برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2303 , پاسخ ها : 4
موضوع: تیکه تیکه بودن فیلم ها و چسباندن آن ها به هم

Lightbulb تیکه تیکه بودن فیلم ها و چسباندن آن ها به هم

سلام
    من یه سری فیلم دارم که با دوربین های sony NX فیلمبرداری شد.
    مشکلی که من دارم اینه که خودش به طور خود به خود فیلم رو به تیکه های حدود 15 دقیقه ای تقسیم کرده و وقتی من این کلیپ هارو توی نرم افزار پریمیر میندازم و میخوام آهنگ مورد نظر که به صورت جدا رکورد شده رو با فیلم مچ کنم ، قسمتی از صوت با فیلم مچ نیست...!
    و وقتی به اون تیکه ی کلیپ میرسه که توسط خود دوربین دو تیکه شده ، صوت و فیلم یه تیک میندازه.

چجوری باید این فیلم های تیکه تیکه شده رو به هم متصل کنم که چنین مشکلاتی ایجاد نشه و مثل یه فیلم معمولی بره جلو ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    در بخش هایی که فیلم ها تیکه شدند، باید ویدیو رو چند فریم (دستی) جابجا کنید.

معمولاً در هنگام تغییر فایل در اکثر دوربین هایی که محدودیت حجم/زمان ضبط دارند، مقدار کمی (تا بعضاً چند ثانیه) از ویدیو ضبط نخواهد شد. برای همینه که وقتی صدای ضبط شده جداگانه را واردی میکنید، صدا و تصویر شما از sync خارج میشه.

بعد از اینکه مشکل Sync رو با جابجا کردن دستی تیکه های فیلم برطرف کردید، حالا با Freeze کردن یا پلاگینی نظیر Flex (تولیدی شرکت Revision) میتونید جاهای خالی (سیاه) تصویر را با فریمی ثابت یا یک مورف بین دو فریم باقی مانده پر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    در بخش هایی که فیلم ها تیکه شدند، باید ویدیو رو چند فریم (دستی) جابجا کنید.

معمولاً در هنگام تغییر فایل در اکثر دوربین هایی که محدودیت حجم/زمان ضبط دارند، مقدار کمی (تا بعضاً چند ثانیه) از ویدیو ضبط نخواهد شد. برای همینه که وقتی صدای ضبط شده جداگانه را واردی میکنید، صدا و تصویر شما از sync خارج میشه.

بعد از اینکه مشکل Sync رو با جابجا کردن دستی تیکه های فیلم برطرف کردید، حالا با Freeze کردن یا پلاگینی نظیر Flex (تولیدی شرکت Revision) میتونید جاهای خالی (سیاه) تصویر را با فریمی ثابت یا یک مورف بین دو فریم باقی مانده پر کنید.
    با تشکر
    ولی من از یه فروشگاه دوربین پرسیدم ، گفتش که این توی اونجا دوتیکه است ولی وقتی میبری توی تدوین یه تیکه است.
    این حرف درستیه ؟!
    مثلا کسی تابه حال با ادیوس تست کرده ببینه چیه داستان ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassanbnd نمایش پست ها
    با تشکر
    ولی من از یه فروشگاه دوربین پرسیدم ، گفتش که این توی اونجا دوتیکه است ولی وقتی میبری توی تدوین یه تیکه است.
    این حرف درستیه ؟!
    مثلا کسی تابه حال با ادیوس تست کرده ببینه چیه داستان ؟
    من به شخصه اون دوربینی که شما نام بردید رو استفاده نکردم، شاید فروشگاه درست بگه.

ولی توی دوربین هایی خودم باهاشون فیلم برداری کردم، تمام آنهایی که فیلم رو تیکه تیکه و در فایل های مجزا ضبط میکردند، حد اقل چند فریم از تصویر بین کات های فیلم کم بود و ضبط نشده بود.

پیشنهاد میکنم راش هاتون رو ببرید و از آن فروشگاه بخواهید براتون یه تست بکنه جلوی خودتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    من به شخصه اون دوربینی که شما نام بردید رو استفاده نکردم، شاید فروشگاه درست بگه.

ولی توی دوربین هایی خودم باهاشون فیلم برداری کردم، تمام آنهایی که فیلم رو تیکه تیکه و در فایل های مجزا ضبط میکردند، حد اقل چند فریم از تصویر بین کات های فیلم کم بود و ضبط نشده بود.

پیشنهاد میکنم راش هاتون رو ببرید و از آن فروشگاه بخواهید براتون یه تست بکنه جلوی خودتون.
    احسنت حرف درستیه !
    ممنون

کلمات کلیدی این موضوع