برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 7494 , پاسخ ها : 10
موضوع: سوال- کپی کردن یک composition به صورت مستقل از هم

سوال- کپی کردن یک composition به صورت مستقل از هم

سلام . وقتی یک کامپوزیشن را در داخل یک پروژه چند بار کپی می کنیم و در زمانهای مخطلف قرار می دهیم ، وقتی یکی از اجزای یکی از کامپوزیششنها مثلا نوشته را تغییر میدهیم همه کاموزیشنهای دیگر نیز تغییر میکند و در اصل همه آنها به یک اجزای واحد اشاره میکنند و مستقل نیستند ، چگوته میتوان کپی مستقل از هم تهیه کرد و یک کمپوزیشن را مکررا و با اجزای متفاوت استفاده کرد .با تشکر .

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    سلام
    برای حل این مشکل شما از داخل پنجره پروژه از کامپوزیشن کپی بگیررید ووارد تایم لاین کنید.
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi-AE نمایش پست ها
    سلام
    برای حل این مشکل شما از داخل پنجره پروژه از کامپوزیشن کپی بگیررید ووارد تایم لاین کنید.
    باتشکر من این کار را انجام داده بودم متاسفانه جواب نمی دهد . البته من بجای Copy گزینه Duplicate را استفاده میکرم ولی در هر دو صورت جواب نمی دهد
    البته در این پروژه ، اجزای استفاده شده در این کامپوزیشن در خارج از خود کامپوزیشن میباشد نه در داخل آن .

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedm نمایش پست ها
    باتشکر من این کار را انجام داده بودم متاسفانه جواب نمی دهد . البته من بجای Copy گزینه Duplicate را استفاده میکرم ولی در هر دو صورت جواب نمی دهد
    البته در این پروژه ، اجزای استفاده شده در این کامپوزیشن در خارج از خود کامپوزیشن میباشد نه در داخل آن .
    منظورتون چیه در خارج!
    میتونید یک عکس یا ویدیویی بزارید کامل متوجه بشیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

دوست عزیز
    درستش
    Duplicate کردن هست تا کامپوزیت جداگانه بسازد . البته توی این روش فقط تایتلهای افتری مستقل می باشند اما کامپوزیشن های داخلی ، همه از یک لینک برداشته میشوند .در خود افتر راهی وجود نداره مگر دستی کامپ های داخلی جدا بسازی و جایگزین کنی. اما یک اسکریپت هست که این کار را به راحتی انجام میدهد که متاسفا نه اسم انرا فراموش کرده ام . میگردم پیدا کردم برایتان اسمش را مینویسم .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه راه دیگه هم دارید، اگه نمیخواهید زیاد اینور و آنور کنید و چند تا پلاگین اضافه هم نصب کنید.

پروژه ای که میخواهید در چند جای مختلف استفاده کنید را در یک فایل ذخیره کنید و برای هر بار که میخواهید کاملاً متفاوت در پروژه قرارداده شود آنرا یکبار در پروژه نهایی ایمپورت کنید. به این شکل هر نسخه ایمپورت شده کاملاً مستقل از دیگری خواهد بود.

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedm نمایش پست ها
    من این کلیپ رو براتون پیدا کردم:
    [آپارات فقط 5 کلمه آخری]R3liQ[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh.y نمایش پست ها
    دوست عزیز
    درستش
    Duplicate کردن هست تا کامپوزیت جداگانه بسازد . البته توی این روش فقط تایتلهای افتری مستقل می باشند اما کامپوزیشن های داخلی ، همه از یک لینک برداشته میشوند .در خود افتر راهی وجود نداره مگر دستی کامپ های داخلی جدا بسازی و جایگزین کنی. اما یک اسکریپت هست که این کار را به راحتی انجام میدهد که متاسفا نه اسم انرا فراموش کرده ام . میگردم پیدا کردم برایتان اسمش را مینویسم .
    با تشکر . من از این اسکردپت استفاده کردم و مشکل حل شد >>>>>>>> Dynamic-comp

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    یه راه دیگه هم دارید، اگه نمیخواهید زیاد اینور و آنور کنید و چند تا پلاگین اضافه هم نصب کنید.

پروژه ای که میخواهید در چند جای مختلف استفاده کنید را در یک فایل ذخیره کنید و برای هر بار که میخواهید کاملاً متفاوت در پروژه قرارداده شود آنرا یکبار در پروژه نهایی ایمپورت کنید. به این شکل هر نسخه ایمپورت شده کاملاً مستقل از دیگری خواهد بود.

با تشکر از شما . البته من از اسکریپت Dynamic-comp استفاده کردم که آنهم نکته ای را که شما گفتید یعنی چند بار کپی کردن کل کامپوزیشن به صورت مستقل را نیاز دارد والا جواب نمی دهد . با تشکرمجدد از شما .

با تشکر از همه دوستان که جواب دادند . مشکل حل شد و در پستهای بالا روش را گفتم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین