برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1515 , پاسخ ها : 3
موضوع: خرید میکروفون ارزان

خرید میکروفون ارزان

سلام دوستان، لطفا چنتا میکروفون خوب معرفی کنید که با بودجه بین 50 تا 100 هزار تومن بشه خرید
    به کارت صدا و ... نیاز نداشته باشه و تا جایی که ممکنه نویز ها رو حذف کنه
    میدونم با این پول میکروفون حرفه ای نمیشه خرید ولی متاسفانه بودجه ما فعلا در همین حده
    خیلی ممنون
    ,_][{{}}{{}}"]["

اگر هم فروشگاه اینترنتی میشناسید که میشه ازش میکروفون دست دوم خرید اطلاع بدید،ممنون
    ,_][{{}}{{}}"]["

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    نقل قول نوشته اصلی توسط wr3yth نمایش پست ها
    اگر هم فروشگاه اینترنتی میشناسید که میشه ازش میکروفون دست دوم خرید اطلاع بدید،ممنون
    سلام با این قیمت میکروفن سراغ ندارم ولی میتونید از هدست
    لايف‌چت lx-3000 استفاده کنید کمترین نویز رو داره و اگه محیطتتون آروم باشه
    با ادوب ادیشن هم نویزگیریش کنید کیفیتش خوب میشه
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    من مدت زیادی سر این قضیه حرید میکروفون تحقیق کردم و موارد زیادی رو هم تست کردم. مسئله ای که هست کلا کارت صدای سیستم ها اصولا برای کار صدا طراحی نمیشند و بیشتر برای مکالمه های اینترنتی و ... طراحی شدند که کیفیت چندان مطرح نیست. به همین دلیل اگر غیر میکروفون هایی که کارت صدای داخلی دارند چیز دیگه ای خریداری کنید قطعا کیفت چندان مناسبی نداره. مخصوصا میکروفون های خازنی یا دینامیکی که اصلا کیفیت نداره چون برای دستگاه اکولایزر طراحی میشند. پس به نظر من با این بودجه شما، چیز خاصی نمیشه خرید. پیشنهاد من اینه که از میکروفون گوشی های هوشمند استفاده کنید. هرچی گوشه رده بالاتر باشه خروجی صداش بهتر، چه از نظر نویز موجود و چه کیفیت صدا از نظر بیس و .../ من خودم چند ساله که به جای خرید میکروفون از میکروفون گوشی استفاده میکنم و کاملا نیاز های من رو رفع میکنه. چون صدا با کیفیت و با بیس خوب ضبط میشه و بقیه ادیت ها هم توسط ادوب ادیشن قابل انجام. یک برنامه خوب هم برای این کار وجود داره. من از برنامه
    RecForge برای ضبط صدا روی گوشی استفاده میکنم که امکانات خوبی هم داره (البته نسخه فولش)

کلمات کلیدی این موضوع