برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

مشاهده : 6205 , پاسخ ها : 18
موضوع: تبریک روز پزشک-نمونه کار من

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554

Smile تبریک روز پزشک-نمونه کار من

سلام خدمت دوستان عزیز در انجمن بزرگ Video-Effects

نمونه کاری ساختم درباره تبریک روز پزشک امیدوارم خوشتون بیاد.

درباره این پروژه :

نرم افزار های استفاده شده : Adobe After Effects CC 2017 - Adobe Photoshop - کاغذ و خودکار آبی
    مدت زمان ساخت : 6 روز پاره وقت
    مدت زمان فایل ویدیویی : 36 ثانیه

* اینفوگرافی مراحل ساخت کار :

* مشاهده آنلاین فایل ویدیویی :

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]
    w6iGA[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

* دانلود فایل با کیفیت بالاتر:

دانلود با حجم 12 مگابایت

نظرات پیشنهادات خودتون حتماً مطرح کنید.

با تشکر

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام
    خیلی کارتون عالیه
    چندتا سوال دارم درباره ی این تیزر
    ببخشید اون کاراکتر ها رو خودتون در فتوشاپ کشید و بعد پا پلاگین duik استخوان بندی کردید ؟
    یه سوال دیگه ببخشید اون شخصیت هارو با چه پلاگینی نمایش می‌دین
    و اون نوشته هارو با نرم افزار کلک نوشتید ؟ و چطوری انیمیشن کردید؟
    ویرایش توسط magak : 08-14-18 در ساعت 19:16
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آفرین خیلی خوبه خسته نباشید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست من
    ممنون از نظرتون

- طراحی کارکترها ابتدا روی کاغذ توسط خودکار صورت گرفته سپس کاغذ اسکن شده و اون عکس اسکن شده وارد نرم افزار فتوشاپ شده و مجدد روی همان خطوط کشیده و رنگ آمیزی کردم.در نهایت خروجی فایل psd وارد نرم افزار After Effects شده و در اونجا توسط ابزار پاپیت پین تولز و انیمیت قسمت های مختلف بهش حرکت دادم (نه از اسکریپت Duik استفاده نکردم نیازی نبود)

- ظاهر شدنشون هم به 2 طریق صورت گرفته یکی استفاده از براش جوهر مانند در فتوشاپ و متحرک سازی اون در افترافکتز (ساخت کیفریم برای Scale) و قرار دادن اون به عنوان لایه Matt و دیگر استفاده از پلاگین Roughen Edges روی یک سالید و ایجاد ماسک روی آن و در نهایت Mask Expansion رو براش کی فریم ساختم.(برای ایجاد حالت جوهری)

- در مورد متون هم نه، از فارسی ساز و غیره استفاده نشده .متون در فتوشاپ با فونت نستعلیق تایپ شده خروجی عکس و png گرفتم آورد داخل افتر افکت سپس چند تا براش کثیف هم در فتوشاپ ایجاد کردم و از اونها هم خروجی png گرفتم حالا اون براش ها رو متحرک کردم و به عنوان یک کامپوزیشن واحد و لایه Matt روی لایه متون قرار دادم تا ظاهر بشن.

- بقیه کار هم که از دوربین - فوکوس - ذرات معلق ایجاد شده توسط Particular و ..... چیزای دیگه هست

-در مورد قرار دادن فایل سورس من معذورم.شرمنده
    (ولی آموزش هایی در این وبسایت و انجمن در مورد تمامی این تکنیک ها هستش که میتونید براحتی یاد بگیرید و کارهای بسیار بالاتری ارایه بدید)

موفق پیروز باشید

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    آفرین خیلی خوبه خسته نباشید
    سلام
    خیلی ممنون حسین جان (تمامی اینارو مدیون آموزش های شما و دیگر دوستان و انجمن خوب Video-Effects هستم)
    تشکررر بابت نظرت

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    خیلی عالی بود
    شما چند وقته عکس پروفایلتون رو عوض کردید من نشناختم اول
    شما واقعا پیشرفت خوبی داشتید چون من یادمه همین 5-6 ماه پیش اولین کارتون رو فرستاده بودید
    واقعا آموزش های آقای هادیپور چه کرده

انیمت دوربین خیلی خوب بود
    وقعا اگه چیزی که میخوایم رو یکبار روی کاغذ بکشیم عالی میشه چون من یبار اینکار رو کردم زمین تا آسمون با کارای دیگم فرق داشت
    رشد گل ها هم عالی بود
    انیمیت سه بعدی لوگوی اندیشه سبز خزر هم جای خود داره
    تبریک
    ویرایش توسط AliNazari : 08-23-17 در ساعت 18:25
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام دوست من
    ممنون از نظرتون

- طراحی کارکترها ابتدا روی کاغذ توسط خودکار صورت گرفته سپس کاغذ اسکن شده و اون عکس اسکن شده وارد نرم افزار فتوشاپ شده و مجدد روی همان خطوط کشیده و رنگ آمیزی کردم.در نهایت خروجی فایل psd وارد نرم افزار After Effects شده و در اونجا توسط ابزار پاپیت پین تولز و انیمیت قسمت های مختلف بهش حرکت دادم (نه از اسکریپت Duik استفاده نکردم نیازی نبود)

- ظاهر شدنشون هم به 2 طریق صورت گرفته یکی استفاده از براش جوهر مانند در فتوشاپ و متحرک سازی اون در افترافکتز (ساخت کیفریم برای Scale) و قرار دادن اون به عنوان لایه Matt و دیگر استفاده از پلاگین Roughen Edges روی یک سالید و ایجاد ماسک روی آن و در نهایت Mask Expansion رو براش کی فریم ساختم.(برای ایجاد حالت جوهری)

- در مورد متون هم نه، از فارسی ساز و غیره استفاده نشده .متون در فتوشاپ با فونت نستعلیق تایپ شده خروجی عکس و png گرفتم آورد داخل افتر افکت سپس چند تا براش کثیف هم در فتوشاپ ایجاد کردم و از اونها هم خروجی png گرفتم حالا اون براش ها رو متحرک کردم و به عنوان یک کامپوزیشن واحد و لایه Matt روی لایه متون قرار دادم تا ظاهر بشن.

- بقیه کار هم که از دوربین - فوکوس - ذرات معلق ایجاد شده توسط Particular و ..... چیزای دیگه هست

-در مورد قرار دادن فایل سورس من معذورم.شرمنده
    (ولی آموزش هایی در این وبسایت و انجمن در مورد تمامی این تکنیک ها هستش که میتونید براحتی یاد بگیرید و کارهای بسیار بالاتری ارایه بدید)

موفق پیروز باشید
    سلام خیلی ممنون که همه چیز دقیق توضیح دادی دمت گرم
    خب یه سوال یادم رفت اون بگراند هارو خوتون درست کرید و اگه خودتون ساختید با چه ابزاری ساختید یا نه از جایی اوردید اگه میشه اون بگراند هارو برای دانلود بزارید من خیلی از کارتون خوشم اومده
    و یه سوال خیلی ممنون میشم جواب بدین اون کاراکتر ها رو با ابزار براش کشیدید یا پن تول اخه خیلی کاراتر هاتون عالیه
    ویرایش توسط magak : 08-14-18 در ساعت 19:19
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    نقل قول نوشته اصلی توسط magak نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون که همه چیز دقیق توضیح دادی دمت گرم
    خب یه سوال یادم رفت اون بگراند هارو خوتون درست کرید و اگه خودتون ساختید با چه ابزاری ساختید یا نه از جایی اوردید اگه میشه اون بگراند هارو برای دانلود بزارید من خیلی از کارتون خوشم اومده
    و یه سوال خیلی ممنون میشم جواب بدین اون کاراکتر ها رو با ابزار براش کشیدید یا پن تول اخه خیلی کاراتر هاتون عالیه

و اون براشون های کثیف که گفتید کدام ها هستند و چطوری متحرکش کردین
    و در اخر فایل افترافکت این پروژه رو بدید لطفا اگه اون سروس ها اشکال‌دارند بزارید اونو ور دارید خیلی متشکرم

سلام

بکگراند اصلی کار یک تکسچر ساده کاغذ قدیمی هستش که شما با سرچ در گوگل تحت عنوان Old Paper texture میتونید دانلودش کنید

بکگراند های داخل هر چپتر از 3 کارکتر خوب تعدادی عکس هستش تعدادی با تکسپر چوب درست شده مثه کتابخونه توضیح خاصی نداره صحنه سازی شده همین

اون کارکترها هم بله با ابزار براش مشکی معمولی (بدون Feather ) کشیده شدند و سپس دوباره با همان براش رنگ آمیزی شدند.

در مورد براش کثیف بفرمایید :

دریافت براش کثیف

براش ها رو بدون بکگراند تک تک بیارید تو افترافکت سپس با پلاگین Linear Wipe از بخش پلاگین های Transitions اونا رو متحرک کنید سپس از کلشون یک کامپوزیشن واحد بسازید و اونو بالای لایه عکس مورد نظر قرار بدید در قسمت TrkMat مد لایه رو بزارید روی Alpha Matt تا ماسکش بشه.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newsgraph نمایش پست ها
    خیلی عالی بود
    شما چند وقته عکس پروفایلتون رو عوض کردید من نشناختم اول
    شما واقعا پیشرفت خوبی داشتید چون من یادمه همین 5-6 ماه پیش اولین کارتون رو فرستاده بودید
    واقعا آموزش های آقای هادیپور چه کرده

انیمت دوربین خیلی خوب بود
    وقعا اگه چیزی که میخوایم رو یکبار روی کاغذ بکشیم عالی میشه چون من یبار اینکار رو کردم زمین تا آسمون با کارای دیگم فرق داشت
    رشد گل ها هم عالی بود
    انیمیت سه بعدی لوگوی اندیشه سبز خزر هم جای خود داره
    تبریک

سلام ممنون علی جان

آره همونم، فقط آواتارم عوض شده

مرسی از نظرت عزیز تشکر

Ahmad_1_reza آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    37015
    دوست عزیز روی این پروژه همونطور کع گفتن 6 روز وقت گڐاشته شده برای چی باید فایل اصلی پروژه رو به شما بدن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع