برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 3663 , پاسخ ها : 8
موضوع: نمونه کار موشن گرافیک

نمونه کار موشن گرافیک

سلام دوستان اینو تازه زدم نظرتون چیه؟
    http://s8.picofile.com/file/82916330...amari.mp4.html
    ??? ????? ??? ?? ??????????? ????? ???................???? ??? ?? ????? ??????

دوست من کار شما دارای مشکلات بزرگی هست که 99%ـشون به خاطر تازه کار بودنتون هست. وقتی زمان پیشرفت کنه، و شما هرروز کار کنید، کارتون پیشرفت میکنه پس نگران نباشید. فعلا پیشنهاد میکنم روزی دو سه تا ازینها بسازید و لازم هم نیست به اینترنت نشون بدید. فقط برای خودتون بسازید. این چیزی که ساختید به سختی "نمونه کار" هست، کارهای توی سایت Dribble نمونه کار هستن. این فقط کار تمرینیه.

چیزی که درین کار من رو اذیت میکرد تایپوگرافیش بود. تایپوگرافی خوب خیلی مهمه. هر فونتی رو که میبینید نذارید توی کارتون. دقیق فکر کنید "بیننده با دیدن این فونت چی فکر میکنه؟"... این فونت اصلا جالب نیست. این فونتها رو دانشجوها برای کلاس حروفچینیشون میسازن و منتشر میکنن توی اینترنت.

شاید از خودتون بپرسید فونت خوب از کجا بیارم؟ جواب Adobe TypeKit هست. لازن نیست عضو شید. برید فونت خوب ازونجا پیدا کنید، بعدش نسخه ی مجانیش رو از اینترنت پیدا کنید.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست عزیز
    کار خوب بود ، ولی میشه گفت این یک intro (معرفی) چند ثانیه ای بود ولی خو ، بد نبود
    سعی کنید حتماً یه پروژه یا یه نمونه کار طولانی تر که یک هدف رو دنبال میکنه ، بسازید هم باعث میشه تجربه بدست بیارید و هم کارهای آینده تون قویتر میشه
    موفق باشید

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    ویرایش توسط A.Khoshpayam : 02-08-20 در ساعت 16:04

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Khoshpayam نمایش پست ها
    Yes!!
    چه موزیک توپی! خوشمان آمد! داب استپ بود؟ درسته؟ اسم آهنگ و آهنگسازش؟
    ببین ایده خوبه، ولی خامه (خام هست)، اگه منظورت یک بازی با موزیکه که کار خوبی شده ولی زمانش کمه، هماهنگی افکت ها با موزیک هم قابل قبوله، اون نوشته که اصلا خدای نکرده ربطی به خودشیفتگی شما نداره خیلی خسته کنندس، بیشتر روش کار کن، می تونی وسطش، به صورت خیلی کوتاه، چند فرم، یک نوشته دیگه یا ی عکس دیگه بذاری، می تونستی چند فرم یا حتی یک ثانیه نوشته رو میرر کنی، افکت هات هم عمدتا خوب بود ولی باز جا کار داره، سعی کن نمونه کارهای افکت گلیچ رو بیشتر ببینی، به این سبک و سیاق کار خیلی نزدیکه، بر خلاف نظر دوستمون به نظرم فونت مناسبی استفاده کردی، شما خواستی حال و هوای دیجیتال رو القا کنی که بهترین فونت همین بوده.
    موفق باشی.
    مشکل من با فونت سبک و سیاقش نبود. کلا فونت زشتیه. توی Font Squirrel فونت دیجیتال زیاده که همشون ازین فونت بهترن. یک جورایی خیلی تو چشم میزنه.

راستی دوست من میتونید در مورد کارم نظر بدید؟ توی این تاپیک نه اینجا. مرسی.

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    ویرایش توسط A.Khoshpayam : 02-08-20 در ساعت 16:04

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Khoshpayam نمایش پست ها
    Yes!!
    چه موزیک توپی! خوشمان آمد! داب استپ بود؟ درسته؟ اسم آهنگ و آهنگسازش؟
    ببین ایده خوبه، ولی خامه (خام هست)، اگه منظورت یک بازی با موزیکه که کار خوبی شده ولی زمانش کمه، هماهنگی افکت ها با موزیک هم قابل قبوله، اون نوشته که اصلا خدای نکرده ربطی به خودشیفتگی شما نداره خیلی خسته کنندس، بیشتر روش کار کن، می تونی وسطش، به صورت خیلی کوتاه، چند فرم، یک نوشته دیگه یا ی عکس دیگه بذاری، می تونستی چند فرم یا حتی یک ثانیه نوشته رو میرر کنی، افکت هات هم عمدتا خوب بود ولی باز جا کار داره، سعی کن نمونه کارهای افکت گلیچ رو بیشتر ببینی، به این سبک و سیاق کار خیلی نزدیکه، بر خلاف نظر دوستمون به نظرم فونت مناسبی استفاده کردی، شما خواستی حال و هوای دیجیتال رو القا کنی که بهترین فونت همین بوده.
    موفق باشی.
    سلام دوست عزیز مرسی از نظر خوبتون... آره حیقیتا یه بازی با افکتا و موزیک بود ... چون موزیک خوبی بود و فک کردم که یه چیزی دیجیتالی از آب دربیاد بهتره بخاطر همینم فونت دیجیتال رو انتخاب کردم.شما درست میگی این اینترو هست من اشتباه گرفتم با نمونه کار...یه همچین چیزی میتونه واسه
    کلیپ
    هایی که دنسر ها و بیشتر اونایی که پاپینگ کار میکنن اینترو خوبی باشه...اون نوشته هم که اسم و فامیل خودمه واسه تست بد نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    دوست من کار شما دارای مشکلات بزرگی هست که 99%ـشون به خاطر تازه کار بودنتون هست. وقتی زمان پیشرفت کنه، و شما هرروز کار کنید، کارتون پیشرفت میکنه پس نگران نباشید. فعلا پیشنهاد میکنم روزی دو سه تا ازینها بسازید و لازم هم نیست به اینترنت نشون بدید. فقط برای خودتون بسازید. این چیزی که ساختید به سختی "نمونه کار" هست، کارهای توی سایت Dribble نمونه کار هستن. این فقط کار تمرینیه.

چیزی که درین کار من رو اذیت میکرد تایپوگرافیش بود. تایپوگرافی خوب خیلی مهمه. هر فونتی رو که میبینید نذارید توی کارتون. دقیق فکر کنید "بیننده با دیدن این فونت چی فکر میکنه؟"... این فونت اصلا جالب نیست. این فونتها رو دانشجوها برای کلاس حروفچینیشون میسازن و منتشر میکنن توی اینترنت.

شاید از خودتون بپرسید فونت خوب از کجا بیارم؟ جواب Adobe TypeKit هست. لازن نیست عضو شید. برید فونت خوب ازونجا پیدا کنید، بعدش نسخه ی مجانیش رو از اینترنت پیدا کنید.
    سلام دوست عزیز مرسی از نظر و پیشنهادات خوبتون...پیشنهادات خوبی دادید سعی میکنم بیشتر به ابن چیزای کار توجه کنم

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    از نظر تکنیکال عالی بود
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

کلمات کلیدی این موضوع