برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2303 , پاسخ ها : 8
موضوع: سرعت رندور وسرعت پخش

Arrow سرعت رندور وسرعت پخش

1.چرا پروژه سبک ۸دقیقه ایی
    میخام رندر کنم هم تو افتر هم تو انکودر h.265
    یه ساعت طول میکشه
    سوال دوم2. هم اصلا نمیشه تو افتر بخش کرد ببینم چگار کردم

الان چندروزه فاصله گرفتم از افتر خدایشش بعد 2سال اومدم کارکنم که
    ضد حالی سرعت وغیره بود قبلا ویندوز8بود سرعت مث موشک
    الا ویندوز10 سرعت افتضاح وکسل کننده
    چی رانمایی میکنید!!!!!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    ببینید سرعت رندر بستگی به پروژه شما داره از چه چیزهایی استفاده میکنید
    ویندوز زیاد فرقی تو سرعت رندر نمیکنه ولی قبلا با ویندوز 10 رندر گرفتم خوب بود که
    از چه پلاگین هایی استفاده میکنید و سیستمتون چیه؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    ببینید سرعت رندر بستگی به پروژه شما داره از چه چیزهایی استفاده میکنید
    ویندوز زیاد فرقی تو سرعت رندر نمیکنه ولی قبلا با ویندوز 10 رندر گرفتم خوب بود که
    از چه پلاگین هایی استفاده میکنید و سیستمتون چیه؟
    ............
    من فقط رقص نور انجام دادم پلاکین form
    سیستم 64
    رم دوتا4
    cpu2.60پنتیوم
    افترافکت2017

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، با توجه به سیستم شما پلاگین "
    form
    " یک پلاگین بسیار سنگین است و به تناسب تعداد پارتیکلها و نقاط و تعداد متغیرهای بکار رفته ( کیفریمها ) سنگین تر هم میشود ، خصوصا اگر زمان پروژه تان هم بالا باشد بی تردید نیازمند صبوری خواهید بود . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-26-17 در ساعت 03:10

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، با توجه به سیستم شما پلاگین "
    form
    " یک پلاگین بسیار سنگین است و به تناسب تعداد پارتیکلها و نقاط و تعداد متغیرهای بکار رفته ( کیفریمها ) سنگین تر هم میشود ، خصوصا اگر زمان پروژه تان هم بالا باشد بی تردید نیازمند صبوری خواهید بود . موفق باشید .
    ممنون از شما
    اگر میخام سیستمو ارتقا بدم چی رو باید عوض کنم تا سرعت بره بالا

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، حداقل رم برای کاربر این دسته از پلاگینها باید 16 باشد آنهم بهمراه یک کارت گرافیک خوب که توسط نرم افزار ساپورت بشود . که اسامی این کارت گرافیک ها در فایل " نوت پد " بنام " raytracer_supported_cards.txt " در پوشه نصب نرم افزار افتر افکت موجود است . درباره مابقی بخشهای سیستمتان هم باید بتوانند این دو ویژگی بالا را ساپورت کتند که دراینباره بهتر است از فروشندگان سیستمها مشاوره ی بیشتری بگیرید . موفق باشید .

با سلام ؛
    دوست من ، حداقل رم برای کاربر این دسته از پلاگینها باید 16 باشد آنهم بهمراه یک کارت گرافیک خوب که توسط نرم افزار ساپورت بشود . که اسامی این کارت گرافیک ها در فایل " نوت پد " بنام " raytracer_supported_cards.txt " در پوشه نصب نرم افزار افتر افکت موجود است . درباره مابقی بخشهای سیستمتان هم باید بتوانند این دو ویژگی بالا را ساپورت کتند که دراینباره بهتر است از فروشندگان سیستمها مشاوره ی بیشتری بگیرید . موفق باشید .

ببخشید دوتا رم 8 بگیرم بهتره یا یه دونه 16 براسرعت بهتره

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، بسته به مادربورد شما دارد . اگر دوتا رم دو دارید پس دوتا رم 8 بگیرید . اما دو چیز را نباید فراموش کنید . یکی اینکه یکی کارت گرافیک است و دومی هم باید ببینید که مادربورد شما تا چه اندازه و چه نوع رمی را پشتیبانی میکند . لیکن اینرا به یاد داشته باشید که درصورت ساپورت کردن مادربوردتان هراندازه رم شما بیشتر و کارت گرافیکتان قوی تر باشد کار با این نرم افزارها به همان نسبت راحتتر است . باید مشخصات کامل سیستم تان را به یک کارشناس نشان دهید تا خدای ناکرده دچار خرج بی حاصل نشوید . درضمن این اندازه رم برای کارهای سنگین و انجام پروژهای تجاری یعنی نیست فقط برای کارهای آموزشی بدرد میخورد چون کار تجاری سرعت بسیار بالا را میطلبد و ممکن است کارهایتان با این میزان که گفتیم بجای یک روز چندین روز بطول بیانجامد . البته برای کارهای آماتوری کافی است . موفق باشید .

با سلام ؛
    دوست من ، بسته به مادربورد شما دارد . اگر دوتا رم دو دارید پس دوتا رم 8 بگیرید . اما دو چیز را نباید فراموش کنید . یکی اینکه یکی کارت گرافیک است و دومی هم باید ببینید که مادربورد شما تا چه اندازه و چه نوع رمی را پشتیبانی میکند . لیکن اینرا به یاد داشته باشید که درصورت ساپورت کردن مادربوردتان هراندازه رم شما بیشتر و کارت گرافیکتان قوی تر باشد کار با این نرم افزارها به همان نسبت راحتتر است . باید مشخصات کامل سیستم تان را به یک کارشناس نشان دهید تا خدای ناکرده دچار خرج بی حاصل نشوید . درضمن این اندازه رم برای کارهای سنگین و انجام پروژهای تجاری یعنی نیست فقط برای کارهای آموزشی بدرد میخورد چون کار تجاری سرعت بسیار بالا را میطلبد و ممکن است کارهایتان با این میزان که گفتیم بجای یک روز چندین روز بطول بیانجامد . البته برای کارهای آماتوری کافی است . موفق باشید .

ممنون گلم

کلمات کلیدی این موضوع