برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

مشاهده : 4486 , پاسخ ها : 15
موضوع: سوال در مورد انتخاب نرم افزار مناسب

سوال در مورد انتخاب نرم افزار مناسب

سلام و خسته نباشید
    دوستان من میخوام بدونم برای کارهای موشن گرافیک سه بعدی و موشن دیزاین نرم افزار هودینی رو انتخاب کنم یا سینما 4d.
    من این نرم افزار رو فقط برای تکنیک هایی که گفتم و ایجاد هولوگرام سه بعدی و قوی بودن در زمینه ایجاد پارتیکل میخوام چون برای مدلسازی نرم افزار 3ds max رو دارم پس در این زمینه مشکلی ندارم.
    خودم فکر میکنم هودینی بهتر باشه ولی باز هم به پاسخ شما نیاز دارم.

فقط دوستان خواهشا پاسخی که میدهید با علاقه شخصی خود شما نباشه من به پاسخ کسی که تجربه داره نیاز دارم.
    با تشکر

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    سلام
    هودنی کجا و موشن گرافیک کجا ؟؟؟
    به نظر من بهترین نرم افزار ها برای موشن گرافیک : آلیستریتور - فتوشاپ - افتر افکت - سینما فوردی
    اگه پشت صحنه های موشن گرافیک ها رو دیده باشید تو اکثرا با همینا ساخته میشه
    من که تا به حال ندیدم با هودینی موشن گرافیک بسازن
    من متمئن هستم اگه برا موشن گرافیک سینما فوردی رو انتخواب کنید پشیمون نمیشید
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

نقل قول نوشته اصلی توسط Newsgraph نمایش پست ها
    سلام
    هودنی کجا و موشن گرافیک کجا ؟؟؟
    به نظر من بهترین نرم افزار ها برای موشن گرافیک : آلیستریتور - فتوشاپ - افتر افکت - سینما فوردی
    اگه پشت صحنه های موشن گرافیک ها رو دیده باشید تو اکثرا با همینا ساخته میشه
    من که تا به حال ندیدم با هودینی موشن گرافیک بسازن
    من متمئن هستم اگه برا موشن گرافیک سینما فوردی رو انتخواب کنید پشیمون نمیشید
    تشکر از پاسخ
    ولی شنیدم هودینی قویترین سیستم پارتیکل رو داره و یک سری ویژگی خاص دیگه......

سلام عزیز
    هودینی برای یه سری جلوه های بصری از همه نرم افزار ها قوی تره منتهی برای موشن گرافیک خیر
    با خوده مکس هم میتونید موشن گرافیک کنید اگه بلدش هستید یکم سرچ کنید ببینید موشن گرافیک مکس رو میپسندید یا خیر (سخته اما حداقل تحقیق کنید شاید یه چیز خفنی رو از دست بدید)
    توی مکس اگه یکم پا فراتر بذارید و مکس کریشن گراف رو یاد بگیرید دیگه رسما غول میشید
    نهایتا اگه نپسندید سینما فوردی نرم افزار ساده ای هست زود یادش میگیرید ولی هودینی برای موشن گرافیک خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط arshin.max نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ
    ولی شنیدم هودینی قویترین سیستم پارتیکل رو داره و یک سری ویژگی خاص دیگه......
    عزیز هودینی بخاطر پلت فورمش خاص هست که اونم برای جلوه های ویژه
    اون انتظاری که از پارتیکل دارید برای موشن گرافیک بقیه نرم افزار ها هم براورده میکنند

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز هر نرم افزاری تو یه زمینه بهتر عمل میکنه ولی به این معنی نیست که ضعیف تر از نرم افزار دیگه باشه
    هودینی خیلی نرم افزاره حرفه ای هست ولی بیشتر تو زمینه جلوه های ویژه ازش استفاده میشه یکی از سخت ترین نرم افزار هاست
    سینمافوردی - تیری دی مکس- مایا هر کدوم از نرم افزار هارو بتونید خوب یاد بگیرید بهترین نتیجه رو میتونید ازش بگیرید
    هر سه نرم افزار الان داره تو شرکت های بزرگ فیلم سازی و موشن گرافیک استفاده میشه
    سینمافوردی هر ورژن داره با یه قدرت خیلی بالاتر منتشر میشه مثلا سینمافوردی تو ورژن r19 با یه قدرت خیلی بالاتر وارد میشه
    مخصوصا تو زمینه رندر و رندر ریل تایم که خیلی فوق العادس و قابلیت خوب دیگه ای که سینمافوردی داره اینه که با نرم افزار های بزرگی
    مثل افتر افکت-هودینی - ساب استنس لینک میشه
    اگه تو زمینه پارتیکل میخواهید کار کنید سیستم thinking particlesپارتیکل سینما فوردی خیلی قویه

ولی اگه 3dmaxکار هستید دیگه نیازی نیست نرم افزار دیگه ای رو شروع کنید همونو حرفه ای تر دنبال کنید

خیلی خیلی ممنون از پاسخ همه دوستان

پس فکر کنم باید 3ds max و افتر افکت رو ادامه بدم . و شاید هم برای جلوه های ویژه برم سمت هودینی ، تنها مشکلی که هودینی داره خیلی خیلی پیچیده هست و آدم رو گیج میکنه بر عکس اون 3ds max اینقدر محیط خوبی داره در اولین ورود میشه باهاش کار کرد .
    در کل من همیشه به شرکت اوتودسک ایمان دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط arshin.max نمایش پست ها
    پس فکر کنم باید 3ds max و افتر افکت رو ادامه بدم . و شاید هم برای جلوه های ویژه برم سمت هودینی ، تنها مشکلی که هودینی داره خیلی خیلی پیچیده هست و آدم رو گیج میکنه بر عکس اون 3ds max اینقدر محیط خوبی داره در اولین ورود میشه باهاش کار کرد .
    در کل من همیشه به شرکت اوتودسک ایمان دارم
    احسنت
    تری دی مکس عین یه آدم اتوکشیده خیلی با شخصیت و رسمیه و البته خیلی قدیمی و سنتی (اما قدرتمند)
    آتودسک یه شرکت دانش بنیان هست و نه تنها نرم افزار میسازه بلکه فناوری نوین ایجاد میکنه! و توی خیلی فناوری ها به دولت امریکا کمک میکنه!!
    اصلا میشه با شرکت maxon مقایسش کرد؟!
    ولی خب شرکت تجاریه هر کاری میکنه توجیه اقتصادی داره
    برعکسش هودینی اصلا جنبه اقتصادی نداره و یه سری آرتیست اون رو ساختن (هودینی خیلی با ارزشه)
    ....

موفق باشید
    ویرایش توسط Mostafa Eradi : 08-16-17 در ساعت 02:08

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    احسنت
    تری دی مکس عین یه آدم اتوکشیده خیلی با شخصیت و رسمیه و البته خیلی قدیمی و سنتی (اما قدرتمند)
    آتودسک یه شرکت دانش بنیان هست و نه تنها نرم افزار میسازه بلکه فناوری نوین ایجاد میکنه! و توی خیلی فناوری ها به دولت امریکا کمک میکنه!!
    اصلا میشه با شرکت maxon مقایسش کرد؟!
    ولی خب شرکت تجاریه هر کاری میکنه توجیه اقتصادی داره
    برعکسش هودینی اصلا جنبه اقتصادی نداره و یه سری آرتیست اون رو ساختن (هودینی خیلی با ارزشه)
    ....

موفق باشید
    وقت بخیر
    به نظر شما،آیا یک نفر میتونه با چندین نرم افزار کار کنه؟
    هر وقت این سوال به ذهنم میخوره فورا میرم و چند تا از کلیپ های اندرو کرایمر رو مخصوصا آموزش the bullet که با ۴ نرم افزار آموزش میده رو نگاه میکنم و با خودم میگم برم سمت همه نرم افزار ها. ولی خب اگه امکان پذیر هم باشه به درد نمیخوره.
    و اگه استند آپ کمدی اندرو کرایمر رو هم دیده باشید میگه مهم نیست با چه نرم افزاری کار میکنید و وقت خودتون رو با این مسائل هدر ندید فقط برید داخل نرم افزار.
    ولی خب نظر شما برام با ارزشه ممنون میشم پاسخ بدهید.
    ویرایش توسط arshin.max : 08-16-17 در ساعت 06:55

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع