برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674

چه فرمتی خروجی بگیریم که بشه با نرو رایت کنیم روی dvd

سلام
    با چن تا فرمت خروجی گرفتم
    هیچ کدوم رو نرم افزار نرو قبول نمیکنه که رو دی وی دی رایت کنم
    چه کنم ؟؟؟؟

ببین دوست عزیز اگه میخوای روی DVD خروجی بگیری که توی اکثر دستگاه ها قابل پخش باشه از نر افزار ConverctXtoDVD استفاده کن با یه سرچ ساده میتونی پیدا کنی آموزشش هم آسونه حدود 99 درصد فرمت ها رو برای بیشتر دستگاه ها قابل پخش میکنه
    اگر هم میخوای از فایلت آرشیو تهیه کنی که با همون فرمت در Nero قسمت Data DVD رو بزن.

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    نقل قول نوشته اصلی توسط faxradin نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز اگه میخوای روی DVD خروجی بگیری که توی اکثر دستگاه ها قابل پخش باشه از نر افزار ConverctXtoDVD استفاده کن با یه سرچ ساده میتونی پیدا کنی آموزشش هم آسونه حدود 99 درصد فرمت ها رو برای بیشتر دستگاه ها قابل پخش میکنه
    اگر هم میخوای از فایلت آرشیو تهیه کنی که با همون فرمت در Nero قسمت Data DVD رو بزن.
    خیلی ممنون از راهنماییتون/ من میخواستم کانورت نشه که افت کیفیت نداشته باشه، ولی آخرشم راهی پیدا نکردم من و شاید هم راهی نیست!!
    من که اینبار بالاخره مجبوووور شدم کانورت کنم

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    ولی برای بقیه دوستان که شاید این پست رو بخونن بگم که تا اونجایی که تو این یکی دو روز پیگیری کردم دی وی دی پلیر های جدید مثل اینکه حتی این قابلیت رو دارن که شما رو حالت data رایت کنید و مشکلی تو پخش نباشه ولی یه کم قدیمی تر ها نمیتونن پخش کنن

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadii نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون/// منظور شما اینه که mpeg 2 رو در حالت data رایت کنم تو دی وی دی پلیر پخش میشه؟؟
    چون در حالت دی وی دی که نرو اجازه رایت نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط chardah نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون/// منظور شما اینه که mpeg 2 رو در حالت data رایت کنم تو دی وی دی پلیر پخش میشه؟؟
    ون در حالت دی وی دی که نرو اجازه رایت نمیده
    نه برادر
    در حالت data رایت نکن

با نرم افزار
    Nero به صورت ویدئو فایل روی dvd رایت کن
    ویرایش توسط farhadii : 10-29-17 در ساعت 17:43

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    شما اگر فرمت دقیق و استاندارد هم از نرم افزارهای تدوین یا adobe media encoder خروجی بگیرید، nero بازهم بهش گیر میده.

دلیلش اینه که تنها فایل خروجی رندر شده برای ساخت یک دیسک DVD-Video استاندارد کافی نیست.

بعد از اینکه ویدیوی خودتون رو در فرمت تصویری MPEG-2 (در مدیا انکودر MPEG2-DVD) و صدای MPEG1-Layer2 و یا Dolby Digital خروجی گرفتید، حالا باید این فایل رو به یک مبدل دیگه بدید تا بخش بندی اش کنه و فایل های ساختاری و دستوری دیگری را نظیر IFO و VOB ازش بسازه تا آماده رایت توسط Nero بشه.

نرم افزار مانند Adobe Media Encore که در مجموعه برنامه های Adobe CS6 میتونید پیدا کنید یکی از راه حل هایی است که بدون انکود مجدد میتونه فایل MPEG2-DVD خروجی از Adobe Media Encoder رو براتون ساختار بندی کنه (و حتی در صورت نیاز روی DVD مستقیماً رایت کنه)

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    البته ادیوس مستقیم رو دی وی دی رایت میکنه
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

کلمات کلیدی این موضوع