برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

فول اسکرین نشدن کلیپ هایی که از پریمیر خروجی میگیرم!

سلام
    من واسه خروجی فرمت رو H.264 انتخاب میکنم و پریست هم کاستوم و with:720 و High:480 و وقتی فیلممو با kmplayer باز میکنم دقیقا همون اندازه نشون میده و صفحه رو کامل نمیپوشونه.
    میخوام مثل اون فیلم ها ی سینمایی که تا دابل کلیک میکنیم تمام صفحه رو میگیره باشه باید چیکار کنم؟

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    این قضیه ربطی به خروجی نداره فکر کتم باید تنظیمات پلیرر رو درست کنید تا فول صفحه نشون بده
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    این قضیه ربطی به خروجی نداره فکر کتم باید تنظیمات پلیرر رو درست کنید تا فول صفحه نشون بده
    نه دوست عزيز مشكل پلير نيست با پلير هاي مختلف امتحان شده
    در ضمن اگه مشكل پلير بود بايد فيلماي ديگه هم فول اسكرين نشون نميداد
    ولي اين نشون ميده

خب دوست عزیز شما به اندازه تصویر توجه نکردید ...
    برای تمام صفحه بودن یک تصویر/فیلم باید اندازه اون رو مطابق با استاندارد های تصویر یا نمایشگر خودتون تنظیم کنین ....
    مثلا اگر رزولوشن full HD میخواهید ، باید خروجی تصویرتان بر روی 1920*1080 پیکسل قرار دهید ... یا مثلا برای رزولوشن HD باید خروجی تصویر را 1280*720 قرار دهید ...
    تا با حفظ کیفیت ، فیلمتان تمام صفحه نشان داده شود ... البته میتوانید آن را بر اساس اندازه و رزولوشن نمایشگر خودتان هم تنظیم کنین ... که در قسمت مشخصات نمایشگرتان این مورد ذکر شده است ...
    نکته ی دیگر اینکه اگر رزولوشن کمتر از اندازه استاندارد بود ، بصورت خودکار توسط پلیر ها در صفحه کوچیک نشان داده میشود تا کیفیت از دست نرود ، ولی اگر آن را بزرگ کنین (تمام صفحه کنین ) کیفیت به شکل خیلی بدی کاهش پیدا میکند ....
    ولی در کل تمام پلیر ها امکان این که تصویر با رزولوشن پایین را بزرگتر کنن ، را دارند ...
    در پناه حق
    ویرایش توسط omid021 : 05-19-17 در ساعت 12:12

نقل قول نوشته اصلی توسط omid021 نمایش پست ها
    خب دوست عزیز شما به اندازه تصویر توجه نکردید ...
    برای تمام صفحه بودن یک تصویر/فیلم باید اندازه اون رو مطابق با استاندارد های تصویر یا نمایشگر خودتون تنظیم کنین ....
    مثلا اگر رزولوشن full HD میخواهید ، باید خروجی تصویرتان بر روی 1920*1080 پیکسل قرار دهید ... یا مثلا برای رزولوشن HD باید خروجی تصویر را 1280*720 قرار دهید ...
    تا با حفظ کیفیت ، فیمتان تمام صفحه نشان داده شود ... البته میتوانید آن را بر اساس اندازه و رزولوشن نمایشگر خودتان هم تنظیم کنین ... که در قسمت مشخصات نمایشگرتان این مورد ذکر شده است ...
    نکته ی دیگر اینکه اگر رزولوشن کمتر از اندازه استاندارد بود ، بصورت خودکار توسط پلیر ها در صفحه کوچیک نشان داده خواهد و تا کیفیت از دست نرود ، ولی اگر آن را بزرگ کنین (تمام صفحه کنین ) کیفیت به شکل خیلی بدی کاهش پیدا میکند ....
    ولی در کل تمام پلیر ها امکان این که تصویر با رزولوشن پایین را بزرگتر کنن ، را دارند ...
    در پناه حق
    تست میکنم خبر میدم
    در ضمن اون فیلم های سینمایی که تو هر لپتاپ و نمایشگری وقتی فول اسکرین میکنیم کل صفحه رو میپوشونه اون رزولوشنش چنده؟؟؟

متاسفانه کار نکرد
    حتی وقتی هم رزلوشن با لپتاپم میکنم
    ویرایش توسط krengaroo : 05-19-17 در ساعت 12:16

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    دوست عزیز شما رزولوشن بزرگ بگیر تصویر بزرگ هم دریافت کن / شما یک 1920 در 1080 بزن / تصویرت فول میشه برو حالش رو ببر
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط krengaroo نمایش پست ها
    تست میکنم خبر میدم
    در ضمن اون فیلم های سینمایی که تو هر لپتاپ و نمایشگری وقتی فول اسکرین میکنیم کل صفحه رو میپوشونه اون رزولوشنش چنده؟؟؟

متاسفانه کار نکرد
    حتی وقتی هم رزلوشن با لپتاپم میکنم
    * با برای هر صفحه نمایشی فرق میکنه ... یک لپتاب مثلا کیفیت صفجه اش Hd هست یکی دیگه full Hd یا 4k . اصلا یک متر و معیار مشخص وجود نداره .... ولی میتونین در اندازه استاندارد تبدیل کنین ، تا روی بیشتر نمایشگر ها مشکلی نداشته باشه ... اندازه استاندارد منظورم همونی است که در پست قبلی بهتون گفتم .. رزولوشن HD or full HD or 4k .

* دوست عزیز شما با چه نرم افزاری کانورت میکنین ؟ تنظیمات را درست انجام میدین ؟

* با برای هر صفحه نمایشی فرق میکنه ... یک لپتاب مثلا کیفیت صفجه اش Hd هست یکی دیگه full Hd یا 4k . اصلا یک متر و معیار مشخص وجود نداره .... ولی میتونین در اندازه استاندارد تبدیل کنین ، تا روی بیشتر نمایشگر ها مشکلی نداشته باشه ... اندازه استاندارد منظورم همونی است که در پست قبلی بهتون گفتم .. رزولوشن HD or full HD or 4k .

* دوست عزیز شما با چه نرم افزاری کانورت میکنین ؟ تنظیمات را درست انجام میدین ؟

کارایی ک گفتید و انجان دادم نشد

با همون encoder خود premiere

میذارم رو pass 2 و تنضیمات H.264 و همون سایزی که گفتید اما نشد بیت ریت هم 5 مکس 6

نام: fps.jpg نمایش: 83 اندازه: 132.1 کیلو بایت6
    ویرایش توسط krengaroo : 05-19-17 در ساعت 22:16

سعی کنین با یک کانورتور اینکارو انجام بدین ....
    با این حال لینک قسمتی از فیلم مورد نظرتون رو بزارین ، تست کنم ببینم چی میشه ...

سعی کنین با یک کانورتور اینکارو انجام بدین ....
    با این حال لینک قسمتی از فیلم مورد نظرتون رو بزارین ، تست کنم ببینم چی میشه ...
    با چه کانورتوری؟

متاسفانه امکان آپلودشو ندارم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین