برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

بسته شدن ناگهانی افتر موقع کار با موکا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان
    من چند باری این مشکل واسم پیش اومده و هنوز راه حلی واسش پیدا نکردم ....
    وقتی تو افتر با پلاگین موکا دارم کار میکنم بعد که اطلاعات رو از موکا به افتر وارد میکنم ، نمیدونم چرا اینطوری میشه !! یهو این پیغام میاد و خود به خود بسته میشه و کل طلاعات ترکینیگ و ... از بین میره خدا این بلا رو سر هیش کسی نیاره ...
    چرا اینطوری میشه ؟ ایا بار محاسباتی بالا میره که هنگ میکنه ؟ نمیدونم والا !!! بهتره از خود نرم افزار موکا استفاده کنم تا پلاگین اون ؟؟؟؟
    کمممممممممممممممک دوستان

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، کدام پیغام می آید ؟!!! ... شما متن پیغام را نداده اید . اما به دو نکته مهم که در آموزشهای موکا که استاد هادی پور در سایت قرار داده اند وجود دارد توجه کنید که یکی نحوه خروجی گرفتن درست برای افتر افکت است و دیگری نحوه اعمال اطلاعات به لایه ( نول ابجکت و یا گاهی خود فوتیج ) است که باید با دقت انجام دهید چون ممکن است در یکی از آنها دچار اشتباه شده باشید . همانطوریکه عرض شد یکبار دیگر به آموزش موکا که در بخش ویدئوهای آموزشی سایت موجود است مراجعه کنید و با دقت به نحوه عملکرد استاد هادی پور و ریزه کاری های آن دقت لازم را بنمائید . مطنئناً مشکلتان حل خواهد شد . موفق باشید .

سلام دوست عزیز
    ببخشید یادم رفت ...
    http://s9.picofile.com/file/82920537..._50_45_357.jpg
    اطلاعات رو درست وارد میکنم ولی نمیدونم این پیغام علتش چیه ؟
    ویرایش توسط ehsan2001 : 04-14-17 در ساعت 17:29

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید یادم رفت ...
    http://s9.picofile.com/file/82920537..._50_45_357.jpg
    اطلاعات رو درست وارد میکنم ولی نمیدونم این پیغام علتش چیه ؟
    باسلام
    کلا این ارور وقتی پیش میاد که افتر افکت سنگین بشه وسیستم شما نتونه پروژه رو تحمل کنه
    وبه اجبار بسته میشه
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

خب دوست عزیز چی کار باید کرد ؟
    بنظرت میتونه واسه این باشه که از پلاگین موکا در افتر استفاده میکنم ؟ خود موکا قوی تر نیست ؟

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    خب دوست عزیز چی کار باید کرد ؟
    بنظرت میتونه واسه این باشه که از پلاگین موکا در افتر استفاده میکنم ؟ خود موکا قوی تر نیست ؟
    بله دوست عزیز درست حدس زدید خود موکا بهتر از پلاگین اون هست
    بدلیل اینکه پلاگین موکا براساس کاری که باید بکنه خیلی سنگینه واگه بخوای یکم باافتر افکت سریع کار کنی وحوصله نکنی بسته میشه
    البته خود نرم افزار موکا هم مشکلی داره که برای وارد کردن فیلم یک مشکلاتی داره.
    پس بهتره از همان پلاگین استفاده کرد.
    شما اولcacheهای افتر افکت رو پاک کنیدedit>purge>all memory & disk cache تایکم افتر افکت سریع تر شه,
    وهمینطور ایندفعه وقتی که پلاگین موکا رو روی ویدئو اعمال کردید دیگه پلاگین به خود ویدئو اضافه نکنید,
    واون هارو روی یک Adjustmentاعمال کنید,
    خلاصه بهتره پروژه رو سنگین نکنید مثلا وقتی که کارتون با موکا تمام شد از فیلم رندر بگیرید وویرایش های بعدی را در پروژه ای جدید انجام دهید
    موفق باشید
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

سلااام به همه دوستان گرامی
    من با نرم افزار موکا 2020 کار می کنم مشکلی دارم. اینکه وقتی میخام یه جسمی رو در نرم افزار موکا حذف کنم همه کار می کنم. یعنی ترکینگ می گیرم. می رم توی قسمت ریموو اونجا گزینه های لازم رو می زنم و توی فتوشاپ هم اون عکس لازم رو درست می کنم ولی دست آخر که گزینه رندر فوروارد رو می زنم نرم افزار بعد از چند ثانیه بسته میشه... چرا؟؟؟
    خیلی نیاز دارم.. لطفا...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.saemi نمایش پست ها
    سلااام به همه دوستان گرامی
    من با نرم افزار موکا 2020 کار می کنم مشکلی دارم. اینکه وقتی میخام یه جسمی رو در نرم افزار موکا حذف کنم همه کار می کنم. یعنی ترکینگ می گیرم. می رم توی قسمت ریموو اونجا گزینه های لازم رو می زنم و توی فتوشاپ هم اون عکس لازم رو درست می کنم ولی دست آخر که گزینه رندر فوروارد رو می زنم نرم افزار بعد از چند ثانیه بسته میشه... چرا؟؟؟
    خیلی نیاز دارم.. لطفا...
    سلام
    این کار یکم سنگینه ولی نباید این مشکل پیش بیاد
    سایز پروژه شما چیه و چند ثانیه هست؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع