برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 3853 , پاسخ ها : 10
موضوع: نمونه کار جلوه های ویژه سه بعدی3

نمونه کار جلوه های ویژه سه بعدی3

سلام به همه عزیزان این یه نمونه کار هست که با نرم افزار هایReal Flow-MediaEncoder- PFTracker -Cinema 4D- After effect
    انجام شده

خیلی دوست دارم نظرات و انتقاداتون رو ببینم! چون مسلما من در هر سطحی که باشم این نظرات شما عزیزان باعث پیشرفت و بهتر شدن کارم میشه!
    نکات و توضیحات خودم:
    خب تو این ویدیو سعی کردم شبیه سازی فیزیکی ابجکت ها رو خوب در بیارم به طوری که دینامیک حرکت اب واقعی باشه و با دیوار ها و موانع خوب برخورد کنه و از نظر ترکینگ هم با نرم افزار Pf Track سعی کردم حرکت دوربین نرمی داشته باشم.
    اما خب مسلما متریال اب و شبیه سازی اب زیاد خوب نشده - چون بیشتر میخواستم خود سکانس رو در بیارم و دقت رو بحث شبیه سازی نوع اب نزاشتم و همچنین خروجی رندر با موتور خود نرم افزار گرفته شده.
    این سکانس اگر شبیه سازی آبش تو Real Flow دقیق باشه مث اب دریا طوری که شدت فشار اب - سفیدی و کف اب - حباب ها - و متریال خوب تری داشته باشه
    و در نهایت با موتور رندر Arnold خروجی گرفته شه میتونه دقیقا یک صحنه سینمایی باشه
    که بنده قصد دارم ادامه همین پست ویدیو دومی هم بزارم با تمامی مشخصات بالا ، که بتونه یک سکانس در حد جلوه های ویژه سینمایی رو عرضه کنه.
    نا گفته نمونه که ویدیو با گوشی فیلمبرداری شده....که این خودش یکی از نکته هایی هست که تو زمینه واقعی بودن دخیله...
    مرسی....
    لینک فایل :
    http://s9.picofile.com/file/82998158..._seyl.mp4.html

سلام
    به نظر خوب نیست ولی شاید به این خاطر باشه که real flow سیستم بسیار قویی برای تولید پارتیکل ها میخواد و همچنین وقت زیادی هم باید روش گذاشت

محسن بلدی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    29741
    به نظر من که خوبه!
    رنگ ها هم با هم مچ شده.
    خسته نباشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط arshin.max نمایش پست ها
    سلام
    به نظر خوب نیست ولی شاید به این خاطر باشه که real flow سیستم بسیار قویی برای تولید پارتیکل ها میخواد و همچنین وقت زیادی هم باید روش گذاشت
    ممنون از نظرتون دوست عزیز دقیقا همونطور که گفتید باید وقت زیادی گذاشت برای شبیه سازی خیلی دقیق

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن بلدی نمایش پست ها
    به نظر من که خوبه!
    رنگ ها هم با هم مچ شده.
    خسته نباشید!
    ممنون از نظرتون....موفق سربلند باشید.

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    سلام دوست عزیز . به نظر من خوب بود و زحمت کشیدید. فقط یک مقدار تنظیم نور و از رنگ استفاده می کردید بهتر هم میشد.
    منتظر کارهای بعدی هستیم.

aradbahal آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4687
    من خودم با cinema 4d کار نمیکنم اما به عنوان مخاطب به نظرم خیلی جالب بود. منتظر ویدیو دوم هستم

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    خیلی هم خوبه تا اینجا که خودتون کار کردید/ حتما اگه وقت بیشتری هم میزاشتی و همونجور که خودت توضیح دادی عمل میکردی از این هم به شدت بهتر میشد. ولی تا اینجا که خیلی خوب بود

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . به نظر من خوب بود و زحمت کشیدید. فقط یک مقدار تنظیم نور و از رنگ استفاده می کردید بهتر هم میشد.
    منتظر کارهای بعدی هستیم.
    ممنون از نظرتون.... بله تو بحث کامپوزیت و رنگ میشد کار های بیشتری کرد، اما چون ویدیو با گوشی گرفته شده بود و وضوح معقولی نداشت، تو مبحث رنگ یکم مانور دادم اما حس کردم از واقع گرا بودن ویدیو کم میکنه و بیشتر رو موشن بلور و میزان روشنایی و کنتراست کار کردم تا فقط از خامی در بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط aradbahal نمایش پست ها
    من خودم با cinema 4d کار نمیکنم اما به عنوان مخاطب به نظرم خیلی جالب بود. منتظر ویدیو دوم هستم
    ممنون از نظرتون....من حس میکنم نرم افزار Cinema 4D براحتی میتونه اکثر نیاز های عرصه جلوه های ویژه رو برطرف کنه... اما با وجود این تفاسیر یه سری قابلیت هایی هست که انحصاری خود نرم افزار ها به حساب میاد و بسته به نیاز پروژه آدم باید به بقیه نرم افزار ها روی بیاره.... که گام بعدی من نرم افزار هودینی میتونه باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع