برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 8553 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشکل در ظبط از دکستاپ

مشکل در ظبط از دکستاپ

با سلام ... دوستان من یه فیلم آموزشی دارم که با نرم افزار Password Protect Video Master قفل شده و خوشبختانه پسورد پخش فیلم رو هم دارم فقط من میخوام با نرم فزار های ظبط دکستاپ از موقع پخش فیلم آموزشی ظبط کنم که یه حالت کپی ازش داشته باشم تا در سیستم های دیگه هم بشه ازش استفاده کرد چون این نرم افزار برای یه سیستم پسورد میده و نمیشه این فیلم هارو روی سیستم های دیگه مشاهده کرد ... حالا این نرم افزاری که بالا اسمش رو آوردم جوری طراحی شده که وقتی نرم افزار های ظبط از دکستاپ رو که باز میکنم سریعا عکس العمل نشون میده و ارور میده و خارج میشه تا اینکه نشه از فیلم آموزشی ظبط کرد ... حالا من از همه نرم افزار های ظبط دکستاپ از باندی کم و سان گیت و کم اسیا و غیره بگیر استفاده کردم ولی ارور میده ..حتی از سایت های آنلاین ظبط از دکستاپ هم استفاده کردم ولی متاسفانه همین ارور اومد و انجام نشد ...حالا خواستم بدونم دوستان کسی هست که بدونه از چه راه دیگه میشه به جز این برنامه های ظبط از دکستاپ استفاده کرد که بشه این برنامه Password Protect رو گول زد و بشه از موقع فیلم آموزشی برای خودم فیلم بگیرم ...واقعا به کمک نیاز دارم ممنون میشم ..... راه گرفتن با موبایل از روی صحفه مانیتور رو هم امتحان کردم ولی خیلی کیفیت تصویر جالب نمیشه ...ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    از نرم افزار Camtasia استفاده کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread674.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام ..جناب هادی پور من از نرم افزار camtasia هم استفاده کردم اما بازم رور میده ...حالا نمیدونم جناب هادی پور شما خودتون با این نرم افزار کار کردید password protect video master..... یه حالت امنیتی داره که فعال میشه به کل نرم افزار های دکستاپ من با bandicam ..sangit هم تست کردم باز اونا هم ارور میدن ....

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذری نمایش پست ها
    سلام ..جناب هادی پور من از نرم افزار camtasia هم استفاده کردم اما بازم رور میده ...حالا نمیدونم جناب هادی پور شما خودتون با این نرم افزار کار کردید password protect video master..... یه حالت امنیتی داره که فعال میشه به کل نرم افزار های دکستاپ من با bandicam ..sangit هم تست کردم باز اونا هم ارور میدن ....
    نه فقط با Bandicam و Camtasia تست کردم مشکلی نبود
    این که میگید برای همشون اخطار میده عجیبه!
    Download and Plugin

سلام .. جناب هادی پور من فک کنم درست مطلبم رو ارائه نکردم و شما متوجه نشدید ... من کار با برنامه Bandicam و Camtasia رو میدونم و مشکلی با ظبط کردن از دکستاپ ندارم ....ولی یه فیلم آموزشی از یه شرکت خریداری کردم که با نرم افزار Password Protect Video Master فایل فیلم رو به exe تغییر دادن و جوری براش تعریف کردن که فقط روی یه سیستم با یه پسورد بالا بیادو اگه بخوام ببرم روی یه سیستم دیگه نمیشه و باید حتما دوباره از شرکت خریداری کنم و پسورد جدید بگیرم ... حالا من میخوام که از این ویدیوآموزشی رو توسط نرم افزار های Bandicam یا Camtasia از روی روش فیلمبرداری کنم و داخل سیستم بریزم و بتونم روی هر کامپیوتر دیگه ای نگاش کنم ...مشکلی که اینجا هست این فایل ویدیو رو با این نرم افزارPassword Protect Video Master تبدیل کردن و در این نرم افزار قسمتی داره که اگه فعال بشه به تمامی برنامه هایی که ظبط از روی دکستاپ انجام میدن عکس العمل نشون میده و دیگه فیلم رو اجرا نمیکنه تا اون شخص نتونه از این ویدیو فیلم بگیره و مجبور بشه که حتما از همون شرکت دوباره خریداری کنه .... حالا با موبایل هم از روی تصویر مانیتور فیلم گرفتم ولی خیلی بی کیفیت بود و نمیشد اصلا خیلی چیزها رو دید ...خواستم بدونم روش دیگه ای هست که بشه این نرم افزار رو گول زد و بشه از روش فیلم برداری کرد ؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذری نمایش پست ها
    سلام .. جناب هادی پور من فک کنم درست مطلبم رو ارائه نکردم و شما متوجه نشدید ... من کار با برنامه Bandicam و Camtasia رو میدونم و مشکلی با ظبط کردن از دکستاپ ندارم ....ولی یه فیلم آموزشی از یه شرکت خریداری کردم که با نرم افزار Password Protect Video Master فایل فیلم رو به exe تغییر دادن و جوری براش تعریف کردن که فقط روی یه سیستم با یه پسورد بالا بیادو اگه بخوام ببرم روی یه سیستم دیگه نمیشه و باید حتما دوباره از شرکت خریداری کنم و پسورد جدید بگیرم ... حالا من میخوام که از این ویدیوآموزشی رو توسط نرم افزار های Bandicam یا Camtasia از روی روش فیلمبرداری کنم و داخل سیستم بریزم و بتونم روی هر کامپیوتر دیگه ای نگاش کنم ...مشکلی که اینجا هست این فایل ویدیو رو با این نرم افزارPassword Protect Video Master تبدیل کردن و در این نرم افزار قسمتی داره که اگه فعال بشه به تمامی برنامه هایی که ظبط از روی دکستاپ انجام میدن عکس العمل نشون میده و دیگه فیلم رو اجرا نمیکنه تا اون شخص نتونه از این ویدیو فیلم بگیره و مجبور بشه که حتما از همون شرکت دوباره خریداری کنه .... حالا با موبایل هم از روی تصویر مانیتور فیلم گرفتم ولی خیلی بی کیفیت بود و نمیشد اصلا خیلی چیزها رو دید ...خواستم بدونم روش دیگه ای هست که بشه این نرم افزار رو گول زد و بشه از روش فیلم برداری کرد ؟
    والا فقط میتونم بگم دمشون گرم با این سیستم حرفه ای که درست کردن!
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    والا فقط میتونم بگم دمشون گرم با این سیستم حرفه ای که درست کردن!
    آره واقعا

سلام وقت بخیر. ببخشید من با این نرم افزار روی ویدئو قفل گذاشتم ولی الان که میخوام فیلم رو ببینم بعد از دو دقیقه ویدیو بسته میشه،میشه بگید مشکل از چی هست؟

Ocam عالیه حجم ویدیو ی پایین هم داره مثلا ۵ دقیقه ضبط شما تقریبا ۵ مگابایت در میاد

ضبط نه ظبط

کلمات کلیدی این موضوع