برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2056 , پاسخ ها : 8
موضوع: ویررس New Folder

ali96 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    34327

ویررس New Folder

با سلام و عرض ادب خدمت سروران گرامی.
    دوستان برای حذف ویروس New Folder از چه آنتی ویروسی استفاده کنم.
    با تشکر و سپاس فروان.

سلام
    ویندوز 10 خودش یک آنتی ویروس خیلی قدرتمند به نام windows Defenfer داره که واقعا عالیه!

ali96 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    34327
    ویندوز من 7 هستش
    ویندوز 10 برای نرم افزارهای adobe خوبه؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
    ویندوز من 7 هستش
    ویندوز 10 برای نرم افزارهای adobe خوبه؟
    با سلام ؛
    دوست من ، ویندوز 10 با هیچیک از نرم افزارهای آدوبی مشکلی ندارد بلکه با برخی از پلاگین هایی که شرکت های مختلف برای نرم افزارهای این شرکت ارائه میکنند گاهاً مشکل پیدا میکند . اما در باره " windows Defenfer " باید گفت که همه ویندوزها این توانمندی را دارند و برای رسیدن به آن از مسیر " Start > Control panel " و باز کردن کشویی" View by : category " در گوشه بالا و سمت راست صفحه کنترل پنل ، و تغییر کاتگوری به " small icons " و یا " large icons " بسرعت میتوانید شورتکات آنرا در میان بقیه شورتکاتها ببینید که آیکن آن شبیه کنگره های یک قله در شطرنج است .و شما براحتی میتوانید از توانایی آن مثل یک آنتی ویروس استفاده کنید البته اگر ویندوزتان آپدیت باشد بهتر است اما برای ویروس قدیمی ای مثل نیوفولدر اکثر آنتی ویروسها آنرا شناسایی میکنند . البته بشرط آپدیت و بروز بودن .
    اما گاهی این عوارض مشابه ویروس است لیکن مسئله چیز دیگری است . توصیه میکنم شما ابتدا سری به مسیر زیر بزنید و تیک گزینه هایی که در ذیل نام میبرم چک بفرمائید که حتما تیک خورده باشند و سپس روی آنتی ویروس یا ویندوز دیفندر کار کنید . موفق باشید .
    مسیر myComputer > Tools > Folder Option > View
    گزینه هایی که باید تیک داشته باشند :
    1- Hide extension for know file types
    2- Hide Protected operation system

نقل قول نوشته اصلی توسط arshin.max نمایش پست ها
    سلام
    ویندوز 10 خودش یک آنتی ویروس خیلی قدرتمند به نام windows Defenfer داره که واقعا عالیه!
    من هم که ویندوز ۱۰ نصب هست با هیچ کدوم از برنامه های شرکت adobe و autodesk و پلاگین هاش مشکلی نداشتم.

ali96 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    34327
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، ویندوز 10 با هیچیک از نرم افزارهای آدوبی مشکلی ندارد بلکه با برخی از پلاگین هایی که شرکت های مختلف برای نرم افزارهای این شرکت ارائه میکنند گاهاً مشکل پیدا میکند . اما در باره " windows Defenfer " باید گفت که همه ویندوزها این توانمندی را دارند و برای رسیدن به آن از مسیر " Start > Control panel " و باز کردن کشویی" View by : category " در گوشه بالا و سمت راست صفحه کنترل پنل ، و تغییر کاتگوری به " small icons " و یا " large icons " بسرعت میتوانید شورتکات آنرا در میان بقیه شورتکاتها ببینید که آیکن آن شبیه کنگره های یک قله در شطرنج است .و شما براحتی میتوانید از توانایی آن مثل یک آنتی ویروس استفاده کنید البته اگر ویندوزتان آپدیت باشد بهتر است اما برای ویروس قدیمی ای مثل نیوفولدر اکثر آنتی ویروسها آنرا شناسایی میکنند . البته بشرط آپدیت و بروز بودن .
    اما گاهی این عوارض مشابه ویروس است لیکن مسئله چیز دیگری است . توصیه میکنم شما ابتدا سری به مسیر زیر بزنید و تیک گزینه هایی که در ذیل نام میبرم چک بفرمائید که حتما تیک خورده باشند و سپس روی آنتی ویروس یا ویندوز دیفندر کار کنید . موفق باشید .
    مسیر myComputer > Tools > Folder Option > View
    گزینه هایی که باید تیک داشته باشند :
    1- Hide extension for know file types
    2- Hide Protected operation system
    سلام و عرض ادب
    تشکر دوست گرامی windows Defenfer فعال کردم ولی متاسفانه مشکل منو بر طرف نکرد.
    متاسفانه این نیوفولدر یه ویروسه و سیستم و مموری هامو آلوده کرده.
    با تشکر و سپاس فراوان

ali96 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    34327
    من هم که ویندوز ۱۰ نصب هست با هیچ کدوم از برنامه های شرکت adobe و autodesk و پلاگین هاش مشکلی نداشتم.
    سلام و عرض ادب
    با ویندوز 7 چه فرقی داره ؟
    با تشکر و سپاس فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    با ویندوز 7 چه فرقی داره ؟
    با تشکر و سپاس فراوان.
    وقت بخیر
    خب ویندوز 10 خیلی بهتر شده مثلا سرعتش بیشتر شده ، افزایش امنیت ، کلید های میانبر ، منوی استارت جدید و پشتیبانی از تمام برنامه هایی که در ویندوز 7 نصب میشد ولی در ویندوز 8 و 8.1 مشکل داشتند و...... .

ali96 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    34327
    وقت بخیر
    خب ویندوز 10 خیلی بهتر شده مثلا سرعتش بیشتر شده ، افزایش امنیت ، کلید های میانبر ، منوی استارت جدید و پشتیبانی از تمام برنامه هایی که در ویندوز 7 نصب میشد ولی در ویندوز 8 و 8.1 مشکل داشتند و...... .
    با سلام و وقت بخیر
    تشکر و سپاس از راهنمایی تون.