برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 5935 , پاسخ ها : 4
موضوع: تیک زدن بعد رندر و لایه لایه شدن نور بعد رندر

تیک زدن بعد رندر و لایه لایه شدن نور بعد رندر

سلام دوستان
    من دوتا مشکل با رندر دارم :
    اول اینکه چرا وقتی کارمو با افتر خروجی میگیرم و بعد برا حجمش با پریمیر رندر می کنم کار تیک میزنه موقع پخش
    دوم اینکه چرا کار نوری لایه لایه میشه ( با بالا ترین کیفت خروجی گرفتم )

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلما
    این تیک به خاطر اینه سیستم شما نمیتونه خوب اون رو پخش کنه
    باید Video Preview بگیرید
    یا کلید Enter رو بزنید یا از منوی Sequence بعد گزینه Video Preview بزنید تا یکبار کاملا فیلم رو پخش کنه بعد بتونید خوب و دقیق اون ور ببینید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    با در نظر گرفتن اینکه فایل رندر شده از افترافکت تیک نمیزده، مشکل تیک زدن رندر دوم میتونه به دلایل زیر باشه:

- اولین دلیل میتونه فشردگی پیچیده فایل باشه که همونظور که آقای هادی پور اشاره کردند اگه سیستم شما ضعیف باشه، نمیتونه بلادرنگ ویدیو رو از فشردگی در بیاره و هنگام پخش با تیک زدن مواجه میشید.

- دلیل دیگه میتونه تنظیم نادرست فریم ریت در media encoder باشه، هنگام تغییر تنظیمات رندر در مدیا انکودر اطمینان حاصل کنید که فریم ریت ورودی و خروجی یکسان باشند.

نام: mediaencfps.jpg نمایش: 127 اندازه: 38.2 کیلو بایت

به نظرم مشکل بعدی شما از پره پره شدن (لبه دار شدن) نور و رنگ در گرادیانت ها است، درسته؟

قبل از اینکه راه حل های متفاوتی رو بهتون پیشنهاد کنم که مشکل رو کمتر کنه، این رو حتماً در نظر داشته باشید که فرمت های ویدیویی فشرده شده، برای بوجود آوردن فشردگی بهتر میان و مقداری از سطوح متفاوت تغییر شدت نور رو حذف میکنند، پس اگه بخواهید خروجی نهایی فشرده شده باشد، در هر صورت یک مقدار از این لبه ها به چشم خواهد آمد، ولی در بعضی کدک ها و فشرده سازی ها این مقدار کمتر به چشم میاد.

اول ببینید مشکل شما از خروجی after effect بوده یا خیر، اگر فایل رندر شده نهایی و خروجی افترافکت مشکل لبه دار شدن را بوجود آورده، تنظیمات رندر افترافکت و فرمت فایل خروجی را در آن بررسی کنید، برای عدم بوجود آمدن لبه ها، color space 24bit و کدکی که color depth 24bit را ساپورت کند استفاده کنید.

برای مثال فرمت avi را بدون هیچ کدک فشرده سازی انتخاب میکنید که صد در صد کلیه دیتای رنگی را برای شما نگهداری کند:

نام: aetruecolorexport.jpg نمایش: 123 اندازه: 185.6 کیلو بایت

بعد از انتقال رندر خروجی افترافکت (یا در صورتیکه رندر مستقیم افترافکت را با مدیا انکودر انجام میدهید)، به سراغ فرمت های فشرده سازی و کدک های مدیا انکودر میرویم.

البته این بخش رو پیشنهاد میکنم خودتون یکم باهاش آزمون و خطا انجام بدید، ولی تجربه شخصی من این بوده که بهترین فرمت فشرده که هم حجم پایینی داشته باشه، هم تو دستگاه های زیادی پخش بشه و هم گرادیانت ها رو زیاد خراب نکنه، Windows Media روی کدک WMV9 Advanced هست:

نام: amewmv.jpg نمایش: 119 اندازه: 99.1 کیلو بایت

* با تنظیمات بیت ریت و فرمت ها و کدک های دیگه هم کمی آزمون و خطا کنید تا بهترین نتیجه را با بالاترین کیفیت پیدا کنید و قبل از ارسال فایل به دیگران، حتماً از امکان پخش آن فرمت بر روی دستگاه ایشان اطمینان حاصل کنید.

خیلی ممنون مشکلم با نور حل شد
    تیک زدن فیلم هم توی گوشی هستش ینی وقتی با گوشی پخش می کنم تیک میزنه نه با کامپیوتر اگه میشه کمک کنید مشکلم حل بشه

سلام به همگی
    خواهش میکنم هر چه سریع یکی به من کمک کنه
    من وقت خروجی گرفتن(رندر)فیلم خراب از آب در میاد ...شبیه یه سری خطوط رنگی موازی میشه..
    یه اسکرین هم شات فرستادم
    بگید که مشکل من کجاست...ممنون
    افتر افکت 2018
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط ظطزرذد : 03-02-18 در ساعت 12:53

کلمات کلیدی این موضوع