برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1784 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل دراجرای پلاگین

مشکل دراجرای پلاگین

با سلام ،من صفحه مربوط به نصب (کامرا ترکر)را عکس گرفتم ،وقتی نصب کرده ام درافترافکت 2017 باز می کنیم افتر را کلوز می کند واجازه ی باز شدن نمی دهد.عملا نه اجرا می شود ونه اجازه کار به افترافکت می دهد، فقط در جای خود که مخصوص پلاگین می نشیند.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    بله عزیز برای ورژن 2017 مشکل داره
    بهتره از پلاگین خود افتر افکت به نام 3d Camera Tracker استفاده کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    البته آقای هادی پور در مورد مشکل شما راهنمایی کردند، ولی میخواستم یک مطلبی رو اینجا اضافه کنم که یک مدت خود من رو هم مشغول کرده بود (چون قبلاً از اون پلاگین زیاد استفاده میکردم و دیگه آپدیت اون رو پیدا نکردم).

شرکت تولید کننده پلاگین Camera Tracker که به نام TheFoundry معروف میباشد، خیلی وقته که ساپورت اون پلاگین رو برای افترافکت برداشته و به جاش داره برنامه Nuke رو گسترش میده (که برنامه رقیب افترافکت هست)

پس اگه واقعاً دوست دارید که از Camera Tracker این شرکت استفاده کنید، باید به فکر استفاده از Nuke به جای افترافکت باشید و یا اینکه نسخه های قدیمی تر از افترافکت را استفاده کنید.

آخرین نسخه آپدیت شده پلاگین محبوب Camera Tracker شرکت TheFoundry به شماره 1.0v10 با افترافکت نسخه CC2015 تست و بهینه شده است، پس از آن نسخه دیگری منتشر نشده و ساپورت این پلاگین بر روی افترافکت قطع گردیده است.

مرجه اصلی از سایت تولید کننده.
    ویرایش توسط pejii : 09-19-17 در ساعت 19:09

کلمات کلیدی این موضوع