برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2211 , پاسخ ها : 6
موضوع: انتخاب سی پی یو

انتخاب سی پی یو

سلام دوستان.خیلی وقت نبودم و دلم تنگ شده برای هم انجمنی های عزیز.
    مادر برد منp8z77-v ایسوسِ.بهترین و قوی سی پی یو i7 چه مدلی هست برای من؟
    همچنین یه رم 8 گیگ هم میخام بگیرم.چی پیشنهادومیکنین؟

سلام
    بالاترین پردازنده برای این مادربرد ، i7 3770K میشه ولی توی بازار موجود نیست چون قدیمی شده
    هزینه ی رم تون چقدره؟

ممنونم.یعنی نمیشه یه سی پی یو i7 خوب تهیه کرد براش چونکه نمیخام برای مادربرد هزینه کنم..هزینه اش مهم نیست.

نمیدونم
    توی سایت ها بگردید شاید پیدا شه
    توی فروشگاه های حقیقی (پاساژ و مغازه ها) هم حتما بگردید شاید باشه
    ولی اگه نبود ، باید دنبال دست دوم بگردید

به نظرتون cpu بالا جوابگوی کارهای حرفه ای هست؟ برای نرم افزارهایی که بیس cpu دارن. یا چقد هزینه میشه برای مادربرد و cpu مدل بالاتر؟
    پاورم 630 w هست با یه کارت گرافیک کوادرو 2200 ، یه کارت کپچر ،هارد یه ترای معمولی و هارد اس اس دی 240
    قیمت cpu رو سرچ کردم 840000 تومان هست فک کنم نسبت به سی پی یو های جدید خیلی پایین هست.
    ویرایش توسط amin1393 : 09-04-17 در ساعت 21:43

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    به نظرتون cpu بالا جوابگوی کارهای حرفه ای هست؟ برای نرم افزارهایی که بیس cpu دارن. یا چقد هزینه میشه برای مادربرد و cpu مدل بالاتر؟
    پاورم 630 w هست با یه کارت گرافیک کوادرو 2200 ، یه کارت کپچر ،هارد یه ترای معمولی و هارد اس اس دی 240
    قیمت cpu رو سرچ کردم 840000 تومان هست فک کنم نسبت به سی پی یو های جدید خیلی پایین هست.
    بسته به کار و میزان بودجه تون داره
    ولی نسبت به قیمت 840 تومن ، ارزش خرید خوبی داره (i7 3770K)
    بسته به مادربردی داره که انتخاب میکنید . از 280 تومن تا 550 تومن ، میشه مادربرد انتخاب کرد (البته بالاتر هم میشه ولی ارزش خرید برای کار شما رو ندارن)
    پردازنده هم در حد همین i7 3770K ، پردازنده ی Ryzen 5 1500X با قیمت 710 تومن هست (البته برای انتخاب پردازنده های جدید مثل همین
    Ryzen 5 1500X ، باید رم تون هم تعویض کنید و DDR4 بگیرین)
    پاورتون اگه برند و مدل خوب باشه ، مشکلی نداره

مدل های قوی زیادن. بسته به بودجتون میتونیم مدل های موجود در بازرو انتخاب کنین.

کلمات کلیدی این موضوع