برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

مشاهده : 4380 , پاسخ ها : 15
موضوع: سوال در مورد انتخاب نرم افزار مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط arshin.max نمایش پست ها
    وقت بخیر
    به نظر شما،آیا یک نفر میتونه با چندین نرم افزار کار کنه؟
    هر وقت این سوال به ذهنم میخوره فورا میرم و چند تا از کلیپ های اندرو کرایمر رو مخصوصا آموزش the bullet که با ۴ نرم افزار آموزش میده رو نگاه میکنم و با خودم میگم برم سمت همه نرم افزار ها. ولی خب اگه امکان پذیر هم باشه به درد نمیخوره.
    و اگه استند آپ کمدی اندرو کرایمر رو هم دیده باشید میگه مهم نیست با چه نرم افزاری کار میکنید و وقت خودتون رو با این مسائل هدر ندید فقط برید داخل نرم افزار.
    ولی خب نظر شما برام با ارزشه ممنون میشم پاسخ بدهید.
    روز بخیر
    صد در صد میتونه!
    یه مرحله از سی جی آرتیست بالاتر سوپروایزر ها هستند که پایپلاین بین چند نرم افزار طراحی میکنن اینجوری بگم اونا دیگه نرم افزار های متخلف رو میخوردند!
    (اون هم مثل من و شما انسان هست و در طول شبانه روز 24 ساعت وقت داره)
    و شما اگه بخوایی کار کشته این کار بشی صد در صد باید چند نرم افزار رو بلد باشی
    اما
    یه نکته خیلی مهم اینه نرم افزار هایی که کاربری مشابهی دارند رو با هم یاد نگیرید تجربه نشون داده بد یاد میگیرید
    یعنی مکس و فوردی رو با هم یاد نگیرید یا مکس و مایا رو
    ولی مکس و افتر رو میتونید با هم یاد بگیرید یا مایا و نیوک رو
    اما هر وقت حس کردید به نرم افزار مسلط هستید بعد برید سراغ بعدی خیلی سریع یاد میگیرید قبلی رو هم از دست نمیدید
    برای منم همینطور بوده یاد گیری نرم افزار های دوم و سوم 3d برام خیلی راحت تر بودن
    نرم افزار های جانبی هم خوباش رو جدا کنید یاد بگیرید مثلا مادباکس یاد نگیرید من پشیمونم که ماد باکس یاد گرفتم زیبراش کار کنید یا ماری یاد نگیرید سابستنس یاد بگیرید
    که زیادم وقتتون تلف نشه
    من راستش خیلی به افتر علاقه ندارم ولی خوده اندرو کریمیر ببینید که چه چیز ها با مکس و افتر کار کرده!
    مکسو جدی بگیرید لطفا ته نداره (همچنین بخش آرتیستیه کار رو)
    فیلم بنجامین باتن رو که قطعا دیدید اون نرم افزار بیسش مکس بوده که اسکار بهترین جلوه های ویژه رو گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    روز بخیر
    صد در صد میتونه!
    یه مرحله از سی جی آرتیست بالاتر سوپروایزر ها هستند که پایپلاین بین چند نرم افزار طراحی میکنن اینجوری بگم اونا دیگه نرم افزار های متخلف رو میخوردند!
    (اون هم مثل من و شما انسان هست و در طول شبانه روز 24 ساعت وقت داره)
    و شما اگه بخوایی کار کشته این کار بشی صد در صد باید چند نرم افزار رو بلد باشی
    اما
    یه نکته خیلی مهم اینه نرم افزار هایی که کاربری مشابهی دارند رو با هم یاد نگیرید تجربه نشون داده بد یاد میگیرید
    یعنی مکس و فوردی رو با هم یاد نگیرید یا مکس و مایا رو
    ولی مکس و افتر رو میتونید با هم یاد بگیرید یا مایا و نیوک رو
    اما هر وقت حس کردید به نرم افزار مسلط هستید بعد برید سراغ بعدی خیلی سریع یاد میگیرید قبلی رو هم از دست نمیدید
    برای منم همینطور بوده یاد گیری نرم افزار های دوم و سوم 3d برام خیلی راحت تر بودن
    نرم افزار های جانبی هم خوباش رو جدا کنید یاد بگیرید مثلا مادباکس یاد نگیرید من پشیمونم که ماد باکس یاد گرفتم زیبراش کار کنید یا ماری یاد نگیرید سابستنس یاد بگیرید
    که زیادم وقتتون تلف نشه
    من راستش خیلی به افتر علاقه ندارم ولی خوده اندرو کریمیر ببینید که چه چیز ها با مکس و افتر کار کرده!
    مکسو جدی بگیرید لطفا ته نداره (همچنین بخش آرتیستیه کار رو)
    فیلم بنجامین باتن رو که قطعا دیدید اون نرم افزار بیسش مکس بوده که اسکار بهترین جلوه های ویژه رو گرفت
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی های مفیدتون.

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    وقت بخیر
    به نظر شما،آیا یک نفر میتونه با چندین نرم افزار کار کنه؟
    هر وقت این سوال به ذهنم میخوره فورا میرم و چند تا از کلیپ های اندرو کرایمر رو مخصوصا آموزش the bullet که با ۴ نرم افزار آموزش میده رو نگاه میکنم و با خودم میگم برم سمت همه نرم افزار ها. ولی خب اگه امکان پذیر هم باشه به درد نمیخوره.
    و اگه استند آپ کمدی اندرو کرایمر رو هم دیده باشید میگه مهم نیست با چه نرم افزاری کار میکنید و وقت خودتون رو با این مسائل هدر ندید فقط برید داخل نرم افزار.
    ولی خب نظر شما برام با ارزشه ممنون میشم پاسخ بدهید.
    به نظر من به جای این که چند نرم افزار مشابه رو کار کنید
    نرم افزار های مکمل کار کنید مثل Unfold3Dکه برای ساخت UVبه کار میره
    یا substance/Quixel suiteکه برای ساخت تکسچر استفاده میشه
    یا zbrush/mudboxکه کار sculptingرو انجام میده
    یا ریل فلو که برای ساخت مایعات استفاده میشه
    speed treeکه برای ساخت درخت و گیاه استفاده میشه
    به قول مصطفی نرم افزار مشابه کار نکن نرم افزارهای کار کن که کارتو تکمیل و دقیق تر میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    به نظر من به جای این که چند نرم افزار مشابه رو کار کنید
    نرم افزار های مکمل کار کنید مثل Unfold3Dکه برای ساخت UVبه کار میره
    یا substance/Quixel suiteکه برای ساخت تکسچر استفاده میشه
    یا zbrush/mudboxکه کار sculptingرو انجام میده
    یا ریل فلو که برای ساخت مایعات استفاده میشه
    speed treeکه برای ساخت درخت و گیاه استفاده میشه
    به قول مصطفی نرم افزار مشابه کار نکن نرم افزارهای کار کن که کارتو تکمیل و دقیق تر میکنه
    وقت بخیر
    ممنون بابت راهنمایی هاتون
    به نظر شما افترافکت و نیوک میتونند مکمل هم باشند یا خیر؟؟؟
    و یک سوال در موزد برنامه unfold 3d دارم این هست که uvw map در 3ds max میتونه نیاز رو برطرف کنه یا از این برنامه استفاده کنم؟

وقت بخیر
    و یک سوال در موزد برنامه unfold 3d دارم این هست که uvw map در 3ds max میتونه نیاز رو برطرف کنه یا از این برنامه استفاده کنم؟
    سلام عزیز
    افترافکت و نیوک هر دو کارشون ترکیب تصاویر هست اما نیوک خیلی برای سینما قوی تر هست به طور مثال روی نیوک انجین ویری نصب میشه تا توی رندر کم نذاره
    اما افتر افکت یه چیز تو مایه های فتوشاپه که برای ویدیو استفاده میشه و یه سری پلاگینایی که روش نصب میشه برای کارای کوتاه خیلی مناسبه
    فرقشون بیشتر همینه و البته نیوک نود بیس هست ولی افتر لیر بیس اما تو هر کدوم حرفه ای بشید نیاز هاتون رو برطرف میکنن
    در واقع خوده نیوک و افتر مکمل نرم افزار های سه بعدی هستند هم کارن تقریبا
    با این تفاوت که نیوک سینمایی تره و البته سخت تر
    عزیز unfold 3d یه الگوریتم قوی داره که توی مکس ما بزور با ریلکس کردن ها بهش نزدیک میشیم!
    مکس توی آنرپ خیلی ابزاراش متاسفانه قدیمیه البته نیاز هاتون رو برطرف میکنه منتهی به سختی
    تنها نرم افزاری که به unfold 3d نیاز نداره مایا هست چون خوده unfold 3d رو به خودش اضاف کرده
    نرم افزار سختی نیست یادش بگیرید بذارید کنار دستتون واسه مدل های پیچیده ازش استفاده کنید
    ویرایش توسط Mostafa Eradi : 08-16-17 در ساعت 22:02

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    وقت بخیر
    نه اینا کارشون کامپوزیته و یکیشو یاد بگیرید کافیه
    ولی به نظر من افتر افکت رو یاد بگیرید چون تو ایران محبوب تره و بیشتر ازش استفاده میکنن منابع آموزشیش هم بیشتره سریع تر میتونید یاد بگیرد بازم بستگی به خودتون داره
    والا مکس رو نمیدونم سیستمش چطوره چون فوردی کار میکنم
    در سینما فوردی بادی پینت پیشرفته ای داره ولی وقتی Unfold3Dکار کردم خیلی برام جذاب بود ساده و حرفه ای پلاگینشم برای فوردی هست که بین فوردی و این پلایگن ارتباط داره و کارو راحت میکنه
    اگه خواستید این نرم افزارو نصب کنید آخرین ورژن رو نصب کنید Unfold3D Network 9.0.3
    ولی زیاد الان درگیرش نشید فعلا نرم افزار اصلی رو جدی تر یاد بگیرید هر وقت نیاز بود نرم افزاره مکمل رو شروع کنید
    ویرایش توسط mohsen_dalir : 08-16-17 در ساعت 22:47

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع