برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1309 , پاسخ ها : 4
موضوع: کار جدید من

Wink کار جدید من

سلام یه کار جدید و یهویی.قشنگ شد گفتم بزارم.
    اگه خوشگله بلایک و نظرتم بده

نام: Bugatti Veyron 3.jpg نمایش: 103 اندازه: 1.83 مگابایت

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، حاشیه جاده زیادی تمیزه و یکنواخت و تیزه . با تکسچر کیاهان کمی محل اتصال جاده با مراتع را طبیعی تر کن . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، حاشیه جاده زیادی تمیزه و یکنواخت و تیزه . با تکسچر کیاهان کمی محل اتصال جاده با مراتع را طبیعی تر کن . موفق باشید .
    داداش ممنون از نقدتون.
    ولی عکس بگگراند واقعی هست.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط ..::AMIR::.. نمایش پست ها
    داداش ممنون از نقدتون.
    ولی عکس بگگراند واقعی هست.
    با سلام ؛
    دوست من ، از تساوی سایه در لبه های جاده و با توجه به زاویه تابش نور روی شیارهای مرتع و چمنزار و همچنین فاصله بین خطوط حاصل از تردد ماشین آلات بر روی زمین چمنزار که از نظر اندازه با اندازه ی جاده همخوانی ندارد و گویای این نکته است که این عکس از فاصله دورتری نسبت به جاده گرفته شده است و بعداً جاده در اندازه بزرگتری به آن افزوده شده و برخی نشانه های دیگر که بهتر است خودتان کشف کنید قاطعانه تردید دارم که این یک عکس واقعی باشد بلکه حاصل یک کار نچندان حرفه ای است . چون در یک کار حرفه ای و تمیز باید به همه ی عناصر حتی ریزترین آنها توجه ویژه کرد . راز حرفه ای تر بودن یک کار در دقت و کار بیشتر بر روی همه اجزاء و بقول معروف ریزه کاری های بیشتر است . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، از تساوی سایه در لبه های جاده و با توجه به زاویه تابش نور روی شیارهای مرتع و چمنزار و همچنین فاصله بین خطوط حاصل از تردد ماشین آلات بر روی زمین چمنزار که از نظر اندازه با اندازه ی جاده همخوانی ندارد و گویای این نکته است که این عکس از فاصله دورتری نسبت به جاده گرفته شده است و بعداً جاده در اندازه بزرگتری به آن افزوده شده و برخی نشانه های دیگر که بهتر است خودتان کشف کنید قاطعانه تردید دارم که این یک عکس واقعی باشد بلکه حاصل یک کار نچندان حرفه ای است . چون در یک کار حرفه ای و تمیز باید به همه ی عناصر حتی ریزترین آنها توجه ویژه کرد . راز حرفه ای تر بودن یک کار در دقت و کار بیشتر بر روی همه اجزاء و بقول معروف ریزه کاری های بیشتر است . موفق باشید .
    http://p30download.com/fa/entry/71186/

کلمات کلیدی این موضوع