برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 6964 , پاسخ ها : 2
موضوع: عدم اجرای فیلتر oil paint در فتوشاپ 2017

Question عدم اجرای فیلتر oil paint در فتوشاپ 2017

سلام خدمت دوستان و تشکر از اقا حسین بابت زحمتاشون.من فیلتر oil paint رو دانلود و تو پوشه پلاگین فوتوشاپ کپی کردم اما تو ورژن 2015 اصلا نمیاره این فیلترو و تو ورژن 2017 خظای کارت گرافیک میده ولی کارت گرافبکم آپدیت هست در ضمن open cl رو غیر فعال میکنم و ارور کارت گرافیک نمیده اما وفتی فیلترو اجرا میکنم باکس تنظیمات باز میشه اما تغییری رو عکس ایجاد تمیشه.ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی لازم دارم این فیلترو.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، این پلاگین همانطوریکه خودتان هم اشاره کرده اید بخاطر نیازش به سیستم قدرتمند از دیفالت فتوشاپ طی چندین ورژن گذشته برداشته شده است و نیاز به نصب جدا دارد . حال با این فرض که فایل پلاگین شما کاملا سالم باشد باید بدانید که باید کارت گرافیکتان هم نسبتا قدرتمند بوده و همچنین توسط فتوشاپ ساپورت شود . با اینحال اگر کارت گرافیکتان هم کمی ضیف باشد باید بتوانید با این پلاگین کار کنید اما تفاوتش این است که برای اعمال هر تغییری باید کلی صبوری کنید مگر اینکه پلاگینتان مشکل داشته باشد . لذا بهتر است شما پس از تغییر متغیر مورد نظر مدتی در انتظار بمانید و نتیجه کار را مهک بزنید . کادر پریویو پلاگین را روی بخشی از تصویر که کمترین تغییری بسرعت قابل مشاهده است ببرید و پس از تغییر یکی از متغییرها مدتی به چیزی دست نزنید و در انتطار بمانید و نتیجه را برآورد کنید . اگر تغییری مشاهده شد که سیستمتان ضعیف است و اگر نه که پلاگین شما یا ایراد دارد و یا .... بهرحال و با توجه به حجم کم پلاگین میتوانید آنرا در اینجا ارائه کنید تا دوستانی که سیستم قویتری دارند صحت و سلامت آنرا بیازمایند . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-07-17 در ساعت 02:41

با سلام ضمن تشکر از راهنماییتون خدمتتون عرض کنم که از نظر سخت افزاری بعید میدونم مشکل داشته باشم چون با همین سیستم توسط وی ری و مکس رندر تک فریم معماری میگیرم و مشکلی از نظر قدرت اجرا ندارم.همچنین با بخش سه بعدی فتوشاپ به راحتی کار میکنم و اروری دریافت نمیکنم.از نظر کارت گرافیکم هم کارت گرافیک amd و هم intel روی سیستم نصبه که هردو توسط شرکت ادوبی ساپورت میشن.خیلی کلافم کرده این موضوع.اگه خودتون از این فیلتر در فتوشاپ بدون مشکل اجرا میکنید ممنون میشم هم نوع سیستم عامل هم ورژن فتوشاپتونو بگید تا منم بر مبنای سیستم خودتون نصب کنم.با سپاس فراوان