برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1873 , پاسخ ها : 1
موضوع: تازه کار

Question تازه کار

با سلام به کاربران محترم گروه
    بنده هیچ رشته و درس مرتبطی با رشته ی هنر و فیلم سازی و انیمیشنو جلوه های ویژه رو نگذروندم ولی علاقه ی زیادی به فیلم سازی دارم
    واقعیت نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟
    از نرم افزار ها...؟ okکدومشون؟
    از طراحی؟
    واینکه ایا میتونم با دیدن فیلم های اموزشی و امکانات فضای مجازی این کار رو شروع کنم؟
    واقعیتش دوست دارم تو جلوه هایی بیشتر کار بکنم که در سکانسی از فیلم مختار نامه وجود داشت که جماعتی پشت سر مسلم بن عقیل نماز میخواندند و صورت هایشان شبیه انسان نبود به نوعی مد نظرم هست کاراکتر های ماورائ زمینی طراحی کنم و وارد دنیای انسان ها بکنم و موضوعی رو با اون شخصیت ها جلو ببرم.
    اگر ممکنه راهنماییم کنید.
    ممنون

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    برای فیلم سازی میتونید یه دوره فیلم سازی برید تو اینترنت فکر نکنم بتونید تو زمینه فیلم سازی پیشرفتی داشته باشید شما از آموزشگاه اصول کار رو خوب یاد بگیرید
    چون بحث سنگینیه مثلا نویسندگی و دکوپاژ در کارگردانی باید اصولی یاد بگیرید و نمیشه این بحث ها رو خیلی دقیق در اینترنت یاد گرفت بهتره بعد از یادگیری
    مقدمات کار بعدش از اینترنت هم کمک بگیرید
    طراحی منظورتون طراحی دستی؟

برای کار کردن نرم افزار ها چه در زمینه موشن گرافیک یا جلو های ویژه میتونید از اینترنت استفاده کنید
    نرم افزار هایی که برای جلو های ویژه می خواید یاد بگیرید
    فتوشاپ -افتر افکت- پریمیر- نرم افزارهای ترکینگ (موکا-پی اف ترک-ترکینگ های خود نرم افزار افتر افکت و ...) یه نرم افزار سه بعدی خوب مثل سینمافوردی -مکس یا مایا
    و نرم افزار های دیگه ای که به مرور زمان بهشون نیاز پیدا میکنید
    ولی هدف اصلیتونو تو کار مشخص کنید و یکی از نرم افزار هارو شروع کنید مثل فتوشاپ و افتر افکت
    و کلاس کارگردانی در کنارش برید -برای کارگردانی دوتا تخصص خیلی کاربرد داره یکی تصویر برداری یکی تدوین که خیلی خوب باید اصولشو یاد بگیرید

کلمات کلیدی این موضوع