برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2540 , پاسخ ها : 3
موضوع: ساخت موزیک ویدیو

ساخت موزیک ویدیو

با سلام خدمت همه عزیزان گل.غرض از مزاحمت یک سوال در مورد موزیک ویدیو داشتم .برای ساخت یک موزیک ویدیو برای پخش کننده صدا جهت لب خونی کردن خواننده از چ وسیله صوتی استفاده میشه و ایا مثل فیلم های سینمایی کلاکت بکار میره جهت هماهنگی صدا؟مچکر میشم مثل همه روزهایی که راهنماییم کردین الان هم راهنمایی کنید/سپاسگزارم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    با گوشی هوشمند هم میتونید موسیقی رو پخش کنید و لب خونی روش انجام بدید، دستگاه خاصی نمیخواد.
    حالا اگه بتونید یه لب تاپ/تبلت و یک اسپیکر قوی هم استفاده کنید که بهتر، راحت تر میتونید در طول زمان موسیقی عقب و جلو کنید و با کیفیت بهتری هم صدا به گوش خواننده میرسه.
    شرایط و محیطی که قراره صدا توش پخش بشه رو در نظر بگرید، تجربه شخصی دارم که در صحرا لب تاپ بردیم و ذرات شن معلق در هوا خرابش کرد، یه گوشی هم بعد از اون خراب کردیم سر صدا، بعد یه پلیر پرتابل که کارت حافظه میخورد استفاده کردیم و تمام روزنه هاش رو با کیسه پلاستیک پوشوندیم.

کلاکت برای سینک لازم نیست، همون صدایی که میکروفون داخلی دوربین از موسیقی در حال پخش میگیره برای سینک کردن کافیه حتی اگه از چند دوربین استفاده کنید.
    دیگه اگه خیلی خواستید احتیاط کنید، میتونید با بهم زدن دست هاتون صدای بلندی تولید کنید که برای سینک در هنگام تدوین استفاده باشه.

والا من ی سری دیدم اینجوری فیلمبرداری میکرد یارو:
    با ی اسپیکر آهنگ طرف رو پخش میکرد . از اونور این کل این شاتو مثلا 3 دقیقه آهنگ بود رو توی اون لوکیشن میگرفت از طرف بدونه کات ، یکله . بعد اینا لوکیشن عوض میکردن . (فکر کنم 4 تا لوکیشن رفتن)
    حالا میرفرستاد فیلم هارو توی پریمیر . بدونه این که نیاز باشه سینک کنه تدوین میکرد .

با سلام خدمت شما دوستان گل که وقت گذاشتین راجب سوال من.خیلی سپاسگزارم. موفق باشین

کلمات کلیدی این موضوع