برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

مشاهده : 4813 , پاسخ ها : 11
موضوع: کار جدیدم

12 قانون

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    ببینید صریحانه میگم این کار برای یک موشن گرافیک مجانی (اونهم با موضوع دینی) در شبکه های اجتماعی که برای دل خودتون ساخته شده عالیه، ولی اگر قرار باشه این کار رو در زیربنای تجاری، یا حتی حرفه ای، قرار بدیم، پر از مشکلات عدیده هست.

تنها کار هوشمندانه ای که در این موشن گرافیک شده بود درست کردن شکل خونه از تسبیح بود. که اونم این سوال رو به وجود میاره، چرا خونه؟ آیا لوگوی شماست؟ چون در کانتکست کار معنایی نداره. اگر هم لوگوی شماست، چرا خونه؟ در آیکونوگرافی شیعه سمبولهای زیادی داریم. واقعا قصدتون از انتخاب خونه چی بوده؟ شبیه لوگوی معاملات املاک شده.

یک مشکل جزئی (که کار قبلیتون هم داشت) استفاده ی آزادانه از رنگ بود. یک موشن گرافیک خوب، باید از یک کالر پَلت خوب، مبرم و مرتبط استفاده ببره. مثلا چون این کار مربوط به مذهب شیعه هست، یک کالر پَلت سبز. برای پیدا کردن کالر پلت های خوب به سایت Coolors برید. یا هم خودتون یکی درست کنید. در هر قسمت موشن گرافیک (که مال شما سه قسمته) یک پَلت به کار بره. الان رنگ بک گراند و رنگ آبی شخص چاق اصلا به هم خوانایی ندارن.

اَست (یا به قول دوستمون اوسط) هایی که درست کردید شبیه هم نیستن. ترازو و مرد چاق انگار از دو جای مختلف میان. احساس میکنم اینها رو از اینترنت آوردید نه؟ اگر خودتون درست کردید یکم یکسانی به کار ببخشید.

و در آخر انیمیشن. این انیمیشن خسته کننده است و کم تحرکه. 12 قانون انیمیشن رو رعایت نمیکنه. آدم دلش میخواد تَب ویدئوی شما رو ببنده از بس pad شده ست. بهش جزئیات هم ندادید. نصف صفحه خالیه. فقط چند تا نقطه حرکت داره.

تایپوگرافیتون هم پر از مشکل بود. چرا بعضی جاها ایتالیک کردید. تنها جایی که باید ایتالیک میکردید (نقل قول) نکردید.

پیشنهاد من به شما تمرینه. منهم خودم در مرحله ی تمرین هستم و فقط نقد دوستانه بود. خوش باشید.

اگر ازین نقد خوشتون اومده یا بدتون اومده، عوضش یکی از کارهای پورتفولیوم رو نقد کنید.
    12 قانونه انیمیشن چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد71 نمایش پست ها
    12 قانونه انیمیشن چیه؟
    http://www.howdesign.com/web-design-...motion-design/

اگر ترجمه خواستید بگید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع