برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1852 , پاسخ ها : 3
موضوع: خروجی گرفتن با هارد ssd

خروجی گرفتن با هارد ssd

سلام و خسته نباشید به همگی
    من هارد ssd گرفتم میخواستم ببینم چجوری میتونم نهایت استفادرو ازش بکنم تا سرعت خروجیمو بهتر کنم.یعنی تنظیمات خاصی تو افتر داره؟یا موردی هست که باید عمل شه؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست من

نه تنظیمات خاصی نداره شما هارد SSD را نصب میکنید سپس ویندوز و نرم افزار After Effects هم روی همان درایو مربوط به هارد نصب میکنید و کار خودتونو انجام میدید.
    سرعت بوت ویندوز، لانچ برنامه ها (همین برنامه افترافکت، عملیات Read و Write) و یه سری از عملکردها به شدت افزایش پیدا میکنید.

اما سرعت preview ،رندر و کار در محیط افتر افکت به میزان حافظه RAM و به نوع CPU ، فرکانس آن ، سپس به ترتیب به تعداد Core و میزان کش اون بستگی داره (یعنی CPU و RAM خیلی مهم هستش و دو عنصر تاثیرگذار) بعد از اون کارت گرافیکتون خیلی مهمه اونم خودشو تو کار با پلاگین های گرافیکی نظیر Element 3D و... خودشو نشون میده.

خلاصه کلام هارد SSD در جاهایی که برنامه افتر افکت داره عملیات Read و Write رو روی هارد انجام میده سرعت بسیار بالایی رو به شما ارایه میده.

موفق باشید

تشکر فراوان بابت راهنماییتون

سلام
    در تکمیل بگم که مقدار اطلاعات نوشته شده در ssd ، رابطه ی مستقیمی با طول عمرش داره (مقدار خونده شده نه ها)
    در ssd های معمولی ، اغلب طول عمر مفید ، با نوشتن مقدار 75 تا 80 ترابایت به سر میاد و برای ssd های حرفه ای و pro ، این مقدار تا 2 برابر یعنی 150 ترابایت هست . البته pro ها مقدار قابل توجهی گرونتر از عادی ها هستن
    اگه ssd تون سامسونگ هه ، نرم افزار samsung magician یه سربرگی بنام over provisioning داره که با زدن دکمه ی set op ، حدود 10 درصد از حجم کل ssd رو کم میکنه (نمیتونین از این 10 درصد استفاده کنین) ولی طبق نوشته ی خودش ، طول عمر رو افزایش میده
    مقدار کل اطلاعات نوشته شده بر حسب ترابایت رو هم در این نرم افزار نشون میده

کلمات کلیدی این موضوع