برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 3490 , پاسخ ها : 12
موضوع: لطفاً یه راهنمایی بفرمایید

لطفاً یه راهنمایی بفرمایید

با سلام
    من به تدوین ویدیو خیلی علاقه دارم و شنیدم افترافکت از همه کامل تر و قوی تر هست ولی سیستمم خیلی ضعیفه رم 2 دارم در حال حاضر هم توان تهیه سیستم قوی تری رو ندارم آیا نسخه ای از افترافکت هست که سیستم من بتونه اون رو پشتیبانی کنه؟ در ضمن یک راهنمایی هم بفرمائید کلاً نرم افزارهای متداول تدوین فیلم کدوم ها هستند؟ و من از کجا باید شروع کنم؟
    با تشکر

سلام . افتر افکت رو سیستم شما جواب نمیده . شما از این استفاده کن Wondershare Filmora
    من رمم 8 گرافیکم 2 سیپیو i3 باز پایینه برا افتر افکت . این برنامه ای ک معرفی کردم شما نصخه های قدیمیترشو بگیر که رو سیستم 32بیت جواب بده

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز افتر افکت نرم افزار تدوین نیست
    افتر افکت یک نرم افزار کامپوزیت هست -که در زمینه های موشن گرافیک-انیمیشن-وبخشی هایی از جلو های ویژه هست
    نرم افزارهای تدوین
    پریمیر - ادیوس -فاینال کات وغیره....

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    البته راهنمایی های زیادی شد، فقط در مورد سیستم شما و اینکه علاقه دارید که در آینده روی تدوین مانور بدید، بهتره با همون Premiere شروع کنید و روی سیستم شما هم نسخه Premiere Pro CS4 قابل نصب و اجرا خواهد بود (به کندی و با محدودیت هایی) ولی حد اقل محیط کاربری و ابزارهایی رو یاد میگیرید که در آینده هم میتونید استفاده خوبی ازشون ببرید.

از دوستان سپاسگزارم. خوشحالم که در ابتدای راه می تونم از راهنمایی های ارزنده تون استفاده کنم. فقط با این توضیحات یک سؤال دیگه برام پیش اومد که آیا برای اینکه بعداً بخوام روی نرم افزارهای افکت گذاری هم کار کنم، حتماً باید اول تدوین رو یادگرفته باشم یا اینکه ربطی نداره؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط amer نمایش پست ها
    از دوستان سپاسگزارم. خوشحالم که در ابتدای راه می تونم از راهنمایی های ارزنده تون استفاده کنم. فقط با این توضیحات یک سؤال دیگه برام پیش اومد که آیا برای اینکه بعداً بخوام روی نرم افزارهای افکت گذاری هم کار کنم، حتماً باید اول تدوین رو یادگرفته باشم یا اینکه ربطی نداره؟
    توی پروژه های بزرگ و درست و حسابی، کلاً افکت گزاری و در بعضی موارد هر بخش از کار افکت گزاری هم توسط یک فرد و به صورت تخصصی و جداگانه انجام میشه.

البته داشتن کمی دانش در مورد تدوین میتونه به انجام کار گروهی کمک بزرگی بکنه تا بتونید درخواست تدوینگر، کارگردان، ..... را بهتر درک کنید و انجام بدید.

یه مورد دیگه رو هم اضافه کنم، اگر بخواهید روی آینده کاری در بازار کار داخلی در مورد افکت های سینمایی/جلوه های ویژه مانور بدید، تدوین که هیچی، باید تصویر برداری، نورپردازی، صدابرداری، افکت گزاری و ..... هزار تا کار دیگه رو هم در کنارش بلد باشید تا بتونید راحت استارت بزنید.

به دلیل اینکه اکثر پروژه های کوچک، توانایی استخدام گروه حرفه ای و هزینه بالا را ندارند و به دنبال کسی هستند که بتونه یک پروژه ویدئویی را به تنهایی انجام و تحویل بده.

ممنون بابت توضیح کامل

شما میتوانید از ورژن قدیمی 32 بیت استفاده کنید

منظورتون همون cs4 هست دوستمون فرموده بودند یا خیر؟

فرموده بودید بهتره با توجه به سیستمم تدوین رو با premier property cs4 شروع کنم. من سرچ کردم دیدم بیشتر نسخه پورتابلش موجوده آیا فرق میکنه؟ حتما باید نسخه نصبیش باشه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین