برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

مشاهده : 4002 , پاسخ ها : 13
موضوع: اختلاف زمان عجیب یک فیلم در پریمیر و پلیر !

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    شما با کمک این نرم افزار فیلمتون رو تبدیل کنید بعد وارد پریمیر کنید ببینید مشکل حل میشه
    http://forum.video-effects.ir/thread1869.html
    جناب هادی پور امتحان کردم ... نشد !!!!
    شما تا بحال شده که یک فیلم سینمایی که دانلود میکنین رو بخواین وارد پریمیر کنین ؟! مشکل زمان مثل من رو نداشتین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid021 نمایش پست ها
    نمیدونم والا ...
    ولی فک نکنم ... چون روی چند تا فیلم سینمایی خارجی امتحانش کردم ... شما وقتی وارد پریمیر میکنین یک فیلم سینمایی رو کامل هست ؟ یعنی از نظر نشون دادن زمان میگم .. چون واسه منم فیلم کامل هستش ولی زمانش اینور و اونو رمیشه ...
    امیدوارم دوستان بدونن علت چیه ؟!
    سلام
    خب اول از همه باید بپرسم فیلمی که دانلود میکنید با چه فرمتی هست؟
    دوم فریم ریت فایل دانلودی شما دقیقا چقدره و فریم ریت سیکونسی که توی پریمیر دارید چقدره؟
    سوم فیلم رو چطور وارد پریمیر میکنید؟
    چهارم فیلم های دیگه که امتحان کردید چه فرمتی داشتن و نتیجه چیشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام
    خب اول از همه باید بپرسم فیلمی که دانلود میکنید با چه فرمتی هست؟
    دوم فریم ریت فایل دانلودی شما دقیقا چقدره و فریم ریت سیکونسی که توی پریمیر دارید چقدره؟
    سوم فیلم رو چطور وارد پریمیر میکنید؟
    چهارم فیلم های دیگه که امتحان کردید چه فرمتی داشتن و نتیجه چیشد؟
    سلام دوست عزیز
    تمامی سوالاتتون داخل اون فیلم که ضبظ کردم هست ...
    فرمت فیلمی که دانلود میکنم mkv هستش ... (الان بیشتر فیلم های سینمایی که در اینترنت برای دانلود هستند با همین فرمت هستند ) ، بعد اونو با کانورتور ( handbrake ) تبدیل فرمت کردم و با فرمت mp4 وارد پریمیر میکنم ... از طرق روش drag and drop فیلمم رو وارد پریمیر میکنم و خودکار سکانس میسازه خود پریمیر ... بعد حتی وارد تنظیمات اون سیکوئنس رفتم و دیدم مشخصه ها یکی هست ... یعنی فیلمم فریم ریت 23.976 داره و اونجا هم همینه ! یا رزولوشن و ...
    البته مقایسه این قسمت رو هم داخل اون فیلم ضبطی گذاشتم ...
    نمیدونم چرا اینطوریه ؟! فیلم کامل داخل پریمیر پخش میشه ولی زمانش داخل پریمیر چند ثانیه کمتره !!!!
    احتمالی که خودم میدم این باشه که بخاطر بحث non frame and non-drop frame این مشکلات بوجود اومده باشه ! ولی خب راه درمانش رو نمیدونم !
    والا موندم ...
    این موضوع رو روی دو تا فیلم مشابه هم امتحان کردم و باز همین مشکل بود ... !

اینم فیلم جدید از این مشکل ...
    http://s9.picofile.com/file/82928350...miere.mp4.html
    ویرایش توسط omid021 : 08-31-17 در ساعت 19:12

نقل قول نوشته اصلی توسط omid021 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تمامی سوالاتتون داخل اون فیلم که ضبظ کردم هست ...
    فرمت فیلمی که دانلود میکنم mkv هستش ... (الان بیشتر فیلم های سینمایی که در اینترنت برای دانلود هستند با همین فرمت هستند ) ، بعد اونو با کانورتور ( handbrake ) تبدیل فرمت کردم و با فرمت mp4 وارد پریمیر میکنم ... از طرق روش drag and drop فیلمم رو وارد پریمیر میکنم و خودکار سکانس میسازه خود پریمیر ... بعد حتی وارد تنظیمات اون سیکوئنس رفتم و دیدم مشخصه ها یکی هست ... یعنی فیلمم فریم ریت 23.976 داره و اونجا هم همینه ! یا رزولوشن و ...
    البته مقایسه این قسمت رو هم داخل اون فیلم ضبطی گذاشتم ...
    نمیدونم چرا اینطوریه ؟! فیلم کامل داخل پریمیر پخش میشه ولی زمانش داخل پریمیر چند ثانیه کمتره !!!!
    احتمالی که خودم میدم این باشه که بخاطر بحث non frame and non-drop frame این مشکلات بوجود اومده باشه ! ولی خب راه درمانش رو نمیدونم !
    والا موندم ...
    این موضوع رو روی دو تا فیلم مشابه هم امتحان کردم و باز همین مشکل بود ... !

اینم فیلم جدید از این مشکل ...
    http://s9.picofile.com/file/82928350...miere.mp4.html
    رفقا همین فیلم رو بردم توی ادیوس و مشکلی نداشت ! و زمان کامل و درست بودش ... !!!! علت چیه که داخل پریمیر اینطوریه ؟! چیکار کنم درست بشه ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع