برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 5413 , پاسخ ها : 10
موضوع: معرفی فیلم

معرفی فیلم

سلام
    من از فیلم های با جلوه ی ویژه و هیجان انگیز خوشم میاد
    مثل San Andreas 2015 و Jurassic World 2015 و Terminator Genisys 2015 و Into the Storm 2014 و Expendables
    البته از فیلم هایی که گرافیک 3 بعدی چندانی هم ندارن ولی جذاب باشم مثل Everest 2015 ، بدم نمیاد

حالا از این دست فیلم ها ، کسی میدونه نام ببره؟

توی اینا ، از San Andreas 2015 خیلی خوشم اومد . گرافیک خیلی خوب و موضوع واقعی و هم بسیار جذابی داشت
    ولی از این فیلم هایی که موجودات عجیب و قریب میان یا آدم ها رو زشت و بدترکیب میکنن یا از فیلم های تخیلی (بجز ترمیناتور
    . البته پارک ژوراسیک هم تخیلی هست ولی سبک واقعی داره یعنی حیوان دایناسور ، یه موجود ناشناخته نیست) ، خوشم نمیاد مثل thor و مرد عنکبوتی و ...

سری terminator مطمئنا بهترین های این سبک هستند. The matrix هم از این دست محسوب میشن.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام خوبی عزیز

فیلم روز پس از فردا خوبه
    The Day After Tomorrow 2004

دیگه فیلم I am Legend 2007 هم قشنگه

اگه فیلم کره ای (من واقعا به سینمای کره ایمان دارم) نگاه میکنی این فیلم رو حتماَ نگاه کن خیلی قشنگه (چند روز پیش دیدم) هم موضوعش جدیده هم هیجان انگیزه و هم جلوه های ویزه خوبی داره
    Fabricated City 2017

سری فیلم های جان ویک هم قشنگن نگاه کنید.

فیلم زن شگفت انگیز هم قشنگه درسته داستانش کلیشه ای هستش ولی دیدنش خالی از لطف نیست

دیگه....فیلم مسافران هم قشنگه 2016
    Passengers
    فعلا همینا به ذهنم رسید بازم به ذهنم رسید بهت میگم

سلام چقدر خوب که راجب فیلم موضوع مطرح شد

راستش من این فیلمایی که زیر نوشتم رو به فیلم های هیجانی ترجیح میدم (توی ژانر علمی تخیلی)
    اگه ندیدینشون حتما بذارید تو برنامتون

Ex Machina (2015)

Her (2014)

Who Am I (2014)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Arrival (2016)

Inception (2010)

ممنون از هر دو

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry21 نمایش پست ها
    سری terminator مطمئنا بهترین های این سبک هستند. The matrix هم از این دست محسوب میشن.

سلام
    ممنون
    ماتریکس تخلی هه . تخیلی دوست ندارم . کلا سخت پسندم
    فیلم های خارجی ام کلا همون قدر بود که لیست کردم به اضافه ی تنها در خانه و یکی دو تای دیگه . سر و تهش ، 15 تا نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام خوبی عزیز

فیلم روز پس از فردا خوبه
    The Day After Tomorrow 2004

دیگه فیلم I am Legend 2007 هم قشنگه

اگه فیلم کره ای (من واقعا به سینمای کره ایمان دارم) نگاه میکنی این فیلم رو حتماَ نگاه کن خیلی قشنگه (چند روز پیش دیدم) هم موضوعش جدیده هم هیجان انگیزه و هم جلوه های ویزه خوبی داره
    Fabricated City 2017

سری فیلم های جان ویک هم قشنگن نگاه کنید.

فیلم زن شگفت انگیز هم قشنگه درسته داستانش کلیشه ای هستش ولی دیدنش خالی از لطف نیست

دیگه....فیلم مسافران هم قشنگه 2016
    Passengers
    فعلا همینا به ذهنم رسید بازم به ذهنم رسید بهت میگم

سلام
    ممنون
    تریلر فیلم ها رو دیدم
    The Day After Tomorrow 2004 خوب بود انگار و شبیه چیزی که میخوام
    I am Legend 2007 ، موجودات هیولایی میاد ، دوست ندارم
    Fabricated City 2017 ، معمولی بود . ولی در سبک فیلم های شبیه جان سخت و ... بود که نه بدم میاد و نه چندان خوشم میاد . کلا اینکه فکر نکنم ماجرای خاصی داشت . اما مثلا فیلم های San Andreas 2015 و Jurassic World 2015 و Terminator Genisys 2015 ، علاوه بر گرافیک ، ماجرای خاصی رو دنبال میکنن و ماجراشون هم هیجان انگیز هه
    جان ویک و زن شگفت انگیز هم شبیه و سبک همون اکشن های معمولی مثل جان سخت و ... داشت
    2016 Passengers تخیلی هه

---------------------------

درباره فیلم ها با موضوع هواپیمای جنگنده ، فیلمی هست؟ قبلا یه فیلم احتمالا کره ای با همین موضوع از تلویزیون دیدم ولی اسم شو نمیدونم چی بود .
    یا مثلا این کلیپ رو اگه نگاه کنین :

http://www.aparat.com/v/gFA3Y

توش چند بخش از فیلم های هواپیمای جنگنده هست که اسم شونو نمیدونم چیه . مثلا همون ثانیه های اول و یکی دیگه شم روی 2 دقیقه و 25 ثانیه اش فیلم هواپیمای جنگنده هست . یا ییه بخش از فیلمی که ساختمون داره فرو میریزه توی 2 دقیقه و 16 ثانیه اش که نمیدونم اسم فیلم هاش چی هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام چقدر خوب که راجب فیلم موضوع مطرح شد

راستش من این فیلمایی که زیر نوشتم رو به فیلم های هیجانی ترجیح میدم (توی ژانر علمی تخیلی)
    اگه ندیدینشون حتما بذارید تو برنامتون

Ex Machina (2015)

Her (2014)

Who Am I (2014)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Arrival (2016)

Inception (2010)

ممنون
    من تخیلی دوست ندارم
    غیر از اینکه موضوع جذابی داشته باشه یا هیجان انگیز باشه . مثل پارک ژوراسیک و ترمیناتور و یا شاید avenger
    کلا بسیار تک و توک تخیلی دارم

سلام به رفقا
    من خیلی اهل فیلم هستم ... شاید بیش از چند هزار تا فیلم خارجی رو تا بحال دیده باشم
    هر فیلم داشتان خودشو داره و چیز هایی واسه گفتن .. البته برای اون جنس مخاطب خاص خودش ... !
    منم فیلم های اکشن و علمی تخیلی و عاشقانه و درام رو خیلی دوست دارم و تابحال طرف ژانر وحشت نرفتم ... خیلی خوشم نمیاد .
    بهترین فیلمی که بنظرم میتونه بهتون حس خوبی بده ، احساس غرور یا دوست داشتن دنیا و هدف و ... اینایی هست که براتون مینویسم ... حتما ببینید
    TheFaultinOurstars2014
    the imitation game 2014
    the dark knight 2008
    interstellar 2014
    doctor strange 2016
    the martian 2106
    hacksaw ridge 2016

همین !

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام مجدد

اون کلیپو دیدم تویه آپارات کلاً فقط فیلمهای کره ای و چینی توش بود اسمه چندتاشو که دیده بودم برات میزارم :

Soar into the Sun 2012 ---- این همون فیلم هواپیمایی هستش که تو کلیپ بود و گفتی (کره ای هستش) اسم دیگه این فیلم
    R2B: Return to Base

the host 2006------------- ترسناک هستش (من که خودم عاشق ژانر هارور و وحشتم ) تا الان هیچ فیلم ترسناکی از دستم در نرفته

The Forbidden Kingdom 2008 (توش جت لی و جکی چان بازی میکنن که صحنه هایی از این هم تو کلیپ بود)

The Admiral: Roaring Currents 2014 این فیلم هم تو کلیپ بود (دقایق آخر) که کشتی ها می ترکن و فیلم حالت قدیمی داره اینو ندیدم حقیقتش ولی احساس می کنم قشنگ باشه با توجه به امتیازش تو imdb و بازی Choi Min sik (تو فیلم های من شیطان را دیدم و پیر پسر - oldboy که قشنگ بازی کرده بود) مطمئنم قشنگ باشه (اینم کره ای هستش)

تپه هیکسا هم که آقا امید معرفی کرد قشنگه (آخرین فیلم کارگردانی شده توسط میل گیبسون) البته یه فیلم هم جدیداً بازی کرده خوده میل گیبسون که من خوشم نیومد با عنوان پدر خونی

راستی فیلم Fury هم قشنگه با بازی برادپیت و کلی ستاره دیگه و جلوه های ویژه خوبی هم داره.

--------------------------------------------

خوب درباره فیلم های هوایی و جنگی یه دونه که خودم دیدمو بهت معرفی میکنم البته این فیلمو فکر کنم قدیم دیدم.

Sky Captain and the World of Tomorrow 2004 این فیلمو ببین خیلی قشنگه برای 2004 هستش ولی خوب جلوه های ویژه ش خوبه آنجلینا جولی و جودلاو بازی میکنن.
    ویرایش توسط m.shabahang : 09-24-17 در ساعت 08:04

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام مجدد

اون کلیپو دیدم تویه آپارات کلاً فقط فیلمهای کره ای و چینی توش بود اسمه چندتاشو که دیده بودم برات میزارم :

Soar into the Sun 2012 ---- این همون فیلم هواپیمایی هستش که تو کلیپ بود و گفتی (کره ای هستش) اسم دیگه این فیلم
    R2B: Return to Base

the host 2006------------- ترسناک هستش (من که خودم عاشق ژانر هارور و وحشتم ) تا الان هیچ فیلم ترسناکی از دستم در نرفته

The Forbidden Kingdom 2008 (توش جت لی و جکی چان بازی میکنن که صحنه هایی از این هم تو کلیپ بود)

The Admiral: Roaring Currents 2014 این فیلم هم تو کلیپ بود (دقایق آخر) که کشتی ها می ترکن و فیلم حالت قدیمی داره اینو ندیدم حقیقتش ولی احساس می کنم قشنگ باشه با توجه به امتیازش تو imdb و بازی Choi Min sik (تو فیلم های من شیطان را دیدم و پیر پسر - oldboy که قشنگ بازی کرده بود) مطمئنم قشنگ باشه (اینم کره ای هستش)

تپه هیکسا هم که آقا امید معرفی کرد قشنگه (آخرین فیلم کارگردانی شده توسط میل گیبسون) البته یه فیلم هم جدیداً بازی کرده خوده میل گیبسون که من خوشم نیومد با عنوان پدر خونی

راستی فیلم Fury هم قشنگه با بازی برادپیت و کلی ستاره دیگه و جلوه های ویژه خوبی هم داره.

--------------------------------------------

خوب درباره فیلم های هوایی و جنگی یه دونه که خودم دیدمو بهت معرفی میکنم البته این فیلمو فکر کنم قدیم دیدم.

Sky Captain and the World of Tomorrow 2004 این فیلمو ببین خیلی قشنگه برای 2004 هستش ولی خوب جلوه های ویژه ش خوبه آنجلینا جولی و جودلاو بازی میکنن.

سلامی مجدد
    ممنون دوست عزیز
    تریلر این Soar into the Sun 2012 فیلم عالی بود . همین منظورم بود . توی لیست دانلود گذاشتم.
    از بقیه چندان خوشم نیومد
    اینو

The Forbidden Kingdom 2008 داشتم . هر چند تخیلی بود و متوسط به پایین بود ولی چون خیلی از فیلم های جکی چان را دیدم ، اینم دیدم . ولی توی فیلم های جکی چان ، فیلم Skiptrace 2016 خیلی قشنگ بود به نظرم
    میدونم فیلم The Admiral: Roaring Currents 2014 توی کلیپ بود ولی منظورم این فیلم نبود
    تپه هیکسا و Fury هم که در سبک جنگ جهانی بود
    Sky Captain and the World of Tomorrow 2004 بیشتر تخیلی بود
    ممنون دوست عزیز

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    قربونت عزیز

اون فیلم جکی چان با جانی نکسویل واقعاً عالی بود (اون جانی نکسویل بعد از سری جک آز و پدربزرگ بد به دنیای بازیگری ورود پیدا کرد و انصافاً من بازیشو تو پدربزرگ بد خیلی پسندیدم ( Bad Grandpa 2013 ))

راستی یه فیلم هم از جکی چان هستش که مطمئنم قشنگ باشه به اسم The Foreigner 2017 البته هنوز لینک دانلودش نیومده و 21 همین ماه اکران میشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع