برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674

مشکل در ایجاد فایل جدید با اندازه چند متری در ایلاستریتور

سلام
    مشکل من اینه که تو ایلاستریتور اجازه نمیده یه فایل 8 متری باز کنم
    راه حل چیه؟
    خواهش میکنم اگه کسی هست که میتونه کمک کنه. کمک کنه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    محدودیت ابعاد محیط طراحی (canvas size) در ایلاستریتور سالها است که وجود داره، راه حل اجرای کار در ابعادی کوچکتر و متناسب با سایز خروجی و در انتها چاپ بزرگنمایی شده آن است.

برای مثال 8 متر در 2 متر را میتوانید در پروژه ای به ابعاد 80 سانتی متر در 20 سانتی متر اجرا کنید و سپس آن را با بزرگنمایی 10 برابر چاپ کنید.

از آنجاییکه فرمت ai وکتور میباشد، افت کیفیت نخواهید داشت، فقط قبل از اجرای کار از امکانات چاپخانه اطمینان حاصل کنید و یا با مدیر/مسئول چاپ مشاوره کنید.

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    محدودیت ابعاد محیط طراحی (canvas size) در ایلاستریتور سالها است که وجود داره، راه حل اجرای کار در ابعادی کوچکتر و متناسب با سایز خروجی و در انتها چاپ بزرگنمایی شده آن است.

برای مثال 8 متر در 2 متر را میتوانید در پروژه ای به ابعاد 80 سانتی متر در 20 سانتی متر اجرا کنید و سپس آن را با بزرگنمایی 10 برابر چاپ کنید.

از آنجاییکه فرمت ai وکتور میباشد، افت کیفیت نخواهید داشت، فقط قبل از اجرای کار از امکانات چاپخانه اطمینان حاصل کنید و یا با مدیر/مسئول چاپ مشاوره کنید.
    ممنون بایت راهنماییتون/ چند جا سوالمو مطرح کردم اما کسی جوابی نداد/ ممنونم از شما
    با این شرایط به این نتیجه رسیدم که خروجی با ابعاد کوچکتر رو وارد کرل دراو کنم و اونجا بزرگتر کنم/ فکر میکنم فرمت ai رو پشتیبانی میکنه یا اینکه نهایتا pdf کنم / به هر حال بهتر اینه که قبلش به قول شما حتما با محل چاپ مطرح کنم

کلمات کلیدی این موضوع