درین درین باشد ! قیمت به صورت زیر خواهد بود .

• قیمت هر دقیقه ساخت انیمیشن دو بعدی ( وابسته به برند سازنده ) بین یک ملیون و نیم تا سه و نیم ملیون و به بالا خواهد بود ( حداکثر قیمتی که مشاهده شده 8 ملیون بوده ) البته اگر انیمیشن به صورت سریالی و قسمتی باشد قیمت آن به صورت تولید هر قسمت محاسبه میشود و به صورت دقیقه ای نخواهد بود .
    • که از این پول حدودا یک ملیون آن صرف ساخت خواهد شد ( وابسته به تعداد شخصیت ها و انیمیت ها این قیمت قابل افزایش خواهد بود )
    • و حدودا یک ملیون هزینه گویندگان انیمیشن می شود ( این عدد وابسته به تعداد شخصیت ، تعداد گوینده و ... متفاوت است )
    • و مابقی صرف طراحی کانسبت یا شخصیت ، زمینه و نوشتن سناریو انیمیشن میشود ( این قیمت نیز بر اساس تعداد طراحی افزایش و کاهش می یابد )

مثال : انیمیشن یک دقیقه ای با داشتن یک شخصیت فعال به صورت زیر محاسبه می شود .
      طراحی شخصیت : 160 هزار تومان
      طراحی زمینه و بکگراند : 80 هزار تومان
      صدا گزاری شخصیت + راوی داستان : 500 هزارتومان
      ریگ بندی شخصیت و ساخت انیمیشن : یک ملیون و سیصد هزار تومان

تلگرام من : RaminR77

دوستان عزیز توجه کنید !!!
      این متن رو که خوندید صرفااااا جهت کسانی بود که انیمیشن خلق میکنند و میسازند یعنی از صفر تا صد دست خودشونه !!! اگر کسی با پروژه آماده کار کنه و یا موشن گرافیک کار کنه این قیمت کلا متفاوت هست . این قیمت ها که عرض کردم مربوط به 25 مهر مرداد ماه 96 در اصفهان هست !

کلمات کلیدی این موضوع