برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

در twixtor اسلو میکنم از اول اسلو میشه..چرااااا؟؟؟؟؟ :)

تو پریمیر وقتی یه قسمتی از فیلم رو جدا میکنم in & out میگیرم بعد میبرم تو تایم لاین بعد که twixtor میدم میره از اول فیلم اسلو میکنه نه از اونجایی که من in زده بودم.مثلا من از ثانیه 4 تا 12 یه فیلم رو جدا کردم بردم تو تایم لاین twixtor که میدم از اول فیلم رو اسلو میکنه نه از ثانیه 4.....ممنون میشم کمکم کنید
    ویرایش توسط 13681368 : 05-13-17 در ساعت 01:05

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، باید بدانید این نکته که ویدئو را از کدام قسمت پریمیر وارد تایم لاین میکنید بسیار مهم است .آیا آنرا مستقیما از پنجره پروجکت وارد میکنید ؟!! ... آیا آنرا از درون یک سکانس وارد سکانس دیگر میکنید ؟!! .. آیا آنرا از پنجره سورس منیتور به تایم لاین درگ میکنید ؟!! .. و چندین آیا ی دیگر ... !!! ... اینها مهم هستند . مثلا در مورد کاری که شما کرده اید میتوان گفت که شما تنها روی ویدئوی اصلی دو عدد مارکر ایجاد کرده اید ( برای همین نام این مارکر Mark Out و Mark IN است )اما در واقع طول ویدئو همان است که بود و اگر دوطرف ویدئو را در تایم لاین بگیرید و به طرفین بکشید ، ویدئو بخشهای پنهان خود را آشکار میکند . لذا هنگام اعمال یک افکت آن افکت بر بخشهای پنهان هم اعمال میشود . برای اینکار شما باید ویدئو را برش بدهید . برای همین هم لازم است که این برش را ذخیره کنید و پیش از هر کاری از سورس ویدئوی خود ساب کلیپ تهیه کنید . یعنی بعد از ایجاد " Mark IN " و " Mark Out " با کلیک راست و انتخاب گزینه " Make SubClip " یک بخش کوچک از سورس ویدئویی خود میسازید که طول آن به اندازه ی مارکرهای شماست و در نتیجه هر افکتی که روی آن اعمال کنید فقط آن بخش کوچک را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد . اما باید بیاد داشته باشید که بعد از ساخت این ساب کلیپ آنرا از پنجره پروجکت انتخاب و وارد تایم لاین کنید زیرا اگرچه ظاهر ویدئوی شما بعد از مارکر گزاری در تایم لاین هم کوچک میشود اما این کوچک شدن ظاهری است . پس مراقب باشید که ویدئو را از کجا وارد تایم لاین میکند !!! ... موفق باشید .

ممنون دوست عزیز.اما فکر کنید من واسه یه موزیک ویدیو 90 تا رکورد زدم ..و مسلما تو این رکورد ها اولای فیلم تصویر پرتیه..حالا من میخواام مثلا از ثانیه 4 به بعد رو داشته باشم..اینکه میگید کلیک راست و بعد make sub clip رو بزنم.واسه 90 تا فایل بخوام دونه دونه این کارو بعد از in out گرفتن انجام بدم که کلی وقت گرفته میشه...توی ادیوس مثلا شما تیکه مورد نظر خودتون روبا in out جدا میکنید وبعد که میخواید کلیپ بزنید وارد تایم لاین که میکنید افکت رو همون قسمت اعمال میشه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل شما به این دلیل هست که پریمیر کات شما رو به twixtor نمیده و بلکه فوتیج اصلی رو داره بهش میده، به همین دلیل هم با تغییر مقدار پارامتر Speed پلاگین میاد و از ابتدای کلیپ اقدام به تغییر سرعت میکنه.

ساده ترین راه حل:
    1- twixtor را روی کات خودتون در تایم لاین اضافه کنید
    2- در خط زمان به محلی که میخواهید سرعت رو تغییر بدید رفته و کلیپ را انتخاب کنید
    3- یک فریم به عقب رفته و برای پارامتر Speed در پلاگین Twixtor ای که روی این کلیپ اعمال کردید یک کی فریم با سرعت معمول (100) بسازید.
    4- حالا یک فریم به جلو رفته و سرعت مورد نظر را در پارامتر Speed وارد کنید، از همین فریم به بعد با سرعت خواسته شده تولید میشود.

با محدودیت های پریمیر و عدم همکاری مناسب با پلاگین فوق، راه حل بهتری در دسترس نیست.